Potrebujem odviez z Londyna na SK tri kufre (do 18.12.05)

Pre všetkých, čo potrebujú pomoc - pri hľadaní práce, ubytovania, au-pair ...

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
zima
Member
Member
PríspevkyCOLON 56
RegistrovanýCOLON Pon Máj 03, 2004 7:00 pm
BydliskoCOLON London [Edgware]
CONTACTCOLON

Potrebujem odviez z Londyna na SK tri kufre (do 18.12.05)

Poslať od zima » Uto Nov 08, 2005 12:53 pm

ak idete niekto autom ci kamionom z Londyna na Slovensko a mate miesto pre 3 kufre, tak sa ozvite od teraz do 18.12.2005 iba batzoina bez pasaziera!
Dakujem,

-cena dohodou

sidzej
Member of Moderators
Member of Moderators
PríspevkyCOLON 381
RegistrovanýCOLON Pia Feb 11, 2005 4:14 pm
BydliskoCOLON Le Plessis Pate, France
CONTACTCOLON

Poslať od sidzej » Uto Nov 08, 2005 1:22 pm

Ak budes mat problem zohnat niekoho s osobnym autom, tak skus stranku Truxter . Tam mozes zadarmo dat inzerat na naklad, ktory chces prepravit. Ja som si tak sprostredkoval prepravu kamionom zo SK do UK cca. 12 stahovacich krabic plus bicykel (okolo 200kg to bolo).

bajka
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 345
RegistrovanýCOLON Pia Sep 10, 2004 3:14 pm

Poslať od bajka » Uto Nov 08, 2005 1:44 pm

sidzej píšeCOLONAk budes mat problem zohnat niekoho s osobnym autom, tak skus stranku Truxter . Tam mozes zadarmo dat inzerat na naklad, ktory chces prepravit. Ja som si tak sprostredkoval prepravu kamionom zo SK do UK cca. 12 stahovacich krabic plus bicykel (okolo 200kg to bolo).
A prezradis nam kolko Ta to vyslo?
Ta sluzba by mohla vyriesit moj problem, ze ako jedneho dna odviezt vsetok svoj nahonobeny majetok na Slovensko. Prisla som s jednym ruksakom a odchadzat budem musiet asi s desiatimi.
Vdaka za link.

sidzej
Member of Moderators
Member of Moderators
PríspevkyCOLON 381
RegistrovanýCOLON Pia Feb 11, 2005 4:14 pm
BydliskoCOLON Le Plessis Pate, France
CONTACTCOLON

Poslať od sidzej » Uto Nov 08, 2005 1:59 pm

bajka píšeCOLON A prezradis nam kolko Ta to vyslo?
Ta sluzba by mohla vyriesit moj problem, ze ako jedneho dna odviezt vsetok svoj nahonobeny majetok na Slovensko. Prisla som s jednym ruksakom a odchadzat budem musiet asi s desiatimi.
Vdaka za link.
Poslal som ti PM, ale vseobecny vzorec na vypocet ceny tito prepravcovia nemaju. Ked das inzerat, ozvu sa ti viaceri, treba si skusit zjednat co najlepsiu cenu. Niektori sa pytaju na hmotnost, ini na plochu a dalsi zase na objem (resp. ich kombinacie). Potom ti to vypocitaju najma podla toho, co ine este v tom aute vezu. Ak vezu nieco, na com dobre zarobia, tak ti mozu dat nizku cenu, ak idu vsak naprazdno spat z UK do SR, tak ti mozu skusit dat vysoku cenu. Takze treba si stanovit limit a skusat zjednavat. Mne sa to rozhodne oplatilo.

zima
Member
Member
PríspevkyCOLON 56
RegistrovanýCOLON Pon Máj 03, 2004 7:00 pm
BydliskoCOLON London [Edgware]
CONTACTCOLON

Poslať od zima » Uto Nov 08, 2005 11:11 pm

Sidzejdik za ten web, mne sa to zmesti tak do 100 kg, tak snad :o]
-este raz dik.

BUTTON_POST_REPLY