Hladam pracu v Anglicku / Londyne na leto (letne prazdiny)

Pre všetkých, čo potrebujú pomoc - pri hľadaní práce, ubytovania, au-pair ...

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
ankulka
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Sob Feb 11, 2006 10:42 am

Letná brigáda / práca

Poslať od ankulka » Sob Feb 11, 2006 11:40 am

Ahojte!Mam 18,celkom dobré znalosti anglictiny a cez leto by som chcela ísť robiť do Anglicka,ale neviem sa rozhodnúť aká práca by bola pre mna vhodná,lebo som v zahraničí kvoli práci ešte nebola.Dopredu ďakujem za všetky postrehy a informácie.

petrosss
Member
Member
PríspevkyCOLON 64
RegistrovanýCOLON Sob Dec 31, 2005 1:37 am
BydliskoCOLON London, UK
CONTACTCOLON

Re: letná brigáda/práca

Poslať od petrosss » Sob Feb 11, 2006 2:47 pm

[quote="ankulka"]Ahojte!Mam 18,celkom dobré znalosti anglictiny a cez leto by som chcela ísÅ¥ robiÅ¥ do Anglicka,ale neviem sa rozhodnúť aká práca by bola pre mna vhodná,lebo som v zahraniÄ

majo19
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Pon Jan 30, 2006 8:41 pm
BydliskoCOLON zvolen

Poslať od majo19 » Sob Feb 11, 2006 6:29 pm

ankulka píšeCOLONAhojte!Mam 18,celkom dobré znalosti anglictiny a cez leto by som chcela ísť robiť do Anglicka,ale neviem sa rozhodnúť aká práca by bola pre mna vhodná,lebo som v zahraničí kvoli práci ešte nebola.Dopredu ďakujem za všetky postrehy a informácie.
presne v takej situacii som aj ja....uz som sice dost pochodil forum aj clanky....ale stale som si nie isty. By som tam cel ist len na dake 2 mesiace..ale neviem ci to mam risknut len tak bez zabezpecenej prace/brigady...

petrosss
Member
Member
PríspevkyCOLON 64
RegistrovanýCOLON Sob Dec 31, 2005 1:37 am
BydliskoCOLON London, UK
CONTACTCOLON

Poslať od petrosss » Sob Feb 11, 2006 6:39 pm

majo19 píšeCOLONpresne v takej situacii som aj ja....uz som sice dost pochodil forum aj clanky....ale stale som si nie isty. By som tam cel ist len na dake 2 mesiace..ale neviem ci to mam risknut len tak bez zabezpecenej prace/brigady...
Risk je zisk...

...a jestli chces riskovat uz zalezi na Tobe, s tim Ti tady nikdo nepomuze...

front
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Uto Feb 28, 2006 9:15 pm

Hladam pracu v Anglicku / Londyne na leto (letne prazdiny)

Poslať od front » Štv Mar 02, 2006 11:18 am

Dobry den.

Tak znovu sem pisem a to s prosbou o nejake ponuky na pracu. Nemam s tym ziadne skusenosti, nemam ani dokonca este osemnast rokov, ale rad by som sa niekde v zahranici uplatnil behom letnych prazdnin a tymto som Vas chcel poziadat o nejaku pomoc, popripadne radu. Najradsej by som asi bol, keby natrafim na niekoho, kto sa chysta tiez v tomto obdobi za pracou do Anglicka, aby ma popripadne vzal so sebou.
Dakujem za odpovede.

S pozdravom

front
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Uto Feb 28, 2006 9:15 pm

Praca pocas letnych prazdnin

Poslať od front » Sob Apr 01, 2006 5:37 pm

Ahojte,

chcel by som sa spytat, prosim Vas, nikto z Vas nema taku moznost mi nieco priamo doporucit na pracu v UK, popripadne, co by mohlo byt este lepsie, vziat ma so sebou pracovat na dva letne mesiace? Nemam sice este 18 rokov, ale fyzicky zdatny som, anglictinu ovladam na pokrocilej urovni a mam zaujem zarobit peniaze i za nie najviac vyhovujucich podmienok, prisposobim sa.

Za vsetky odpovede dakujem.

sanka_bebe
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 26
RegistrovanýCOLON Ned Sep 12, 2004 1:08 pm
BydliskoCOLON London, SW1A 0PW

rada

Poslať od sanka_bebe » Sob Apr 01, 2006 8:52 pm

kamo ak odobre mienena rada, ostan radcsej doma minimalne kym nemas este tych 18 a neprecenuj sa. je to smutne ale vacsinou ti nikto neporadi ani zadarmo neda.
jedna moja znama tiez nemala 18, anglina na tzv pokrocilej urovni a ona ze ide do UK robit casnicku tak tzyden bavala v nejakom pajzli kym sa jej neminuli prachy,robotu nenasla, potom jej rodicia poslali letenku a do konca leta na nu robila v potravinach na slovensku,
len tolko, kazdy vidi len tie prachy, ale za minimalnu mzdu na kratky cas to ej gamble niekedy

BUTTON_POST_REPLY