Zháňam ľudí na flat-share alebo house-share

Pre všetkých, čo potrebujú pomoc - pri hľadaní práce, ubytovania, au-pair ...

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
mayan
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Uto Apr 06, 2004 9:29 pm

Zháňam ľudí na flat-share alebo house-share

Poslať od mayan » Str Apr 07, 2004 6:19 pm

Ahojte ? vela vajec a vody. Pokusam sa dat dokopy zopar ludi, ktori chcu v maji vycestovat a zatial nemaju zabezpecene ubytovanie. Najvyhodnejsou cestou je prenajat si priamo v Londyne cez agenturu byt alebo dom. mayan@zoznam.sk

mayan
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3

Poslať od mayan » Štv Apr 08, 2004 8:10 pm

Jo, ale zo slovenska sa vam to nepodari :(
dakujem, ale ked pisem priamo v londyne myslim tym priamo v londyne

sprochp
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Štv Apr 08, 2004 11:31 pm

Ubytko

Poslať od sprochp » Štv Apr 08, 2004 11:42 pm

Ak chces zobrat byt/dom do prenajmu potrebujes bankove konto-preverene s referenciou z banky o tvojej schopnosti platit najom, referenciu zo zamestnania, referenciu od predosleho poskytovatela ubytovania-LandLorda. Nic take zatial predpokladam este nemas + Plati sa provizia agenture okolo 110-150 libier za max. 2 osoby na kontrakte + za kazdu extra osobu na kontrakte okolo 20-30 Libier + plati sa mesacny najom dopredu + plati sa depozit vo vyske okolo 4-6 tyzdnov najmu:-) Treba si uvedomit tiez, ze ked je najom uvedeny na tyzden a plati sa mesacne to nezmamena 1mesiac=4 tyzdne! Mesacne budes platit tyzdenny najomx52tyzdnov/12mesiacov. Good Luck.
Daj vediet ako si dopadol:-)

sprochp
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Štv Apr 08, 2004 11:31 pm

Ubytko

Poslať od sprochp » Štv Apr 08, 2004 11:45 pm

Ked este nevies kde budes pracovat tak nedoporucujem sa viazat prenajmom bytu/domu na 6-12 mesiacov. Lepsie bude len sa k niekomu pripojit a po ustaleni si nieco take najst.

mayan
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3

Re: share-flat,house

Poslať od mayan » Pia Apr 09, 2004 7:40 pm

dakujem za prejaveny zaujem a informacie. co sa tyka bankoveho konta, refrencii a tychto veci, nie ze by ma to velmi trapilo, v londyne som zil takmer 5 rokov trocha o tom viem. viem aj ake komplikovane je dat dohromady ludi na share ked kazdy pracuje, pripadne byva v inej lokalite a kazdy ma rozdielnu vypovednu lehotu s landlordom. takze sa mi to zda ovela jednoduchsie zorganizovat to uz na slovensku-to je moj nazor. a este k tomu nastahovniu sa k niekomu-keby si aj mal stastie ze nieco v rychlosti najdes tak iste sam vies ze urcite budu pre teba rezervovat apartman s plavajucou podlahou a s vyhladom na hyde park alebo v pripade ze by si mal vyssie naroky vzdy sa najde nejaky flek v obyvacke pod spacakom. dakujem, taky zufaly nie som. ked chces normalne zit a fungovat, musis mat nejake miesto kde mozes zrelaxovat, lebo povedzme si uprimne tie shity joby co robime, nie su prave miestom na relax. a ked robis shity job a zijes v shity place tak to nezvladnes(aspon nie na dlho) cao

BUTTON_POST_REPLY