Chcem ísť na leto pracovať a študovať do Anglicka; poradíte?

Pre všetkých, čo potrebujú pomoc - pri hľadaní práce, ubytovania, au-pair ...

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
N.I.K.A7
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 7
RegistrovanýCOLON Sob Mar 05, 2005 5:18 pm

Chcem ísť na leto pracovať a študovať do Anglicka; poradíte?

Poslať od N.I.K.A7 » Ned Mar 06, 2005 9:49 am

Dobry deň, ja by som sa Vás chcela informovať.Mám 18 rokov, chcela by som sa ísť cez letné prázdniny do Anglicka, ale neviem ako sa mi to oplatí viac, chcela by som študovať ale popritom aj robiť. Priebežne si hľadám prácu au-pair, ale väčšinou je to práca na dobu dlhšiu ako 3 mesiace, a väčšinou majú šancu staršie dievčatá, veľmi tam potrebujem ísť, už len preto že veľmi chcem a chcem sa zdokonaliť va angličtine...Neviem či mám ísť cez nejakú agentúruy, alebo ako? Neviete mi poradiť? Ďakujem veľmi pekne Veronika

Gina
Moderator Ginuska
Moderator Ginuska
PríspevkyCOLON 942
RegistrovanýCOLON Uto Apr 20, 2004 5:51 pm
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Poslať od Gina » Ned Mar 06, 2005 1:16 pm

Priebežne si hľadám prácu au-pair, ale väčšinou je to práca na dobu dlhšiu ako 3 mesiace, a väčšinou majú šancu staršie dievčatá, veľmi tam potrebujem ísť, už len preto že veľmi chcem a chcem sa zdokonaliť va angličtine...
Nie je to pravda ze sancu maju iba starsie dievcata. Ja som v 17tke, cez letne prazdniny pred mojim maturitnym rocnikom prisla sem ako au-pair na 2 a pol mesiaca. Prisla som sem s presne rovnakeho dovodu ako chces ty - zdokonalit sa v anglictine.
Zaregistruj sa s agenturami a cakaj. Nieco sa najde. Info o roznych agenturach ktore ti mozu pomoc najdes v tomto fore.

BUTTON_POST_REPLY