odtiahnute auto

Pre všetkých, čo potrebujú pomoc - pri hľadaní práce, ubytovania, au-pair ...

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
sisi
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 22
RegistrovanýCOLON Str Jan 27, 2010 2:03 pm

odtiahnute auto

Poslať od sisi » Ned Máj 06, 2012 11:51 pm

dobry den neví mi někdo poradit. dnes rano mě zastavili policisté v GB Bradfordu ze kontrola dokladov.vsetke papíry jsem měl v pořádku'' MOT, TAX, INSURANCE i řidička průkaz ale papír od insurantu jsem neměl u sebe protože mi ještě neposlali z pojišťoven a policisté mi přesto odtáhli auto a tvrdili že nemám desce insuranc.a říkali že když chci Zpět auto musim zaplatit pokutu 200 £ a 130 £ zato že mi vídají auto a že poidem na sud +3 body.moze mi někdo poradit ci měli pravo mi odtáhnout auto nebo mi měli dát jen pokutu zato že jsem se neprokázal z pojistkou. i když si to policista zjišťoval jestli mam insurance přes visielacku řekli mu že mam všechno desky. ale on mi i tak sebral auto

grief
Member of Moderators
Member of Moderators
PríspevkyCOLON 432
RegistrovanýCOLON Sob Jún 23, 2007 7:54 pm
CONTACTCOLON

Re: odtiahnute auto

Poslať od grief » Pon Máj 07, 2012 12:42 am

zakony sa sice menia rychlo ale pokial viem ak si si aj prave kupil poistku a nemas papiere este u seba (da sa nieco provizorne asi aj hned vytlacit mam taky pocit) a policajtovi v pocitaci ukazuje ze poisteny nie si, zavolaju do patricnej poistovne a ak im tam potvrdia ze si poisteny, auto ti urcite neodtiahnu...

co ti povedali, s cim mas prist po auto? ake doklady mas doniest?

zavolaj do poistovne a zisti si, ci si naozaj poisteny...
zavolaj na policiu (podpisoval si nejaky papier ked ti brali auto, pozri si kont. udaje popripade ako sa odvolat) a zisti si ci auto bolo naozaj vzate na zaklade NO INSURANCE...
konaj co najrychlejsie lebo vyska 'vykupneho' stupa kazdym dnom...

kazdopadne, v roku 2006 bolo zabavenych 41 000 aut a iba 2 z toho protizakonne, takze na 99.99 percent mali nejaky dovod, samozrejme chyba sa stat mohla ako to dokazuje tento clanok:

http://www.thisislancashire.co.uk/news/ ... sured_dad/

sisi
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 22

Poslať od sisi » Pon Máj 07, 2012 11:06 am

řekli mi ked mam opravdu udělané pojistku tak ji mam donést + mot ​​+ tax a tak mi vídají auto

grief
Member of Moderators
Member of Moderators
PríspevkyCOLON 432
RegistrovanýCOLON Sob Jún 23, 2007 7:54 pm
CONTACTCOLON

Poslať od grief » Uto Máj 08, 2012 6:51 am

Neviem ti proste pomoct. Poistku si kupil kedy presne? Poistovna je povinna dat ta do MID najneskor do 7 dni od zaplatenia. Pokial si v MID, policajt ta kvoli insurance nezastavi. Skontrolovat si to moze kazdy tu: http://ownvehicle.askmid.com/askmid.aspx

Ak tam nie som a poistku mam, najlepsie je kontaktovat poistovnu a opytat sa na dovod - poziadat ich aby ta pridali. Clovek si usetri problemy s policiou, mat pri sebe papier tiez nic neznamena lebo policia vie velmi dobre ze ludia si kupia poitsku a potom ju zrusia aby mali iba papier.

Viem o pripadoch ked zastavili vodica uprostred noci lebo nebol v MID a nemal pri sebe papiere. Tiez sa v noci nemohli dovolat do jeho poistovne a nemal ako potvrdit ze je poisteny a zobrali mu auto.

Vobec ale nerozumiem preco ho zobrali tebe pokial si poisteny a dovolali sa do poistovne kde im to potvrdili...

sisi
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 22

Poslať od sisi » Str Máj 09, 2012 10:09 pm

neboť policisté byli prijebani a násilím chtěli sebrat auto'' prostě chtěli se bavit na jineho účet'' ale už jsem byla na policii a jsem všechny papíry prokázala a sam policista se divil proč mi vzali auto a zkancloval mi pokutu 200 £ i 6 bod + sud jen za auto jsem musela zaplatit 170 £ ale uz jsem se odvolala abi mi vrátili peníze za auto nato mam pravo

xaxa
User Eater
User Eater
PríspevkyCOLON 655
RegistrovanýCOLON Uto Feb 07, 2006 12:40 pm
BydliskoCOLON Reinach BL, Switzerland

Poslať od xaxa » Štv Máj 10, 2012 8:35 am

Ja som si len vsimol, ze od prveho prispevku sa zmenilo pohlavie pisatela, tak ma napada, ze ci ten ktoreho chytili bol aj napisany na poistke k autu, lebo v UK sa nepoistuje auto ale vodic. To by vysvetlovalo vratenie auta inej osobe ale nutnost zaplatit uschovu...

BUTTON_POST_REPLY