Kde získam formulár E111 ak pracujem v UK?

Doktori v UK, zdravotná starostlivosť, sociálna politika, podpory a benefity, materská dovolenka, NI number...

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Mko
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 7
RegistrovanýCOLON Sob Okt 30, 2004 6:14 pm
BydliskoCOLON Nová Dubnica

Re: diky

Poslať od Mko » Str Nov 24, 2004 12:11 pm

otik píšeCOLONposlat nejaku url s infom ako zoskat E111? Alebo aspon co za instituciu to vydava.
formular E111 Ti vyda Tvoja zdravotna poistovna
napr. : Ziadost vo VsZP
V snahe uľahčiť vybavovanie formuláru E111SK Vám VšZP ponúka možnosť požiadať o jeho vydanie aj cez internet - prostredníctvom vyplnenia priloženej Žiadosti o vydanie formulára E111SK.
Týmto spôsobom je však možné žiadať len o formulár E111SK určený na turistické cesty, štúdium v zahraničí, au-pair pobyty alebo iné krátkodobé pobyty, počas ktorých žiadateľ nebude poistený v krajine EÚ a zároveň je poistencom VšZP

Formulár E111SK je potvrdenie o nároku na potrebnú zdravotnú starostlivosť vo všetkých členských štátoch EÚ a EHP. Táto Vám bude poskytnutá v podstate bezplatne, pokiaľ navštívite poskytovateľa zdravotnej starostlivosti vo verejnom zdravotnom systéme danej krajiny. Platba môže byť od Vás požadovaná iba do výšky spoluúčasti, akú by zaplatili aj "domáci" poistenci (podobne, ako našich 20,- a 50,- Sk, spoluúčasť pri liekoch a pod.). Na refundáciu tohto poplatku Vám však už nevzniká nárok.
viac info na : https://www.vszp.sk/mainx_https/hlavny_ ... u_fr0.aspx

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Str Nov 24, 2004 12:37 pm

otik píšeCOLONBomo vies mi prosim poslat nejaku url s infom ako zoskat E111? Alebo aspon co za instituciu to vydava. dik.
Nie som Bomo, ale aj tak odpoviem: formular E111 (resp. prihlasku na E111) najdes na kazdej vacsej poste v UK. Bud ju maju v stujanoch spolu s ostatnymi formularmi, alebo si ju vypytaj pri okienku, ak ju v stojane nemaju.

Ak chces URL na stranku o E111, preco neskusis sam hladat? Je tazke napisat do Google e111 form uk??? Hned prvy odkaz je to co hladas.

otik
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 44
RegistrovanýCOLON Ned Máj 02, 2004 9:19 pm
BydliskoCOLON Kings Cross
CONTACTCOLON

E106

Poslať od otik » Str Nov 24, 2004 2:57 pm

Dikes chlapi...
E111 si na postu urcite skocim zobrat. A zacali vydavat aj The European Health Insurance Card. To len tak naokraj...

Aaaale ja som tusil ze to nebuje take jednoduche ;o)
Vyhrabal som papiere co mi dali v SZP, a oni aby ma vyradili z evidencie tak odomna chcu E106+preukaz... Viete nieco o E106? Zatial hladam snad nieco najdem ale nieje to take easy ako E111...

otik
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 44
CONTACTCOLON

E106

Poslať od otik » Str Nov 24, 2004 3:08 pm

O tomto je E106
Pokiaľ pracujete v inom členskom štáte, ale pravidelne aspoň jedenkrát do týždňa sa vraciate na Slovensko, obráťte sa na svoju zahraničnú zdravotnú poisťovňu a požiadajte ju o vystavenie formuláru E106. Formulár doručte v čo najkratšej dobe do slovenskej zdravotnej poisťovne a zaregistrujte sa. Na základe toho vám zdravotná poisťovňa vystaví preukaz poistenca s označením EÚ, ktorý vás oprávňuje čerpať zdravotnú starostlivosť v plnom rozsahu na Slovensku. Náklady na zdravotnú starostlivosť znáša nositeľ zdravotného poistenia v štáte, v ktorom ste poistení z titulu výkonu zamestnania.

Presne o tomto mi vylkadala ta tetuska v poistovvni doma... Ze im mam poslat E106 a ze mi daju EU kartu vydanu SZP ktora bude platit na slovensku. Nevraciam sa sice jeden krat do tyzdna domov.. ale urcite budem chodit minimalne k zubarovi doma ;o)

Viete teraz niekto ako to vlastne je? staci mi anglicka E111 doma alebo je lepsie mat EU kartu vydanu SZP? je nejaky rozdiel?

otik
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 44
CONTACTCOLON

Re: E106

Poslať od otik » Str Nov 24, 2004 4:03 pm

bomo píšeCOLONOtik! Na túto tému tu už máme snáď 200 príspevkov! Prečítaj si ich najprv, ok? Začni napr. na http://www.londyn.sk/forum/viewtopic.php?t=713
Dik. Stacil ten link. Uz mam chronicky strach napisat otazku do fora ;o) Zacina to tu byt nechutne velke aneda sa sledovat co kde je..... Ok zacnem pouzivat masovo take tlacitko ze Hľadať ...
[/url]

Mko
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 7
RegistrovanýCOLON Sob Okt 30, 2004 6:14 pm
BydliskoCOLON Nová Dubnica

Poslať od Mko » Str Nov 24, 2004 7:52 pm

bomo píšeCOLONOtázka však znela na britskú inštitúciu.
prehliadol som, nabuduce budem citat pozornejsie

BUTTON_POST_REPLY