Stihne mi agentúra do leta vybaviť prácu v UK?

Pre všetkých, čo potrebujú pomoc - pri hľadaní práce, ubytovania, au-pair ...

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Pauloo
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 17
RegistrovanýCOLON Ned Máj 01, 2005 7:57 pm
BydliskoCOLON Nitra

Stihne mi agentúra do leta vybaviť prácu v UK?

Poslať od Pauloo » Pia Máj 20, 2005 4:50 pm

..ahojte all! Prosim vas, chcel by som sa vas nieco spytat. Mal by som ist cez slov. agenturu do UK. Cena programu je 16 000,- SKK. Ide o pracu v hoteloch a restauraciach. Pracu by mi mala agentura zabezpecit vopred pred odchodom. Povedali mi, ze vybavovanie trva do 2 mesiacov, ale casto aj skor. Cakam uz vyse mesiaca a stale nic. Obavam sa toho. Termin nastupu do prace som si dal na 1. jula 2005. A tohoto sa obavam viac, pretoze neviem, ci to nie je neskoro. Ci mi to vybavia tu pracu, ked je to az na 1. jula. Ci to nie je v UK nejaky problem. Ked je to az v juli. Vtedy uz je davno sezona asi. Viem, ze by som sa mal opytat agentury, aj sa opytam, ale chcem pocut aj iny nazor na to. Vopred dakujem. Paulo

mavi
    Talkie Talkie
    Talkie Talkie
    PríspevkyCOLON 103
    RegistrovanýCOLON Pon Sep 20, 2004 9:45 am

Poslať od mavi » Pia Máj 20, 2005 4:59 pm

Najlepsie spravis, ked sa skontaktujes s tou agenturou. Cim skor, tym lepsie. Ved do jula je este vyse mesiaca, tak preco by ti tam nenasli pracu?

Pauloo
    Guest
    Guest
    PríspevkyCOLON 17
    BydliskoCOLON Nitra

Poslať od Pauloo » Pia Máj 20, 2005 6:00 pm

mavi píšeCOLONNajlepsie spravis, ked sa skontaktujes s tou agenturou. Cim skor, tym lepsie. Ved do jula je este vyse mesiaca, tak preco by ti tam nenasli pracu?
    ..jasne, pojdem sa tam spytat,dakujem pekne za radu!
    ..a chcel by som sa spytat este nieco. Ak mi daju vediet o tej praci, dajme tomu v polovici juna, tak potom sa da stihnut objednat a kupit si letenku? Lebo neviem, ako sa to vlastne robi. Ci si ju mam rezervovat uz teraz, aj ked to este nemam iste alebo az potom, ked to bude iste, ale to bude zase uz len par dni na vybavovanie letenky, tak neviem. Dakujem! Paulo

jaro
    I Charge For Asking
    I Charge For Asking
    PríspevkyCOLON 1551
    RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
    BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Pia Máj 20, 2005 8:37 pm

Letenku kupis lahko cez internete alebo cez telefon, netrva to viac ako 1 den, ak platis bankovym prevodom.

Pauloo
    Guest
    Guest
    PríspevkyCOLON 17
    BydliskoCOLON Nitra

Poslať od Pauloo » Sob Máj 21, 2005 12:18 am

jaro píšeCOLONLetenku kupis lahko cez internete alebo cez telefon, netrva to viac ako 1 den, ak platis bankovym prevodom.
    ..ok,super,tak dakujem za rady!
    ..este sa urcite nieco opytam neskor,zatial dakujem..

Pauloo
    Guest
    Guest
    PríspevkyCOLON 17
    BydliskoCOLON Nitra

Re: Letenka

Poslať od Pauloo » Ned Máj 22, 2005 11:52 am

DUGi píšeCOLONLetenku kupis rychlo, len cena moze byt aj 2x taka. Skoda ze si nevyuzil akciu skyeurope a nekupil si si letenku za korunu ;)
    ..jasne,nevedel som o tom..
    ..to bola normalne letenka do Londyna za 1,- SKK??
    ..to su teda super akcie! :)
    ..no jasne,ked budem dlhsie cakat,tak to bude asi drahsie,ale ked neviem este,kedy tam pojdem a ci tam pojdem vobec.. hmmm
    ..tak dakujem za dalsiu radu,thx!

Pauloo
    Guest
    Guest
    PríspevkyCOLON 17
    BydliskoCOLON Nitra

Re: Letenka za korunu

Poslať od Pauloo » Pon Máj 23, 2005 11:40 am

..jasne,dobre to maju vyspekulovane.. &&&&&&.ň
    ..ale letiskove poplatky platim aj ked si kupim letenku normalne bez akcie..alebo nie.. :)

DenisaB
    Regular Reader
    Regular Reader
    PríspevkyCOLON 36
    RegistrovanýCOLON Uto Mar 15, 2005 8:44 am
    BydliskoCOLON Slovensko

Poslať od DenisaB » Str Máj 25, 2005 8:29 am

Pauloo píšeCOLON...ale letiskove poplatky platim aj ked si kupim letenku normalne bez akcie..alebo nie.. :)
    To ano, ale ked si cez internet kupis letenku cez Easyjet tak v tej cene uz mas zahrnute aj poplatky a na letisku potom uz nic neplatis.
    Denisa

jaro
    I Charge For Asking
    I Charge For Asking
    PríspevkyCOLON 1551
    RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
    BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Str Máj 25, 2005 9:22 am

DenisaB píšeCOLONTo ano, ale ked si cez internet kupis letenku cez Easyjet tak v tej cene uz mas zahrnute aj poplatky a na letisku potom uz nic neplatis.
    :D Denisa, to plati pre vsetky letecke spolocnosti, nie len pre EasyJet.

Pauloo
    Guest
    Guest
    PríspevkyCOLON 17
    BydliskoCOLON Nitra

Poslať od Pauloo » Str Máj 25, 2005 3:05 pm

To je super. Takze ked si kupim letenku cez internet, tak uz absolutne nic nebudem platit na letisku, ziadne poplatky?? Je to na 100% ?
    A este nieco. Ked som student a mam kartu ISIC dostanem aj nejaku zlavu na letenku? Ako sa to oplati viac, cez internet alebo v nejakej agenture? Lebo v agenture mi daju na tu kartu asi aj nejaku zlavu na letenku a cez internet asi nie. Neviem presne ako to funguje. Dakujem za odpoved.

Pauloo
    Guest
    Guest
    PríspevkyCOLON 17
    BydliskoCOLON Nitra

Poslať od Pauloo » Str Máj 25, 2005 7:34 pm

Tak dakujem za info!

BUTTON_POST_REPLY