Žiadal niekto v Londýne o "au-pair víza" do USA?

Pre všetkých, čo potrebujú pomoc - pri hľadaní práce, ubytovania, au-pair ...

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
mate6
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 31
RegistrovanýCOLON Ned Apr 10, 2005 10:55 pm

Žiadal niekto v Londýne o "au-pair víza" do USA?

Poslať od mate6 » Str Apr 13, 2005 5:00 pm

Hello
Je tu niekto kto by mi dal nejake rady alebo skusenosti ako zaziadat o au pair viza do USA na ambasade v Londyne....Moja dilema je ci je mozne zaziadat ako slovensky obcan o viza do USA v londyne
alebo to mozne nieje....?pred majom 2004 som pracoval 2 roky ako au pair tu v UK a od maja 2004 pracujem v ang firme akurat som pred podanim si o residence permit po odpracovani 1 roku pod WRS
Takze za nejake 2 mes chcem zaziadat presiel som kopec stranok od US embessy po xx stranky ale ani jedna nehovori o tom ze Slovensky obcan moze zaziadat o au pair viza do USA v UK aj ked ma respektive bude mat resident permit v UK
DAKUJEM za pomoc a za kazdu vasu skusenost

MartinaP
Member
Member
PríspevkyCOLON 64
RegistrovanýCOLON Pia Máj 21, 2004 3:35 pm
BydliskoCOLON Kingston-upon-Thames
CONTACTCOLON

Poslať od MartinaP » Str Apr 13, 2005 5:13 pm

Jasnacka, ked zijes v UK a mas o tom dokaz(vypis z uctu, utility bill etc) mozes ziadat o (asi akekolvek) visa v Londyne na US ambasade. Prave na Slovensku by si mal problemy, kedze by si nemal ziadne dokazy o tom ze zijes a pracujes na Slovensku. Neviem ake su podmienky na aupairske visa, ale o turistickych som tu uz raz pisala. Vybavovala som si ich pred rokom na Londynskej ambasade a nebol s tym problem. Mala som residency permit, ale nemyslim si ze je to podmienka, myslim ze nie sme povinny o to ziadat po roku, a nie su z toho ziadne vyhody. Cakacia doba na interview je asi mesiac, v lete mozno viac. Preco im nezavolas a neopytas sa? Daju ti vsetky potrebne info.

BUTTON_POST_REPLY