Ako poziadat o National Insurance Number?

Doktori v UK, zdravotná starostlivosť, sociálna politika, podpory a benefity, materská dovolenka, NI number...

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
jan236
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Pia Nov 12, 2004 1:36 pm

Ako poziadat o National Insurance Number?

Poslať od jan236 » Pia Nov 12, 2004 1:47 pm

Pri navsteve jobcentra som poziadal o vydanie permanent national insurance number. Dali mi jedno cislo na ktore mam zavolat ale to cislo je stale obsadene, volam tam uz 2hy tyzden.cislo potrebujem surne. dakujem za odpoved.

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Re: NATIONAL INSURANCE NUMBER ?

Poslať od jaro » Pia Nov 12, 2004 1:53 pm

jan236 píšeCOLONdakujem za odpoved.
Hmmm, aka bola otazka?

Musis sa dovolat, inac si interview nedohodnes. Dovolat sa da, len sa netreba rychlo vzdavat. Ked si k tomu sadnes, tak do hodinky sa urcite dovolas. Skus rano tesne po deviatej, alebo pred stvrtou poobede.

Pozri tiez toto:
http://www.londyn.sk/forum/viewtopic.php?t=483

Miriam
Member
Member
PríspevkyCOLON 65
RegistrovanýCOLON Pia Apr 30, 2004 5:27 pm
BydliskoCOLON St. Albans

Poslať od Miriam » Pia Nov 12, 2004 3:11 pm

Jan,

bomo ma fakt pravdu, slovo surne tu nepoznaju, ked pride na vydanie NI.
Ja som zacala pracovat 1/7, podarilo sa mi tam dovolat az 16/7, termin pohovoru som dostala na 26/8 (aj to bolo stastie, volali mi, lebo niekto im zrusil termin, inak by som musela cakat dlhsie) a doteraz som nedostala potvrdenie o vydani permanent NI (preslo 11 tyzdnov). Pani ma uz pri pohovore upozornila, ze vraj to trva od 4 do 12 tyzdnov, takze ak mi nepride nic do tyzdna, asi sa tam zase budem musiet nejako dovolat a patrat, kde je asi chyba. Ale ak si precitas ine prispevky na tuto temu, tak zistis, ze poniektori mali vacsie stastie (tusim hlavne ti, ktorym sa podarilo absolvovat pohovor priamo v job centre) a dostali NI za par dni - takze drzim palce.

kwaky
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 11
RegistrovanýCOLON Sob Nov 13, 2004 11:59 am

Re: Ako poziadat o National Insurance Number?

Poslať od kwaky » Sob Nov 13, 2004 12:15 pm

[ Dali mi jedno cislo na ktore mam zavolat ale to cislo je stale obsadene, volam tam uz 2hy tyzden.cislo potrebujem surne

Tak mne dali v Job centre uz konkretne tlacivo aj s obalkou ktore som vyplnila/boli tam otazky napr. o tom ktory den v tyzdni by ti vyhovovalo interview,osobne udaje.../a BEZPLATNE poslala na adresu Security Office,cize mi ulahcili hodinove vysedavanie pri telefone :-)

BUTTON_POST_REPLY