Kde kupit britsku SIM v blizkosti Victoria Coach Station?

Pre všetkých, čo potrebujú pomoc - pri hľadaní práce, ubytovania, au-pair ...

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
mmaria
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 7
RegistrovanýCOLON Ned Nov 20, 2005 8:56 pm

Kde kupit britsku SIM v blizkosti Victoria Coach Station?

Poslať od mmaria » Štv Feb 02, 2006 2:42 pm

Ahojte,
chystam sa do Londyna,11.2.06 prichod,ubytko mam cez Bohemiaworld.Mam kontaktovat pracovnika agentury po prichode do Londyna,ale nemam este britsku SIM kartu.Da sa sim-karta kupit niekde blizko Victoria Stn.alebo popripade priamo na stanici?

emmm
Member
Member
PríspevkyCOLON 62
RegistrovanýCOLON Str Aug 31, 2005 10:26 pm
BydliskoCOLON ANO
CONTACTCOLON

Re: Kde kupit britsku SIM v blizkosti Victoria Coach Station

Poslať od emmm » Pia Feb 03, 2006 12:10 am

myslim ze prva karta ktoru som si tu kupil bola od virgin a nijako som ju neaktivoval. touto vecou som musel prejst u orange. onu prvu kartu som tiez kupoval priamo na stanici v londyne a to v takom malom stanku kde predavali rozne veci na telefony. pokial vies slabo po anglicky skus sa len spytat cloveka co ti ju chce predat ci ti ju aj hned aktivuje. a pokial je dobry predavac tak nie ti urcite nepovie. jedine v spojeni "no problem". prajem vela stastia v dobyvani anglicka .o)

mmaria
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 7
RegistrovanýCOLON Ned Nov 20, 2005 8:56 pm

Poslať od mmaria » Pia Feb 03, 2006 5:32 pm

Vdaka za rady,tak si pojdem predsa len kupit este aj Easy,pre istotu.
Na webe pisu,Bohemiaworld,ze davaju aj sim,ale je tam napisane,ze januarova akcia a medzitym stihol byt uz februar:-)Tak uvidim,teraz uz len cakam,kedy potvrdia to ubytko,alebo vobec,ze sa ozvu,lebo sa uz blizi "den D":-)a chcem to uz mat iste,ale tak mi treba,ked robim vsetko na poslednu chvilu:-)

pawuk
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 16
RegistrovanýCOLON Pia Feb 10, 2006 10:19 pm
BydliskoCOLON londyn

Poslať od pawuk » Pon Feb 27, 2006 3:23 pm

sim kupis priamo na victorke a pre aktivaciu staci na orange vytocit tc 453 aspon mne to tak stacilo.

BUTTON_POST_REPLY