Hlada sa ubytko aj praca (od jan. 2006)

Pre všetkých, čo potrebujú pomoc - pri hľadaní práce, ubytovania, au-pair ...

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
dagda
Rypálek
Rypálek
PríspevkyCOLON 287
RegistrovanýCOLON Pon Sep 12, 2005 8:32 pm

Hlada sa ubytko aj praca (od jan. 2006)

Poslať od dagda » Str Nov 02, 2005 9:13 pm

tak uz som sa rozhybala a idem do toho.
od noveho roka. jednak sa rodinka rozhodla, ze uz nepotrebuju oper a tiez uz ma to takto prestava bavit.
takze: ak niekto nieco viete, ak mate nejake echo alebo dokonca plany, ktore by sa zhodovali s mojimi, hladam od noveho roka ubytko v londyne a aj pracu. na zaciatok takmer hocaku. obchod, kuchyna, hotely, na moju manualnu pracu doteraz takmer kazdy vyjadril len same pochvaly (cistit starou zubnou kefkou trubky za stojanom umyvadla v ramci bezneho upratovania snad nebude uz odomna chciet nikto) :).
mail: dagda@pobox.sk

many thanx

dagda
Rypálek
Rypálek
PríspevkyCOLON 287

Poslať od dagda » Str Nov 02, 2005 9:20 pm

len doplnujem:

anglictina na urovni intermediate - advanced.
national insurance number uz mam, keby daco.

sasa
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 16
RegistrovanýCOLON Pia Okt 08, 2004 8:22 pm
CONTACTCOLON

Poslať od sasa » Str Nov 02, 2005 10:00 pm

Mila Dagduska,

Som presvedceny, ze prispevky na linke viewtopic.php?t=1413 si si uz precitala. V pripade, ze nie, vrelo odporucam.

Idealne by bolo zacat napr. napisanim si CV. Nemam totiz dojem, ze by na tomto fore bola velka pravdepodobnost na najdenie jobu. Skor bude miziva...

Vela stastia.

dagda
Rypálek
Rypálek
PríspevkyCOLON 287

Poslať od dagda » Str Nov 02, 2005 10:16 pm

ale jo saaasenka
nemaj boja.
hladam aj inde. akurat som na pokeci splasila jedneho fajn typka a hned mi moze zohnat ubytko aj pracu. dal mi link na keywest. tak zvazujem a rozkecavam dalej. (az po tejto mojej teme som nanho narazila, keby si mal vyhrady).
nerobim si iluzie, ze sa mi pohrnu ponuky. preto pisem, ze ak by nahodou niekto. lebo ma ani cas nesuri a moznosti je vela.
to som len rozhodila siete.

a miziva sanca najdenia jobu... mozno niekto opusta flek a chce sefovi dat nahradu. aj taky by sa mohol ozvat. cv uz nejake mam. par tyzdnov aj registraciu na londonjobs. ale som to nedavno vdaka priaznivym okolnostiam v zivote pozastavila. takze ma zas nemaj za niemanda. :)

inak vdaka za ochotu.

lair
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 351
RegistrovanýCOLON Ned Feb 13, 2005 10:38 pm
BydliskoCOLON Bexhill-on-Sea

Ahoj

Poslať od lair » Str Nov 02, 2005 10:26 pm

Najvyssi cas, ze sa prestanes zasivat ako au pairka.
Zelam Ti vela uspechov pri hladani prace, popytam sa aj ja svojich znamych a dam Ti vediet

dagda
Rypálek
Rypálek
PríspevkyCOLON 287

Poslať od dagda » Str Nov 02, 2005 10:28 pm

dakujem lair :)

lair
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 351
RegistrovanýCOLON Ned Feb 13, 2005 10:38 pm
BydliskoCOLON Bexhill-on-Sea

Poslať od lair » Str Nov 02, 2005 10:39 pm

Prosim, vies ze vzdy na Teba myslim

dagda
Rypálek
Rypálek
PríspevkyCOLON 287

Poslať od dagda » Str Nov 02, 2005 10:45 pm

ano, viem. cmug! :)
ked nam chat nejde (teda aspon nesiel), snad sa bomo a jeho roduverni bojovnici neurazia, ze takto kecame ;)

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Str Nov 02, 2005 11:34 pm

dagda píšeCOLONakurat som na pokeci splasila jedneho fajn typka a hned mi moze zohnat ubytko aj pracu.
Fajn typek na pokeci, ponukol ti pracu a byvanie, hmmm. To som uz niekde cital. Zeby na tejto stranke?

Boze moj, niektori ludia su naivni!!! Vyslovene si koleduju o to, aby ich podviedli, oklamali, okradli.

dagda
Rypálek
Rypálek
PríspevkyCOLON 287

Poslať od dagda » Štv Nov 03, 2005 12:24 am

jaro

:)

sasa
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 16
RegistrovanýCOLON Pia Okt 08, 2004 8:22 pm
CONTACTCOLON

Poslať od sasa » Štv Nov 03, 2005 12:38 am

Dagdus,

na pokeci hovoris? Tu sa uz len pripajam k Jardovmu nazoru, kedze to nepotrebuje ziadny komentar.
...mozno niekto opusta flek a chce sefovi dat nahradu. aj taky by sa mohol ozvat...
Nic v zlom, ale kto by za seba hladal nahradu v anonymnom mori pracechtivych neznamych tvari, hlavne ak nema ani potuchy o tvojich schopnostiach? Co tak investovat cas, ktory ti ostava na trochu serioznejsi pristup k hladaniu prace. Ved mas na to 2 mesiace, co je celkom slusny naskok, ked berieme do uvahy, ze stale do noveho roku nemas existencne problemy..

dagda
Rypálek
Rypálek
PríspevkyCOLON 287

Poslať od dagda » Štv Nov 03, 2005 1:08 am

saska

vdaka za starost. :)

mam ti zopakovat, ze som len rozhodila siete? bola som aj na gumtree. tam su vacsinou aktualne ponuky na ubytko. takze to budem riesit az v prihodnej dobe. registraciu na pracu uz mam. len rozsirit pole hladania. zatial som si dala klucove slovo housekeeper. dalej mam casu dost. dneska to predsa vsetko riesit nebudem. :)

evita
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 31
RegistrovanýCOLON Str Okt 06, 2004 8:05 pm
BydliskoCOLON Clapham

Poslať od evita » Štv Nov 03, 2005 9:45 am

...prepac Dagda...ale tiez som si myslela, ze ked sem chodis, tak mas riadne prestudovane tieto stranky...teda ze si uz rozumnejsia a nie tak naivna... na Tvojom mieste by som sa na nikoho z pokecu.sk nespoliehala...
Chces pracovat ako housekeeper? Mas referencie, skusenosti?Referencie su v tejto pracovnej oblasti viac nez dolezite...
Ver mi viem o com hovorim.
Vela stastia

dagda
Rypálek
Rypálek
PríspevkyCOLON 287

Poslať od dagda » Štv Nov 03, 2005 12:52 pm

mno

vdaka za vasu doveru ;)

evita, nespolieham sa. ale je to jedna z alternativ. vcera som sa rozhodla, ze idem skusit nieco ine a aj okolnosti sa tak zbehli, takze to, co tu citas, su veeelmi cerstve slova. este som sa na to nemala cas lepsie pozriet a aj kedysi nedavno som v casovej tiesni rychlo hladala, takze hodnotu to nema velku. ale zase nemozem povedat, ze nic nemam v rukave.
ten housekeeper to bolo len tak, zhruba vyber.
a s tymito strankami sa oboznamujem priebezne. neboj.
sa mi pacilo na tom keyweste. ale popozeram aj ine.

este raz vdaka za doveru.
he.
:)

BUTTON_POST_REPLY