Hladam pracu od juna 2006

Pre všetkých, čo potrebujú pomoc - pri hľadaní práce, ubytovania, au-pair ...

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
LILKA
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Štv Nov 17, 2005 4:05 pm
BydliskoCOLON Trnava-Slovensko

Hladam pracu od juna 2006

Poslať od LILKA » Štv Nov 17, 2005 4:12 pm

ahojte, hladam pracu vo VB od juna 2006. V maji 2006 maturujem na gymnaziu,mam 17 rokov(18 az v septembri),teda mam stvormesacne prazdniny, ktore by som chcela vyplnit pracou vo VB.Druh prace? napriklad au-pair,alebo pomoc v domacnosti, starostlivost o deti,v restauracii,zabavnych parkoch, supermarketoch.... Ak by ste niekto o niecom vedeli, ozvite sa prosim na moju emailovu adresu: liwika.k@pobox.sk.
Majte sa
pekny den
Lilka:-)

lutoncanka
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 22
RegistrovanýCOLON Uto Nov 22, 2005 5:17 pm

ach jaj

Poslať od lutoncanka » Str Nov 23, 2005 12:44 pm

Uz len na Teba tu vsetci cakaju :))

sandie
Wannabe Expert
Wannabe Expert
PríspevkyCOLON 170
RegistrovanýCOLON Pon Mar 28, 2005 4:34 pm
BydliskoCOLON Warrington

Poslať od sandie » Str Nov 23, 2005 1:37 pm

Uffffff, lutoncanka, trosku "drsna" odpoved, ak este uvazime, ze aj ty mas dotazy na citatelov fora, preco a kde si vyberali miesto na byvanie a pracu ....

Niekedy je lepsie radsej neodpovedat, ako podobnym sposobom "ubit" niekoho este mladu dusicku, nemyslis?

lutoncanka
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 22
RegistrovanýCOLON Uto Nov 22, 2005 5:17 pm

Poslať od lutoncanka » Str Nov 23, 2005 5:04 pm

ak este uvazime, ze aj ty mas dotazy na citatelov fora, preco a kde si vyberali miesto na byvanie a pracu ....
ja som nemala dotaz, ja som len odpovedala na otazku polozenu vo fore.
Viem, ze to bola mozno trosku drsna odpoved ale ked som si to precitala tak ma to hned napadlo..Vies, ona este nema ani 18, a hlada si pracu od juna 2006, tak neviem co si myslela.. Ale mozno som nemusela reagovat, mas pravdu. Ahoj!

BUTTON_POST_REPLY