Zenska klinika v Londyne alebo gynekolog v okoli Golders Gre

Doktori v UK, zdravotná starostlivosť, sociálna politika, podpory a benefity, materská dovolenka, NI number...

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
mary326
Member
Member
PríspevkyCOLON 52
RegistrovanýCOLON Pia Feb 11, 2005 2:37 pm
BydliskoCOLON London-Warlingham

Zenska klinika v Londyne alebo gynekolog v okoli Golders Gre

Poslať od mary326 » Štv Aug 16, 2007 5:01 pm

Ahoj zienky.Chcela by som sa spytat ci neviete o nejekj klinike popripade schopnom GP v oblasti Golders Greenu.
Jedna sa o moju kamosku.Po dvoch zlych skusenostiach tu v Londyne sa kamoska pri poslednej navsteve rozhodla navstivit kliniku v Blave kde jej urobili nejke testy o ktore ona poziadala kvoli pretrvavajucim zenskym problemom.Zial za ten cas co bola doma ,vysledky neboli az tento tyzden sa ich dozvedela ,ked volala doktorke a zial je tam nieco co sa doktorke nepozdava.Doktorka trva na tom aby kamoska letela znovu na Slovensko,ze chce jej oznamit presne co tam je a navrhnut aj sposob liecby,o ktorom uz ale bola informovana ze si to bude musiet zaplatit a je to vyse 8tis.SK.
Kamoska si momentalne nemoze znova cestovat domov a navyse aj tie financie su problem.
Chcela by som sa preto opytat ci nema niekto dobu skusenost s tunajsim gynekologom alebo na nejakej zenskej klinike ,kde by mohla podstupit vytery a nemusela ist domov a platit si to tam...
Vdaka za odpovede

nova
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 44
RegistrovanýCOLON Pon Jún 12, 2006 4:22 pm

xcx

Poslať od nova » Uto Aug 21, 2007 11:43 am

Ku gynosovi sa dostanes na odporucenie GP; zenske kliniky su skor na antikoncepciu, nie na ochorenie. Treba ist k GP a vysvetlit o co ide. Tu sa nechodi na preventivne prehliadky ako na Slovensku, ster z krcka robi zdrav. sestra u GP, a len pozitivne nalezy idu na gyn; porody tiez- lekar sa vola len ku skomplikovanym porodom, inac asistuju midwives. Neviem o ake stery islo u tvojej priatelky, ale co lekar to nazor, takze na jej mieste by som sa snazila o liecbu a dopredu nemala negativne nazory. U nas na SK na oplatku vela gynekologov zeny sikanuje a otravuje neprijemnymi a nadbytocnymi vysetreniami.

sandie
Wannabe Expert
Wannabe Expert
PríspevkyCOLON 170
RegistrovanýCOLON Pon Mar 28, 2005 4:34 pm
BydliskoCOLON Warrington

Re: Zenska klinika v Londyne alebo gynekolog v okoli Golders

Poslať od sandie » Uto Aug 21, 2007 9:05 pm

mary326 píšeCOLONAhoj zienky.Chcela by som sa spytat ci neviete o nejekj klinike popripade schopnom GP v oblasti Golders Greenu.
Jedna sa o moju kamosku.Po dvoch zlych skusenostiach tu v Londyne sa kamoska pri poslednej navsteve rozhodla navstivit kliniku v Blave kde jej urobili nejke testy o ktore ona poziadala kvoli pretrvavajucim zenskym problemom.Zial za ten cas co bola doma ,vysledky neboli az tento tyzden sa ich dozvedela ,ked volala doktorke a zial je tam nieco co sa doktorke nepozdava.Doktorka trva na tom aby kamoska letela znovu na Slovensko,ze chce jej oznamit presne co tam je a navrhnut aj sposob liecby,o ktorom uz ale bola informovana ze si to bude musiet zaplatit a je to vyse 8tis.SK.
Kamoska si momentalne nemoze znova cestovat domov a navyse aj tie financie su problem.
Chcela by som sa preto opytat ci nema niekto dobu skusenost s tunajsim gynekologom alebo na nejakej zenskej klinike ,kde by mohla podstupit vytery a nemusela ist domov a platit si to tam...
Vdaka za odpovede
Vies co ma najviac sokuje na tvojom prispevku??? Ze moze byt niekomu luto vyhodit ubohych 160£ za svoje vlastne zdravie!!!!!
Drzim palce, nech raz nenastane cas, ze tvoja kamoska bude ochotna obetovat aj posledne gate za lekarsku starostlivost, ktora jej uz nebude musiet pomoct.

A ak si tvoja kamoska naivne mysli, ze tu moze len tak prist za GP a ziadat o vysetrenie, je na omyle. Ak sa aj na vysetrenie dostane, bude to po dlhom cakani a uz ani nehovorim o cakani na vysledky a predpisanie naslednej liecby. Ina vec samozrejme bude, ak tvoja kamoska pojde na sukromnu kliniku tu v UK. To je vsak uz o inej sume ako 160£.

Takze nech si velmi dobre zvazi, najma ak je to mlada holka, ktora chce mat v buducnosti deti - najma bez problemov - ci jej tych par penazi stoji za to alebo nie.

oslo1
Wannabe Expert
Wannabe Expert
PríspevkyCOLON 163
RegistrovanýCOLON Uto Jan 24, 2006 7:45 pm
BydliskoCOLON London

zenska klinika v Londyne

Poslať od oslo1 » Str Aug 22, 2007 5:27 pm

Velmi by ma zaujimali tie zle skusenosti s GP v Londyne, mala som tu cest navstivit GP v UK 2 krat a mam len velmi dobre skusenosti.
Tvoja kamaratka by si mala dat urobit vytery z krcka maternice v uk, robi to prakticka sestra. Vysledky jej budu dorucene postou.
Tiez sa pridavam k nazoru Sandie, zdravie ti stoji aj za posledne peniaze, ked to teraz zanedba, ked liecba stoji iba 8 tis skk, tak potom neskor uz pojde o ine ceny.

BUTTON_POST_REPLY