hladam pracu ako maliar/stavbar popripade kitchen porter

Pre všetkých, čo potrebujú pomoc - pri hľadaní práce, ubytovania, au-pair ...

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
PaloM
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Štv Nov 17, 2011 2:29 pm

hladam pracu ako maliar/stavbar popripade kitchen porter

Poslať od PaloM » Štv Nov 17, 2011 3:13 pm

Dobry Den,

kedze som v nudzi tak prijmem lubovolnu pracu. Mam 35 rokov a vyhovuje mi pracovat ako maliar (mam skusenosti) ci praca na stavbe, popripade ako kitchen porter a podobne. Od prichodu do Londyna som sa dostal do problemov "vdaka" pochybnej agenture (ktora nas len okradla), a ked sa mi podarilo utiect tak som skoncil bez prace v Londyne a prisiel o dost vela penazi.

Anglictinu ovladam len zakladne co je moj najvacsi problem, inak som velmi pracovity a zanieteny ako pracovat tak i lepsie komunikovat anglicky. V uvode by som rad pracoval so slovakmi/cechmi/poliakmi v ktori by mi s komunikaciou v zakladoch pomohli, popripade v praci kde anglictina nieje az tak dolezita.

Dakujem Londyn.sk za toto forum pre ludi v nudzi akym som zialbohu v sucasnosti aj ja, dufam ze to cita nejaka dobra dusa ktora prijme cloveka s velkou motivaciou najst si pracu. Som samozrejme ochotny pracovat aj za minimalnu mzdu hoci aj part-time, kedze sa mi vdaka mojej slabsej anglictine nedari v tejto konkurencii pracu najst (dufam ze pri praci sa mi bude zlepsovat).

Pavol
(07549244721)

BUTTON_POST_REPLY