Hladam pracu ako housekeeper/aupair (nov 2005)

Pre všetkých, čo potrebujú pomoc - pri hľadaní práce, ubytovania, au-pair ...

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Luxemburg
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Str Nov 09, 2005 10:25 am
BydliskoCOLON Košice /Slovensko/
CONTACTCOLON

Hladam pracu ako housekeeper/aupair (nov 2005)

Poslať od Luxemburg » Str Nov 09, 2005 11:08 am

čaute! Rád by som si našiel prácu ako housekeeper a mozno popritom aj aupair pre 1 resp 2 deti ale nad cca 5rokov! Na lokalite v London a UK mi nezálezi ani o peniaze mi nejde. Chcem tam ist kvôli angline. Som obchodnik, mám tu v SR vlastný biznis, mám 32 rokov, som 100% spolahlivý a na úrovni,agnlinu ovládam-base level,skusenost s jazdenim v UK mám. Prijmem ponuku, len do original anglickej rodiny / nie prisťahovalci/ Nástup od 1.1.06 do- podla dohody a potreby.
Za sprostredkovanie sa budem revanžovať :-)

Gabula
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 43
RegistrovanýCOLON Pon Jún 27, 2005 9:22 pm
BydliskoCOLON Edgware Road, London

Poslať od Gabula » Str Nov 09, 2005 9:25 pm

Rub vyssie ako na housekeeper. Mas na to vek, skusenosti a ako pises, aj anglinu, tak preco au-pair/housekeeper? Ale ked to musi byt:): www.greataupair.com, www.aupairs.net, www.easyaupair.com... a mnoho dalsich, vela stastia!

jess
Member
Member
PríspevkyCOLON 53
RegistrovanýCOLON Pon Okt 10, 2005 10:15 pm
BydliskoCOLON MAN
CONTACTCOLON

Poslať od jess » Str Nov 09, 2005 9:30 pm

alebo skus: matchmaker Susan (mmaupair@aol.com)

alebo (andrea@premieraupair.co.uk)

alebo ak chces viac info napis na helule@inmail.sk

ja som sa sla cez Susane, rodinu mi nasla za 2 tyzdne (Susan tvrdi, ze nie je problem najst rodinu, kt. plati 150,-£/week - ale pre cloveka s vlastnym "bisnissom v sk" to bude asi pramalo...

jess
*

Luxemburg
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Str Nov 09, 2005 10:25 am
BydliskoCOLON Košice /Slovensko/
CONTACTCOLON

dakujem Vam

Poslať od Luxemburg » Štv Nov 10, 2005 8:49 am

..vazim si Vasich odpovedi a poskytnutych kontaktov, urcite ich teraz vyuzijem a zacinam intenzivne hladat. Ako som pisal o peniaze mi nejde a tak to pre mna nebude smerodajne kto kolko mi ponukne, ako skor ci najdem co hladam. Predsa len niesom uz maly chlapec ktory si necha po hlave skakat a naopak co ponukam to aj dam,ale vyzadujem aj korektny pristup ku mne ako ku učiacemu sa...
Nevadi, už sa na to tešim... ešte raz dik papa

adka
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 6
RegistrovanýCOLON Str Jún 01, 2005 5:34 pm
BydliskoCOLON notting hill

au-pair

Poslať od adka » Štv Nov 10, 2005 2:49 pm

Moja znama hlada au-pair do rodiny. Je to ale pomahat starsej pani (okolo 70r.) Je ulpne vporiadku, mobilna, len ze sa boja ju nechavat samu, kedze oni byvaju mimo. Je to vidiek, niekde pri Oxforde, 25 hodin do tyzdna, 5 dni v tyzdni, £60, plus ubytovanie a strava, moznost chodit do skoly, musi vediet soferovat, myslim ze splnas vsetko. ak mas zaujem ozvi sa na swozle@waitrose.com
Moja z znama sa vola Sue, takze ozvat sa po anglicky. ale stravila dva roky na Slovansku, takze par slov pamata, a je ucitelka, takze je velmi trpezliva. ak by si predsa mal problem s komunikaciou tak nabuduce nechaj svoj e mail.
good luck
adriana

BUTTON_POST_REPLY