Potrebujeme nejaku pracu akukolvek

Pre všetkých, čo potrebujú pomoc - pri hľadaní práce, ubytovania, au-pair ...

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
stuli
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Štv Jún 09, 2005 1:14 pm

Potrebujeme nejaku pracu akukolvek

Poslať od stuli » Uto Júl 12, 2005 11:05 am

Ze vraj v Londyne je lahke nieco si najst... Potrebujeme nejaku pracu akukolvek!!!
Od upratovania, skrabania zemiakov, proste vsetko. Najlepsie by bola praca aj s ubytovanim, ale nemusi byt. Ak by nam niekto vedel poradit odpiste mi prosim na stuli@zoznam.sk... Budem velmi rad.
Minimalne 4£ za hodinu, budeme pracovat aj 12 hodin denne alebo aj cely den ak budeme mat kde byvat. Momentalne sme uz v Londyne.
SURNE!!!
stuli@zoznam.sk
Stulajter

brushie
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 116
RegistrovanýCOLON Pia Apr 01, 2005 12:41 pm
BydliskoCOLON Lee On The Solent, Hampshire, UK
CONTACTCOLON

Poslať od brushie » Uto Júl 12, 2005 11:17 am

To slovaci este chodia do UK "skrabat zemiaky" za menej ako minimalnu mzdu?!?! smutne, preco sa nezaujimas o kvalifikovanu pracu ked mame prac. trh otvoreny? "skrabanie zemiakou" nechaj na "ilegalov"

sidzej
Member of Moderators
Member of Moderators
PríspevkyCOLON 381
RegistrovanýCOLON Pia Feb 11, 2005 4:14 pm
BydliskoCOLON Le Plessis Pate, France
CONTACTCOLON

jazyk

Poslať od sidzej » Uto Júl 12, 2005 11:21 am

brushie píšeCOLONTo slovaci este chodia do UK "skrabat zemiaky" za menej ako minimalnu mzdu?!?! smutne, preco sa nezaujimas o kvalifikovanu pracu ked mame prac. trh otvoreny? "skrabanie zemiakou" nechaj na "ilegalov"
To bude asi klasicky jazykovy problem. Nekvalifikovane prace robia najma ludia, ktori nie su jazykovo tak zdatni, aby si nasli pracu vo svojom odbore alebo potom ludia, ktori su uz financne na tom tak zle, ze zoberu uz akukolvek pracu...

stuli
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Štv Jún 09, 2005 1:14 pm

k

Poslať od stuli » Uto Júl 12, 2005 11:23 am

Ked nemas kde zarobit tak co by si robil, minaju sa mi peniaze... zozen mi nieco lepsie ak si taky mudry.
Vsade maju PLNO!
Stulajter

Vláďa
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 139
RegistrovanýCOLON Uto Mar 01, 2005 1:27 am
BydliskoCOLON E14, London
CONTACTCOLON

Re: k

Poslať od Vláďa » Uto Júl 12, 2005 11:35 am

stuli píšeCOLONVsade maju PLNO!
Kolik nabidek jsi obesel - pocetne, kolik dni jsi tady?
Je treba pocitat 2,3 tydny zalezi na stesti, s vice pokusy roste sance, je tu velka konkurence, takze je potreba zkouset ruzne nabidky i postupy. Obzvlast asi ted na prazdniny tu bude vic lidi.

evita
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 31
RegistrovanýCOLON Str Okt 06, 2004 8:05 pm
BydliskoCOLON Clapham

Poslať od evita » Str Júl 13, 2005 8:46 am

...okrem toho vazeni vobec si nemyslim ze je lahke si v Londyne nieco najst. Kazdy kto nasiel, to urcite nemal az take lahke. To len na Slovenku maju ludia velke oci a myslia si ze v Britanii pecene holuby letia ludom priamo do huby...sorry za vyraz.
Ak si trpezlivy, vies anglicky a mas kopec referencii a skusenosti mozno mas sancu
Radsej vsak prid v septembri teraz je tu plno :-)

Ivett
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 38
RegistrovanýCOLON Pon Aug 16, 2004 1:48 pm
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

praca

Poslať od Ivett » Str Júl 13, 2005 12:10 pm

Musim suhlasit s Evitou je to tazke ja by som sa tiez vratila v septembri a druha vec je ako vies anglicky, lebo stretla som tu skupinku slovakov ktori si hladali robotu a anglicky vedeli velmi zle a divili sa preco si nevedia najst job.Len ja som sa tomu vobec necudovala...Moja rada: najprv rozmyslaj priprav sa a potom tu prid...Vela stastia Ivett

BUTTON_POST_REPLY