Problem s hlodavcami

Pre všetkých, čo potrebujú pomoc - pri hľadaní práce, ubytovania, au-pair ...

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
mimo
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 16
RegistrovanýCOLON Ned Sep 04, 2005 8:46 pm
BydliskoCOLON Harlow, UK
CONTACTCOLON

Problem s hlodavcami

Poslať od mimo » Str Mar 03, 2010 9:03 am

Vcera nas doma cakalo nemile prekvapenie zistili sme,ze k nam od susedov chodia potkany a vcera sme dokonca jedneho videli v kuchyni,viete si predstavit to zdesenie?!! hned som volal landlordovi,ze nech s tym nieco spravi,problem je,ze potkanov sa da velmi tazko zbavit a druha vec je,ze mame asi toho najlenivejsieho landlorda v anglicku... chcel by som vediet ci mozeme odstupit od zmluvy bez straty depozitu pokial s tym nic nespravi, lebo ked som sa s nim vcera telefonicky rozpraval tak hovoril len,ze da jed na potkany,ale to nie je riesenie,kedze ako vacsina anglickych domov,ktore su fusersky postavene tak zrejme bude niekde diera..

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Re: Problem s hlodavcami

Poslať od jaro » Str Mar 03, 2010 11:19 am

Landlord vam musi zabezpecit to, aby byvanie neohrozovalo vase zdravie. Na vasom mieste by som landlordovi povedal to, ze bud zabezpeci do 3 dni "professional pest control", alebo davate vypoved z dovodu porusenia zmluvy zo strany landlorda.

Inac, v UK plati toto: "You're never more than 20 feet from a rat".

oslo1
Wannabe Expert
Wannabe Expert
PríspevkyCOLON 163
RegistrovanýCOLON Uto Jan 24, 2006 7:45 pm
BydliskoCOLON London

Re: Problem s hlodavcami

Poslať od oslo1 » Štv Mar 04, 2010 9:53 am

Treba kontaktovat city council, oni maju profesionalnych deratizerov, ktory si s potkanmi a mysami poradia. Ucet treba poslat landlordovi.

BUTTON_POST_REPLY