AUTO Z UK

Pre všetkých, čo potrebujú pomoc - pri hľadaní práce, ubytovania, au-pair ...

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Jacku
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Sob Máj 09, 2009 12:16 pm

AUTO Z UK

Poslať od Jacku » Ned Máj 10, 2009 3:00 pm

Zdravim.
Planujem kupit tzv. mopedauto. Avsak francuzi a taliani ich ponukaju aj 10x drahsie ako v UK. A nikde inde ich zohnat neviem. Mam par kuskov vyhliadnutych a teraz sa rozhodujem ktore zobrat. Auto bude prihlasene na kamarata z UK avsak problem je s dovozom nakolko nechcem dat rovnaku ciastku za prepravu ako aj za auto. Preto som po dlhsom hladani nasiel slovaka zijuceho v UK ktory by mi ho doviezol s tym ze on by bol zadarmo doma a ja by som mal pomerne lacnu dopravu. Preistotu s nim pojde este jeden slovak ktory da na neho pozor aby ho to nelakalo zaparkovat do vlastnej garaze. Avsak este by som potreboval poradit co najlacnejsiu poistku ktora sa vztahuje aj na krajiny EU. Popripade ak poznate niekoho kto ide dodavkou/kamionom alebo autom na slovensko dajte mi prosim vediet. Ak ide niekto autom prenajmem tahac+priplatim na benzin ak by mi to niekto doviezol .. dodavky/kamiony tiez rad priplatim.

Tak teda prosim ak viete o dobrej poistke popripade o niekom kto ide na Slovensko dajte mi vediet.
Vopred vsetkym dakujem

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Re: AUTO Z UK

Poslať od jaro » Pon Máj 11, 2009 10:58 am

Ak bude auto poistene v UK, tak poistka bude platna aj pre Europu (okrem krajin ako Albansko, Macedonsko, atd.). Po prevoze auta na Sk ho cez internet odhlasis z evidencie DVLA a prihlasis na Slovensku.

Jacku
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Sob Máj 09, 2009 12:16 pm

Re: AUTO Z UK

Poslať od Jacku » Pon Máj 11, 2009 8:42 pm

jaro píšeCOLONAk bude auto poistene v UK, tak poistka bude platna aj pre Europu (okrem krajin ako Albansko, Macedonsko, atd.). Po prevoze auta na Sk ho cez internet odhlasis z evidencie DVLA a prihlasis na Slovensku.
Ok diky .. len pochybujem ze prihlasim na slovensku RHD auto - o tom som dost studoval ze to proste nejde.

BUTTON_POST_REPLY