Hladam pracu vo Finchley a v okoli,London

Pre všetkých, čo potrebujú pomoc - pri hľadaní práce, ubytovania, au-pair ...

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
daska
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Ned Máj 08, 2005 11:01 am

Hladam pracu vo Finchley a v okoli,London

Poslať od daska » Str Máj 11, 2005 8:49 pm

Som zdravotna sestra a hladam nejaku pracu ako nurse/carer pre starsich ludi,cize nejaku opatrovatelsku cinnost,byvat dnu.Mam skusenosti,referencie,anglictina dobra.Momentalne pracujem ako au pair do konca maja.Zacat ako opatrovatelka mozem koncom juna.Mozete ma kontaktovat na cislo alebo sms:(+44)0789 1953 299 do konca maja.Od juna na 00421 904 376 799.E-mail:daska12@azet.sk. s pozdravom Dasa

Dadka
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 143
RegistrovanýCOLON Str Okt 06, 2004 5:15 pm

Poslať od Dadka » Str Máj 11, 2005 9:05 pm

Nechcem byt hnusna, ale preco sa nezajdes zaregistrovat do agentur poskytujucich pracu osetrovatelom, alebo si zaregistruj svoje CV na internetovych strankach. Ak mas dobru anglinu (ak si pracovala ako Aupair tak predpokladam ze Tvoja anglina by mala byt na urovni)tak tu zbytocne stracas cas nam i sebe.

mogul
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 23
RegistrovanýCOLON Štv Okt 14, 2004 12:21 pm

telefonuj!

Poslať od mogul » Štv Máj 12, 2005 7:17 pm

ja robim carera vo finchley, v care home live out, ak zoberies yellow pages abudes volat zaradom,100 % nieco najdes. ak chces nieco live in, musis mat stastiealebo veeelku trpezlivost, take joby su hned rozchytane a 98%z nich ide cez agentury, ktore ta poziadaju o ni number, referencie aspon 2, bank account. CRB je nevyhnutnost. a hlavne prax!!!

BUTTON_POST_REPLY