Hladam pracu v Bristole

Pre všetkých, čo potrebujú pomoc - pri hľadaní práce, ubytovania, au-pair ...

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
esero
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Uto Feb 21, 2006 10:50 am
CONTACTCOLON

Hľadám prácu v Bristole. Súrne!

Poslať od esero » Uto Feb 21, 2006 11:25 am

Caute, surne hladam pracu v Bristole. Uz som tu od oktobra 2005 a uz viac ako dva mesiace nerobim. Anglictinu ovladam nie velmi dobre, ale dohovorim sa. Prosim, nevie mi niekto poradit, kam sa obratit, pripadne neviete o nejakej praci. Velmi, velmi by ste mi pomohli. Vdaka. Ak mate moznost, poradte mi aj cez ICQ.

armor1
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 29
RegistrovanýCOLON Pia Aug 06, 2004 10:10 am

Odpoved

Poslať od armor1 » Str Feb 22, 2006 3:26 am

No praca vraj je v priemyselnom parku na zapade Bristolu. Presne neviem ako sa to tam vola, ale zistim ti a dam zajtra vediet. Aj v Yate je vraj vela roboty a zhanaju robotnikov. Ja pracujem v Alexandre - warehouse satstva. Aj mozno u nas by sa dalo, ale treba prist na pohovor. Je to Bradley Stoke. Ash Ritch (to druhe slovo si nepamätam ako sa pise)Road. Pri Aztek west. Je tam office Acornu. Tak sa tam mozes skocit spytat. Dost casto sa tu menia ludia, tak mozno nieco budu mat.

macalos
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Pon Jan 09, 2006 12:34 pm

Hladam pracu v Bristole

Poslať od macalos » Str Mar 01, 2006 7:11 pm

Zdravim vsetkych. Hladam akukovel pracu v Bristole. Pocas studia na VS som pracoval v takom malom exprese ako barmana a neskor vo vyvarovni. Po skole som robil na pozicii "zmocnenca pre kvalitu". Email: macalos@orangemail.sk

BUTTON_POST_REPLY