Ziadost o IRL - SET(M)

Pre všetkých, čo potrebujú pomoc - pri hľadaní práce, ubytovania, au-pair ...

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Obrázok užívateľa
carfaxcat
Power Pro Advisor
Power Pro Advisor
PríspevkyCOLON 1284
RegistrovanýCOLON Uto Sep 05, 2006 1:04 pm
BydliskoCOLON Hamm Tun/Bedeford

ziadost o IRL - SET(M)

Poslať od carfaxcat » Sob Mar 22, 2008 1:10 pm

Rada by som sa spytala navstevnikov fora, ktori maju priamu skusenost so ziadostou o indefinite leave to remain a ich pozicia je jednou z opisanych vo formulari SET(M) - teda napr. spouse of a person present and settled in the UK.
Zaujima ma najma ta cast prihlasky (http://www.bia.homeoffice.gov.uk/siteco ... rm0208.pdf), ktora sa zaobera platenim public funds a benefitmi. Osobne som ziadne nepoberala, ale moj manzel ano (aj momentalne, hoci dufame, ze to dlho nepotrva). Konkretne odstavec 7.6 obsahuje par otazok suvisiacich public funds (Are you or your partner receiving any public funds?) a v momentalnej situacii by som musela zaskrtnut minimalne Income-based Jobseeker's Allowance mojho manzela.
Ma niekto taku skusenost, ze Home Office ziadost so zaskrtnutym benefitom v odstavci 7.6 odmietol?
Zaskrtli ste nejaky z benefitov alebo menovanu podporu, ak ste ju poberali v minulosti? Mam skor dojem, ze ziadost predstavuje aktualnu situaciu, nie prehlad nasej minulosti.
SET(M) by som rada podala v lete a nerada by som minula 750 (resp. 950) libier na ziadost, ktora by bola odmietnuta.
Zaujimaju ma vase skusenosti, samozrejme, pred podanim prihlasky skontaktujem HO (hoci som sa aj o WRS od nich dozvedela uplne odlisne informacie), ale aj vase info potesia.
Vopred dakujem za reakcie.

BUTTON_POST_REPLY