Doteraz mi nezaplatili za 4 dni.

Pre všetkých, čo potrebujú pomoc - pri hľadaní práce, ubytovania, au-pair ...

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
maikiboy
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 12
RegistrovanýCOLON Štv Mar 31, 2005 9:19 pm

Doteraz mi nezaplatili za 4 dni.

Poslať od maikiboy » Str Okt 26, 2005 2:10 pm

ahojte. borim sa tu s jednym problemom.
v auguste som cez vikendy robil pre clean.comp MAYDAY v Cardiffe. Firma sidli v Swansea.

www.maydaycontractcleaning.com

Platili mi stale nacas a ziadne problemy s nimi neboli, len mi doteraz nezaplatili za dva vikendy. Co som mal managera, tak ten odisiel akurat vtedy ked sa stal tento problem a novy manager je duty ako kralovska lipa pri bojnickom zamku. Poslal som im dva emaily. v poslednom som dorazne upozornil, ze ak mi nejako na moje emaily neodpovedia, alebo proste neposlu money, tak to budem riesit nejakymi tymi kontrolami. posledny termin som im dal minuly piatok, ale ziadna odpoved. Tak vas teda prosim, že kam by som sa mohol obratit s tymto problemom, na ake agentury alebo nieco podobne. viem ze je nejake citizen advice bureau, ale bol by som rad ak teda na nieco pridete. Alebo ze ako ich mam lamat.

tak vam vdaka a drzte sa vsetcia.

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Str Okt 26, 2005 3:09 pm

Neviem, ci to pomoze, ale vyskusat to mozes: National Minimum Wage Helpline

Valeria Gyurovics
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4
RegistrovanýCOLON Str Okt 26, 2005 9:05 pm
BydliskoCOLON Cardiff

Re: Doteraz mi nezaplatili za 4 dni.

Poslať od Valeria Gyurovics » Str Okt 26, 2005 9:40 pm

viem ze je nejake citizen advice bureau,

Chod s tymto problemom na citizen advice bureau /CAB/. V Cardiffe je to oproti Cardiff castle v Castle House. Tam ti radi pomozu. Pomozu ti napisat v tvojom mene list a daju mu cas vyjadrit sa do siedmich dni. Posli to doporucene. Tvoju staznost bude CAB registrovat. Ak sa ti neozvu do siedmich dni, chod tam znovu a CAB zasiahne. Na CAB musis ist rano, otvaraju o 10.00 hod., potom je tam velmi vela ludi a robia len 12.30 hod. Dufam, ze ti pomozu.

Vláďa
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 139
RegistrovanýCOLON Uto Mar 01, 2005 1:27 am
BydliskoCOLON E14, London
CONTACTCOLON

Re: Doteraz mi nezaplatili za 4 dni.

Poslať od Vláďa » Štv Okt 27, 2005 9:48 am

maikiboy píšeCOLONPoslal som im dva emaily. v poslednom som dorazne upozornil, ze ak mi nejako na moje emaily neodpovedia, alebo proste neposlu money, tak to budem riesit nejakymi tymi kontrolami.
To je slabe, kazdy kdo dostava mnoho emailu nedulezite ignoruje. Musis jim zavolat anebo jeste lepe mluvit primo s tou pravou osobou - tj. tou ktera to muze rozhodnout. Snad to muzes prokazat - ukaz jim dukaz a vysvetli - normalni clovek to obvykle akceptuje.
Pokud to nepujde slusne a jsi v pravu tak na tom musis trvat - formu zvaz sam.

Obecne: Nejdriv mluvim primo a pak to bud necham nebo
se obracim na urady. Zda se mi, ze lide z CSR maji velkou tendenci resit veci pres urady. Cim mene veci se resi pres urady, tim mene jich treba.

BUTTON_POST_REPLY