Byva niekto v Diningtone alebo vokoli (Shiefilde)?

Pre všetkých, čo potrebujú pomoc - pri hľadaní práce, ubytovania, au-pair ...

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
annya
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Uto Máj 17, 2005 10:18 pm

Byva niekto v Diningtone alebo vokoli (Shiefilde)?

Poslať od annya » Pia Máj 20, 2005 11:13 pm

MOj priatel byva v Diningtone,nejaky tyzden je mu tazko zohnat pracu,vraj vela priemyslenych zavodov,kde necu brat,a malo obchodov,stvrt hrozna,cela by som sa spytat kedze on tam nema pristup k netu,iba ked ide s niekym,lebo pri vstupe do kniznice musi ukazat najomnu zmluvu,ci by mu niekto nemohol pomoct,niekto kto ta robi a ive kde niekoho zhanaju pripadne aspon ubytovanie v inom meste,kde je tej prace viac? budem velmi povdacna :)

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Sob Máj 21, 2005 3:17 pm

Kniznica si chce overit adresu. Staci jej doniest obalku s menom tvojho manzela, znamkou a peciatkou. Nech si sam sebe posle list, hoci i len prazdnu obalku a s tou obalkou moze ist do kniznice a prihlasit sa tam. Tak to funguje v 5 knizniciach (Essex, Herts, Bristol, Newbury a Reading), kde som clenom. Potom bude moct pouzivat internet ako clen kniznice. V niektorych knizniciach moznu internet pouzivat aj neclenovia, aj ked len obmedzene.

annya
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Uto Máj 17, 2005 10:18 pm

Poslať od annya » Sob Máj 21, 2005 10:05 pm

No to viem,to je tam dost hlupo vymyslene s tymi kniznicami by som povedala,ale ja hladam skor pracu prenho abo ubytko niekde inde,lebo to je hrozne mesto,ak mozte niekto pomozte :((((

Perinbaba
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 39
RegistrovanýCOLON Str Jún 01, 2005 5:52 pm
BydliskoCOLON Sheffield/London
CONTACTCOLON

Pomoc

Poslať od Perinbaba » Ned Jún 05, 2005 2:10 pm

Ahoj, my sa nachadzame v Sheffielde a poznam zopar ludi v Dinnigtone. Ked napises viac o partnerovi, mozno poradime. Ubytovania v Sheffielde nie je problem a pracovnych prilezitosti je mnoho, len to zalezi na viacerych faktoroch. Rozsirujeme tu branch Slovenskeho kruhu presne pre take asistencie.
Mozes taktisto pisat na:
info@slovakcentre.co.uk

BUTTON_POST_REPLY