Hladame pracu v UK bez znalosti anglictiny

Pre všetkých, čo potrebujú pomoc - pri hľadaní práce, ubytovania, au-pair ...

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Kubra
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 17
RegistrovanýCOLON Pon Okt 31, 2005 8:21 pm
BydliskoCOLON Nitra

Hladame pracu v UK bez znalosti anglictiny

Poslať od Kubra » Pon Okt 31, 2005 8:44 pm

ahojte. Potrebovala by som trochu pomoct,poradit. Chcela by som ist s kamoskou do GB,problem je v tom ze nasa anglina je taka zaciatocnicka, pracu teda zhaname taku kde nepotrebujeme perfektnu anglictivu. Neviem ci mame ist cez agenturu, aj ked teraz nam vsetky tvrdia ze praca neni, alebo ako mame postupovat, ci staci zohnat ubytko a tam uz nieco najdeme,nejaku pracu....proste potrebovala by som poradit,viem ze je to malo pravdepodobne ale keby niekto vedel o nejakej praci alebo o nejakom ubytku, bola by som rada keby sa mi ozval. diky moc!!!!

gadget
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 27
RegistrovanýCOLON Pon Máj 16, 2005 7:19 pm
BydliskoCOLON London, W5
CONTACTCOLON

Poslať od gadget » Pon Okt 31, 2005 9:04 pm

hojky. preco neskusite prist sem ako aupairky? vreckove sice za vela nestoji ale mate moznost chodit do jazykovej skoly a pritom mate strechu nad hlavou.
Ako aupairka vela anglictiny nemusis mat, kedze aupairka je definovana ako niekto kto sa chce naucit jazyk, takze sa od nej vaznejsie jazykove znalosti neocakavaju.
Podla mna je to skvela moznost pre dievcata dosta sa do UK. Na webe najdete kopec agentur, ktore vam aupair rodinu sprostredkuju.
Ak pojdes cez slovensku / cesku agenturu budes si musiet za sprostedkovanie zaplatit. Anglicke agentury za sprostredkovanie nic nechcu, kedze su platene rodinami. (viem o jednej konkretnej ktora je skvela, nemozem ju sem uviest lebo by to bola reklama :-(
Ak sem nechcete prist ako aupair, radim vam aby ste sa najprv ucili ten jazyk, lebo bez angliny si poriadnu pracu velmi-velmi tazko najdete.
a ked driete 8.5 hodin denne v MCDonalds nebudete mat cas ani energiu chodit este do skoly.
(ale to je len moj nazor a skusenost)

miboxxx1
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 33
RegistrovanýCOLON Štv Sep 22, 2005 6:25 pm
BydliskoCOLON basingstoke

Poslať od miboxxx1 » Pon Okt 31, 2005 10:46 pm

nuz ja vam dam podobnu radu,ked chcete ist do uk a hladat si ubytko a pracu sami,mate slabu anglinu tak to nejakych par tyzdnov aj potrva,takze musite mat dost financii.Londyn je velmi drahe mesto co sa tyka ubytovania.Urcite to vo fore najdete kolko vas to asi bude stat.Najlepsia moznost je ist cez slov.agency ako au-pair,nie je to ani moc drahe,a na par mesiacov mate robotu a potom si mozete nieco lepsie pohladat.Alebo investujte do dobreho kurzu.
No kazdy kto nema dobru anglictinu to ma dost tazke,hovorim z vlastnej skusenosti....Urcite su aj taki co si nasli pracu ihned,no povacsinou je to praca cash in hand,,,,ta je dobra akurat tak na zaciatok......je to na vas, moznosti je vela...
vela stastia...:))

Kubra
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 17
BydliskoCOLON Nitra

hmmm

Poslať od Kubra » Uto Nov 01, 2005 12:50 am

opatrovatelky ist nechceme robit,ale pocula som ze ako upratovacky a do fabrik napr.za pas netreba perfektnu anglictinu.tak neviem....
ale dik za rady

Gabula
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 43
RegistrovanýCOLON Pon Jún 27, 2005 9:22 pm
BydliskoCOLON Edgware Road, London

Poslať od Gabula » Uto Nov 01, 2005 7:54 am

Holky, vo vasej situacii fakt by ste to mali vybalit najskor ako au pairky, aj keby ste to vydrzali len 4 mesiace, a potom uz rozkukane, by ste presne vedeli kam a ako. Ale pokial naozaj nechcete, tak naozaj, len zozbierat vsetky financne prostriedky a vyrazit, kedze bez pohovoru z oci do oci praca bude tazko. Ale su vraj aj zamestnanci, ktori robia pohovor po telefone... lenze tam u vas je ta anglina problem, ze? Chodte potom radsej na istotu a zacvakajte si slovensku agenturu.

kacka
Member
Member
PríspevkyCOLON 70
RegistrovanýCOLON Uto Apr 05, 2005 2:16 pm
BydliskoCOLON CR

Re: hmmm

Poslať od kacka » Uto Nov 01, 2005 7:13 pm

Kubra píšeCOLONopatrovatelky ist nechceme robit,ale pocula som ze ako upratovacky a do fabrik napr.za pas netreba perfektnu anglictinu.tak neviem....
ale dik za rady
vy jste blazni, jako spousta jinych tady bez anglistiny, kteri byli oskubani ceskymi mafianskymi zprostredkovateli na ubytovani a anglickymi zamestnavateli. Tak proc sem jedete ? V tovarne dostanete min. plat, ze ktereho ciste je uplny pakatel, ze ktereho nezaplatite najem a v casech nouze vam treba fabrika nebo i jini zamestnavatele proste nezaplati a bez anglictiny se nedovolate.
Ja bych to videla na tu au-pair, care assistant, ad.

Kubra
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 17
BydliskoCOLON Nitra

Poslať od Kubra » Uto Nov 01, 2005 7:18 pm

ja necakam ze tam na zaciatok zarobime neviem ake prachy,ale nejak zacat musime...mam pocit,niekedy ked to tu citam,ze by som nemala podla niektorych nikam ist a zostat doma,ale to nechcem.

kacka
Member
Member
PríspevkyCOLON 70
RegistrovanýCOLON Uto Apr 05, 2005 2:16 pm
BydliskoCOLON CR

Poslať od kacka » Uto Nov 01, 2005 9:15 pm

Kubra píšeCOLONja necakam ze tam na zaciatok zarobime neviem ake prachy,ale nejak zacat musime...mam pocit,niekedy ked to tu citam,ze by som nemala podla niektorych nikam ist a zostat doma,ale to nechcem.
ja to chapu, ale precti si napr. prispevek na www.irsko.xf.cz od Hany /manzel bez anglictiny oskubany bez penez v Dublinu, ona bez penez doma s deckem/.
Ja mam porad pocit, ze zdejsi kraje jeste porad predchazi povest zlateho dolu, kde se da makat dobre bez anglictiny.
Ono nejde o zlataky, ale o to, ze tu s tebou udou zachazet jako s kusem hadru, budes pro ne uplna nula.
A jestli mas kouska sebeucty......
Hodne stesti.

beebop
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 5
RegistrovanýCOLON Sob Okt 09, 2004 6:50 pm

Re: hmmm

Poslať od beebop » Uto Nov 01, 2005 9:23 pm

Kubra píšeCOLONopatrovatelky ist nechceme robit,ale pocula som ze ako upratovacky a do fabrik napr.za pas netreba perfektnu anglictinu.tak neviem....
ale dik za rady
To mas pravdu. tam kde robim ja robi asi 50 slovakov a polovica z nich nevie ani zatat a nemaju s tym problem

Kubra
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 17
BydliskoCOLON Nitra

Poslať od Kubra » Uto Nov 01, 2005 10:06 pm

beebop, a kde ty robis? a co ti slovaci robia? ale ja zase nieco anglicky viem,s neanglicanmi sa napriklad dohovorim...tam mi to asi nepomoze ale myslim ze som neni na tom az tak zle.

beebop
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 5
RegistrovanýCOLON Sob Okt 09, 2004 6:50 pm

Poslať od beebop » Str Nov 02, 2005 10:38 pm

je to baliaren zeleniny, pracuje s cez agenturu, a je to v kente. ked chces blizsie info tak napis. inac ta agentura zhana ludi permanentne

Kubra
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 17
BydliskoCOLON Nitra

Poslať od Kubra » Štv Nov 03, 2005 5:47 pm

beebop bola by som rada keby mi das nejake info..chcela by som ist s kamoskou, je mi v podstate jedno,co by sme robili.napis mi pliz nieco viac o tom.dik!

matej pokus
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Uto Jan 03, 2006 10:41 pm
BydliskoCOLON Bosany

Re: Hladame pracu v UK bez znalosti anglictiny

Poslať od matej pokus » Ned Jan 08, 2006 6:17 pm

Kubra píšeCOLONahojte. Potrebovala by som trochu pomoct,poradit. Chcela by som ist s kamoskou do GB,problem je v tom ze nasa anglina je taka zaciatocnicka, pracu teda zhaname taku kde nepotrebujeme perfektnu anglictivu. Neviem ci mame ist cez agenturu, aj ked teraz nam vsetky tvrdia ze praca neni, alebo ako mame postupovat, ci staci zohnat ubytko a tam uz nieco najdeme,nejaku pracu....proste potrebovala by som poradit,viem ze je to malo pravdepodobne ale keby niekto vedel o nejakej praci alebo o nejakom ubytku, bola by som rada keby sa mi ozval. diky moc!!!!
V V UK sa da pracovat aj bez anglictiny ale tie zakaldy je potrebne vediet v kazdej praci ja som tak pracoval pol roka vo fabrike a dokonca som mal tyzdenne vyse 300libier takze kto tvrdi ze sa neda pracovat bez reci tak to este neskusil

mjurci
Member
Member
PríspevkyCOLON 70
RegistrovanýCOLON Pia Apr 28, 2006 10:48 am
CONTACTCOLON

Re: Hladame pracu v UK bez znalosti anglictiny

Poslať od mjurci » Pon Máj 01, 2006 8:57 pm

matej pokus píšeCOLON V UK sa da pracovat aj bez anglictiny ale tie zakaldy je potrebne vediet v kazdej praci ja som tak pracoval pol roka vo fabrike a dokonca som mal tyzdenne vyse 300libier takze kto tvrdi ze sa neda pracovat bez reci tak to este neskusil
Tak to Ti vyslo. Co je to za fabriku? Co si tam robil? Ja mám tiež záujem ísť do fabriky, anglinu viem vcelku obstojne.

Pavol Kucerka
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 7
RegistrovanýCOLON Str Júl 05, 2006 2:50 pm

stale to plati?

Poslať od Pavol Kucerka » Uto Júl 11, 2006 9:21 am

[quote="beebop"]je to baliaren zeleniny, pracuje s cez agenturu, a je to v kente. ked chces blizsie info tak napis. inac ta agentura zhana ludi permanentne[/quote] Chcem sa spytat, plati to stale s tou fabrikou? A je to len na sezonu alebo stale,? ak mi posles cez sms 00421 907704211 alebo na moj osobny centrumacky sk mail na cowboy321 kontaktk na teba, rad by som sa dozvedel viac podrobnosti. Zatial vdaka. P.

BUTTON_POST_REPLY