Fishing for Jobs in London

Pre všetkých, čo potrebujú pomoc - pri hľadaní práce, ubytovania, au-pair ...

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
bebe1
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 18
RegistrovanýCOLON Pia Júl 15, 2005 2:42 pm
BydliskoCOLON Leyton, London
CONTACTCOLON

Fishing for Jobs in London

Poslať od bebe1 » Štv Júl 21, 2005 9:00 pm

Dear London,

I would like to ask you a question. Are there any job vacancies in your area? You are so huge that there has to be some. Where can I get one?

Thank you for your reply.

Sincerely,
bebe1

sidzej
Member of Moderators
Member of Moderators
PríspevkyCOLON 381
RegistrovanýCOLON Pia Feb 11, 2005 4:14 pm
BydliskoCOLON Le Plessis Pate, France
CONTACTCOLON

Re: Fishing for Jobs in London

Poslať od sidzej » Pia Júl 22, 2005 12:38 pm

bebe1 píšeCOLONDear London,

I would like to ask you a question. Are there any job vacancies in your area? You are so huge that there has to be some. Where can I get one?

Sincerely,
bebe1
Bebe, ja sa ti len cudujem, preco vlastne hladas dalsiu pracu, ked uz jednu "celkom lukrativnu" (600 libier za 8h) pracu mas ;) Predpokladam, ze si si kupil uz viacero domov, jednu jachtu, one glider etc...teraz asi musis splacat tvrde mortgages, a tak preto hladas este dalsiu pracu...am I right ? :) Good luck man...

Dadka
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 143
RegistrovanýCOLON Str Okt 06, 2004 5:15 pm

Poslať od Dadka » Pia Júl 22, 2005 1:31 pm

Dear London,

Sincerely,
bebe1
Dear Bebe1,

Thank you for contacting us about the possibility of working for us at London. We will review your details very carefully and come back to you shortly if we would like you to come in for interview. If you have not heard from us within 3 years, I?m afraid you should assume that on this occasion your application has not been successful or we simply can not afford you.

Meantime, thank you for your interest in London - and good luck!

Yours sincerely

xxxx

bebe1
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 18
CONTACTCOLON

konkretne

Poslať od bebe1 » Pia Júl 22, 2005 1:59 pm

hej ludia,

tesim sa vzdy ked tu najdem novy koment. Ale poprosil by som, ak je to mozne, aj nieco konstruktivne.

napriklad ci o niecom neviete, alebo neviete o niekom kto vie o niekom dalsom.

Preco hladam dalej? Preco by som nehladal. Hladam si pracu ktorou zaplatim zivot, travel card, rent a podobne serepeticky.

Jachtu? na co by mi bola? Zatial nepoznam ludi ktorych by jachta spravila happy a satisfied.

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Re: konkretne

Poslať od jaro » Pia Júl 22, 2005 2:06 pm

bebe1 píšeCOLONnapriklad ci o niecom neviete, alebo neviete o niekom kto vie o niekom dalsom.
Ja viem o super jobe. Najprv ta zaskolia (neboj, je to lahky trening) a potom budes pracovat. Plat je £156k rocne, na zaciatok sa celkom da, co myslis? Viac info najdes na tejto stranke.

bebe1
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 18
CONTACTCOLON

podakovanie

Poslať od bebe1 » Pia Júl 22, 2005 2:13 pm

dik jarko:)

it sounds really good. ako sa tam mozem objednat na interview?

co ak chcem zarobit viac ako to?

bebe1
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 18
CONTACTCOLON

dalsia vec

Poslať od bebe1 » Pia Júl 22, 2005 2:15 pm

existuje rozdiel medzi zamestnanim a biznisom.

Preto je nazov temy "praca pre cielavedomych", lebo ten co sa mu leni rano vstavat z postele biznis nevybuduje.

Ako si ty zarabas na zivobytie?

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Re: dalsia vec

Poslať od jaro » Pia Júl 22, 2005 2:18 pm

bebe1 píšeCOLONAko si ty zarabas na zivobytie?
Pracujem, som zamestnany. Ak by som nebol, nevysedaval by som pred pocitacom v kniznici a nevypisoval by som do fora somariny o tom, ako niekto v UK caka na cielavedomeho Slovaka, aby mu mohol dat do vrecka £600 za 8 hodin "prace". Namiestoho toho by som si intenzivne hladal robotu aspon za £6 na hodinu.

Get real, mate!

bebe1
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 18
CONTACTCOLON

ja mate

Poslať od bebe1 » Pia Júl 22, 2005 2:53 pm

jaja,
uz aj idem.

vecer potom este prispejem nejakymi perlickami:)

pa

Gina
Moderator Ginuska
Moderator Ginuska
PríspevkyCOLON 942
RegistrovanýCOLON Uto Apr 20, 2004 5:51 pm
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Poslať od Gina » Pia Júl 22, 2005 3:59 pm

jaja,
uz aj idem.

vecer potom este prispejem nejakymi perlickami:)

pa
Nechcem sa ti ukrutne vyhrazat, ale tie perlicky si nechaj pre seba. Searcher nema rada ludi ktori prejavuju viac umelej iteligencie a blondavej mudrosti ako on = mohol by si za to zaplatit svojim virtualnym zivotom!

bebe1
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 18
CONTACTCOLON

gina reply

Poslať od bebe1 » Pia Júl 22, 2005 5:44 pm

Gina píšeCOLON Searcher nema rada ludi ktori prejavuju viac umelej iteligencie a blondavej mudrosti ako on = mohol by si za to zaplatit svojim virtualnym zivotom!
ahoj,

Celkom mi to nedoslo ake perlicky sa tu nemaju uverejnovat. Pokial je toto forum, tak sa sem moze pisat. pokial sa nejake veci pisat nesmu, tak su napisane v term&conditions.

Precital som si pravidla, ale zatial vizeram byt allright. Az na niektore moje prispevky...

Ak je nieco co by som mal vediet, ale neviem, tak sa rad dozviem.

pa

jparicka
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 8
RegistrovanýCOLON Ned Nov 14, 2004 1:02 pm

Poslať od jparicka » Pon Aug 01, 2005 1:30 am

jaro píšeCOLON
bebe1 píšeCOLONnapriklad ci o niecom neviete, alebo neviete o niekom kto vie o niekom dalsom.
Ja viem o super jobe. Najprv ta zaskolia (neboj, je to lahky trening) a potom budes pracovat. Plat je £156k rocne, na zaciatok sa celkom da, co myslis? Viac info najdes na tejto stranke.
ono, .. ehm, viem, ze sa jedna asi o blbca, ale .. ja osobne som mal kontrakt job pre lloyds (middleware analyst) v London a robil som na tom denne £400 po dobu 4 mesiacov.

zial, ked si kontraktor, tak:

1) cca. polovica z toho ide do prdele, dane, etc..
2) mrte rizik - v zasade, vypoved ti hrozi minutova..
3) musis zohladnit aj fakt ze ked skonci kontrakt, nieaky cas zasa budes hladat job.. (btw, presne na tomto som sa docela osral ja. mrte prachov, toz som mrte minal. kontrakt skoncil a ja som skoro umrel hladom, pretoze som skoro 2 mesiace hladal novu pracu!!)

bleh, .. I don't know where I'm getting with this but anyway, what I'm saying is: if he's lucky enough, it's quite realistic to earn such money. If he's just dumb then I'm really sorry for him.

Jan

adamko
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 125
RegistrovanýCOLON Str Nov 10, 2004 9:19 pm
BydliskoCOLON Londyn (Kingston)
CONTACTCOLON

Poslať od adamko » Uto Aug 02, 2005 10:33 am

no tak to si mal dost blbe ked si musel zit iba z 200/den (ciste) :))
a potom 2 mesiace bez prace...bezny slovak co tu robi manualne ma 35 cisteho a 2 mesiace si ten job este hlada :) tak hlavu hore

a ako si mohol umriet od hladu ked si mal zarobenych 200x20x4=£16000 :)

adamko
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 125
CONTACTCOLON

Poslať od adamko » Uto Aug 02, 2005 3:38 pm

DUGi píšeCOLON1) cca. polovica z toho ide do prdele, dane, etc..

To ide do prdele tak ci tak bez ohladu ci si na kontrakt alebo perm.
ked robis 3 dni do tyzdna 8 hod po 5 libier tak dane nemas skoro ziadne, potom to uz trosku ide hore :) preto treba robit menej :)

Gina
Moderator Ginuska
Moderator Ginuska
PríspevkyCOLON 942
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Poslať od Gina » Uto Aug 02, 2005 5:35 pm

ked robis 3 dni do tyzdna 8 hod po 5 libier tak dane nemas skoro ziadne, potom to uz trosku ide hore :) preto treba robit menej :)
V tom pripade mam este lepsiu radu: nerobte vobec - vtedy nebudete platit dane ziadne! Dokonca ani NI!!! :-).

adamko
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 125
CONTACTCOLON

Poslať od adamko » Uto Aug 02, 2005 5:38 pm

Gina píšeCOLON
V tom pripade mam este lepsiu radu: nerobte vobec - vtedy nebudete platit dane ziadne! Dokonca ani NI!!! :-).
No ale to ta neuzivi ginuska :) Musis robit,ale nie viac ako 2-3 dni, inak bude ten zly pocit ze musis platit dane :)

Gina
Moderator Ginuska
Moderator Ginuska
PríspevkyCOLON 942
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Poslať od Gina » Uto Aug 02, 2005 5:47 pm

No ale to ta neuzivi ginuska :) Musis robit,ale nie viac ako 2-3 dni, inak bude ten zly pocit ze musis platit dane :)
Neuzivi? To si kde na to prisiel? Co tak sa najst bohateho priatela / priatelku! :-). Respektive mozes robit nieco sakramensky spekulantstke bez priznania sa k zarobku.
Ja robim malo (hodinu v kazdych osmich sa aspon tak tvarim), platim vela dani (kedze robotu navstevujem kazdy den od PO do PI!!) s dobrym pocitom ze sa staram o svojich lenivsich spolu-obyvatelov a stale nemam dostatok sandalok - a preto si tvoju radu beriem k srdcu. :-), vdaka!

Dadka
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 143
RegistrovanýCOLON Str Okt 06, 2004 5:15 pm

Poslať od Dadka » Str Aug 03, 2005 2:00 pm

Co tak sa najst bohateho priatela / priatelku! :-)
To je celkom dobry napad ale zabudla si pripisat ze by mohli mat najlepsie tak okolo 100 rokov, zavat uz prepisanu na teba a ziadne deti alebo pets. ;-)
Ja robim malo (hodinu v kazdych osmich sa aspon tak tvarim), platim vela dani (kedze robotu navstevujem kazdy den od PO do PI!!) s dobrym pocitom ze sa staram o svojich lenivsich spolu-obyvatelov
No tak to sa este mas. Predstav si ze by to bolo naopak. A predsa niekto musi platit dane aby stat mohol davat podporu tym ktory si to potrebuju (napriklad vies aky je drahy taky vycvik v Pakistane???)
a stale nemam dostatok sandalok
ani ich nikdy dostatok mat nebudes.

BUTTON_POST_REPLY