Hľadám si prácu v Londýne

Pre všetkých, čo potrebujú pomoc - pri hľadaní práce, ubytovania, au-pair ...

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Brano.s
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Uto Máj 03, 2005 10:13 pm
BydliskoCOLON Londyn

Hľadám si prácu v Londýne

Poslať od Brano.s » Uto Máj 03, 2005 10:17 pm

Ahojte hladam si pracu v hocijakom odbore, naozaj mozem robit co sa mi ponukne. Ak hladate niekoho do partie tak sa mozem v pohode pridat, zijem na severe londyna a pracu potrebujem asap, vdaka za akukolvek pomoc :)

Brano

brano.s@centrum.sk

DenisaB
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 36
RegistrovanýCOLON Uto Mar 15, 2005 8:44 am
BydliskoCOLON Slovensko

Re: Hľadám si prácu v Londýne

Poslať od DenisaB » Str Máj 04, 2005 8:23 am

Sorry, Brano, ale je tu takych viac, ktory by potrebovali pomoc s hladanim prace. Neber to v zlom, ale urcite tu nikto Ti nepomoze, kazdy mysli len a len na seba a na svoje stastie, preto vstan a hladaj si nieco sam:-) ako to robia aj ostatny.
Vela stastia Ti prajem.

Denisa
Denisa

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Str Máj 04, 2005 9:15 am

DenisaB píšeCOLONale urcite tu nikto Ti nepomoze, kazdy mysli len a len na seba a na svoje stastie
To su dristy. Az sem prides pochopis, ze sa to proste neda. Aj keby som chcel, nemozem ist na pohovor za Brana, nemam cas a ani moznost obchadzat vsetkych potencialnych zamestnavatelov a pytat sa na robotu pre znameho. Takto to proste nefunguje. Aj vy, co ste este na Slovensku to uz prosim pochopte.

DenisaB
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 36
BydliskoCOLON Slovensko

Poslať od DenisaB » Str Máj 04, 2005 9:27 am

Ved dobre to je v poriadku, to som uz davno pochopila ze mi nikto nepomoze a co sa hned rozculujes ved o nic nejde.
Jake dristy, to je normalne ze kazdy mysli len na seba a nema cas hladat robotu inemu. Ja mam v Londyne otca a brata a idem tam a budem si hladat robotu sama! A je to moja rodina a chapen to, ze oni nemozu pomoct. Kazdy ten proces ked ide tam musi si prejst sam so svojou pomocou a nikto Ta nikde za rucicku vodit nebude, tak sa ukludni, nenapisala som nic zle!
Denisa

Gina
Moderator Ginuska
Moderator Ginuska
PríspevkyCOLON 942
RegistrovanýCOLON Uto Apr 20, 2004 5:51 pm
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Poslať od Gina » Str Máj 04, 2005 9:29 am

kazdy mysli len a len na seba a na svoje stastie
O tom je zivot.
A inac dobre som sa zasmiala, taki sme tu vsetci egoisti :-))).

DenisaB
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 36
BydliskoCOLON Slovensko

Poslať od DenisaB » Str Máj 04, 2005 9:33 am

Gina píšeCOLONO tom je zivot. A inac dobre som sa zasmiala, taki sme tu vsetci egoisti :-))).
Ale je to tak, z pociatku som to ani ja nevedela pochopit, preco mi otec nic nezozenie ked je tam, ale to sa jednoducho neda. On mi zabezpeci ubytovanie, poukazuje mi to tam a to je vsetko co pre mna moze urobit, ale ja to chapem, zivot je uz taky.

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Str Máj 04, 2005 9:50 am

DenisaB píšeCOLONAle je to tak, z pociatku som to ani ja nevedela pochopit, preco mi otec nic nezozenie ked je tam, ale to sa jednoducho neda. On mi zabezpeci ubytovanie, poukazuje mi to tam a to je vsetko co pre mna moze urobit, ale ja to chapem, zivot je uz taky.
Presne tak, to je vsetko co pre teba moze urobit a to je aj to, co ja hovorim svojim znamym a pribuznym, ktori chcu odomna pomoc. Som rad, ze sa napokon rozumieme. ;)

monika
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 206
RegistrovanýCOLON Pon Nov 15, 2004 3:52 pm
BydliskoCOLON England

Poslať od monika » Str Máj 04, 2005 11:35 am

DenisaB píšeCOLONSorry, Brano, ale je tu takych viac, ktory by potrebovali pomoc s hladanim prace.preto vstan a hladaj si nieco sam:-) ako to robia aj ostatny.
Ja som ho skôr pochopila tak,že ak niekto hneď potrebuje v partii vypomôcť, je tu niekto, kto je k dispozícii. Ako jeden z viacerých variantov pri hľadaní si jobu (?) .
Neber to v zlom, ale urcite tu nikto Ti nepomoze, kazdy mysli len a len na seba a na svoje stastie,
Patrím iba ja k tým naivným, ktorý si myslia, že keď mi niekto vysvetlí ako "chytať ryby, dá mi viac ako keď mi tú rybu chytí"?

Opakujem sa, ale toto fórum je plné ľudí, ktorí pomohli viac ako museli. A bodka.

Vláďa
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 139
RegistrovanýCOLON Uto Mar 01, 2005 1:27 am
BydliskoCOLON E14, London
CONTACTCOLON

Poslať od Vláďa » Str Máj 04, 2005 12:18 pm

DenisaB píšeCOLONale urcite tu nikto Ti nepomoze, kazdy mysli len a len na seba a na svoje stastie, preto vstan a hladaj si nieco sam:-) ako to robia aj ostatny.
Vela stastia Ti prajem. Denisa
Hm. Toto forum mi dost pomohlo a lide, kteri venovali cas poradit - coz je zde zadarmo. Jinak znam i nekolik lidi kteri se nabidli mi pomoci zadarmo nejakym zpusobem. A to i s praci (- neprilis kvalifikovanou, ale i tak to ocenuji), kterou jsem si vsak sehnal sam a nechtel jsem tim nikoho zatezovat.

BUTTON_POST_REPLY