Nevie niekto o praci v CORBY?

Pre všetkých, čo potrebujú pomoc - pri hľadaní práce, ubytovania, au-pair ...

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
M@rtin.co
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 15
RegistrovanýCOLON Pon Júl 18, 2005 6:16 pm
BydliskoCOLON Corby
CONTACTCOLON

Nevie niekto o praci v CORBY?

Poslať od M@rtin.co » Str Júl 20, 2005 2:39 pm

Ak by niekto vedel o praci v CORBY pripadne v jeho okoli, dajte mi prosim vediet. DAKUJEM

M@rtin.co
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 15
BydliskoCOLON Corby
CONTACTCOLON

Praca

Poslať od M@rtin.co » Pia Júl 29, 2005 10:18 pm

Kedze nikto neodpovedal tak som si pracu nasiel sam. Je tu zopar volnych miest vo fabrike na jogurty, dzusy a ine podobne srandy. Pozrite si www.ohf.co.uk pracovnikov si najimaju cez agenturu PMP Recruitment. Tak sa trosku pohrabte na nete, lebo ja som nemohol najst jej oficialnu stranku iba telefon. Good Luck.

Gruss Got

23.23
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 29
RegistrovanýCOLON Ned Jan 30, 2005 9:16 pm

Corby a okolie

Poslať od 23.23 » Ned Aug 07, 2005 2:53 pm

Ahoj

Agentura PMP je v Corby alebo v blizkej Northamptone ?
Lebo som to tiez nenasiel na internete.
Mohol by si napisat to cislo do agentury PMP ?
Ja som tiez videl na mape,ze tam je vela priemyselnych parkov. To mesto nie je preplnene s Poliakmi ? Da sa tam najst pracu vo fabrikach,alebo ty si mal stastie ?
Lebo som bol v Lutone v PMP a volal som do Leicesteru do PMP, a tam sa uz nemozno ani registrovat,tolko poliakov tam caka na pracu,ze to je hrozne.Tam sedia
cele dni, a cakaju.
Ako to je v Corby ? Je tam vela Poliakov ? Podla teba, ked tam pojde volakto, najde pracu vo fabrikach za tyzden alebo dva ?
Diky

M@rtin.co
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 15
BydliskoCOLON Corby
CONTACTCOLON

Corby

Poslať od M@rtin.co » Str Aug 17, 2005 8:36 pm

No na to ze si tu nebol tak si to odhadol celkom v pohode. Je tu kopec cudzincov ale to ti uz neviem povedat ze ci ilegalnych. Asi ako vsade, vyzera to tu ako v malom Polsku ale tiez sa tu najde dost Slovakov. No a na druhej strane, Anglicania su tu na vsetkych nabruseni, takze by som to nesudil podla ich nazoru, tak len tak...

BUTTON_POST_REPLY