Hladam pracu v Londyne

Pre všetkých, čo potrebujú pomoc - pri hľadaní práce, ubytovania, au-pair ...

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
zuzana2210
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Uto Feb 21, 2006 10:19 am

Hľadám AKÚKOĽVEK prácu v Londýne!

Poslať od zuzana2210 » Uto Feb 21, 2006 11:16 am

Bohužiaľ neviem po anglicky, len tie najzákladnejšie základy... Ale mám v Londýne priateľa a keďže chcem byť s ním, potrebujem si nájsť prácu! Budem robkať čokoľvek. Naozaj skúšam čo sa dá. Zatial ešte zo Slovenska, ale štvrtého už letím. Ak by náhodou niekto o niečom vedel, dajte mi PROSÍM vedieť. Rada zaplatím - samozrejme po prvej výplate :)
Zatial som si prečítala len samé negatíva, takže som dosť "zdrvená". Ale stále verím, že je tu niekto kto ma pochopí...
Ďakujem

JaM
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 23
RegistrovanýCOLON Uto Feb 14, 2006 7:31 pm
BydliskoCOLON Košice
CONTACTCOLON

Poslať od JaM » Uto Feb 21, 2006 1:42 pm

Ved priatel ti nevie nic zohnat? ono ked vobec skoro nic nevies, ani popytat sa na joba, ta to budes mat so hard.
nastuduj dajake frazy a mozes obiehat firmy, obchody, puby butiky, ze ci netreba nejaku vypomoc.
Snad v takej situaciii nebudem aj ja :D

zuzana2210
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Uto Feb 21, 2006 10:19 am

Poslať od zuzana2210 » Uto Feb 21, 2006 2:58 pm

JaM píšeCOLONVed priatel ti nevie nic zohnat?
Ahoj!
Vieš, on je tam len mesiac a pracuje od rana do večera. Voľnú má len nedelu, takže je to blbé.
Ale strašne moc ti dík že si odpísal!
Neželám to nikomu...

prisa
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 10
RegistrovanýCOLON Str Aug 24, 2005 5:04 pm
BydliskoCOLON Londyn

Hladam pracu pre manzela

Poslať od prisa » Pia Feb 24, 2006 1:02 pm

Ahojky tak sa na |Vas obraciam s prosbou o pomoc pri hladani prace pre manzela anglictina na zaciatocnika celkom dobra moze robit cokolvek byvame v NW London oblast Kilburn ak niekto vie tip na dobru agenturu pripadne pracu budem rada pa pa a diky Daniela kontakt danielaf@seznam.cz

iggypop84
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Uto Mar 07, 2006 1:56 am

Hľadám prácu a ubytko v londýne súrne!!!!

Poslať od iggypop84 » Uto Mar 07, 2006 2:18 am

čaute hľadám prácu a ubytko v londýne, v londýne budem tak 16.3. fakt by mi moc pomohlo keby mi niekto zbehnutý v londone trochu helpnul. please help!!!

anglinu mám celkom v pohode
francúzština tiež na dobrej úrovni
typewriting
computer literate
certifikát z kurzu obsluhy (swiss institute)

ďakujem

kerim
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 7
RegistrovanýCOLON Ned Mar 12, 2006 2:59 pm
BydliskoCOLON Sered

Hladam pracu v Londyne

Poslať od kerim » Str Mar 15, 2006 10:34 am

Zháňam súrne prácu pre seba aj môjho priateľa. Pre neho zháňam niečo v oblasti stavebníctva - pomocník na stavbe, alebo ako pomoc v reštikách - pomocník v kuchyni pretože jeho anglina je na basic úrovni. Pre seba potrebujem tiež zohnať nejakú prácu v hoteloch, kaviarňach alebo reštikách alebo hocikde.Ja s anglinou nemám problémy.Neviete mi niekto poradiť, už som mierne zúfalá. Máme priletieť 13. mája.
Dík za pomoc.

ubeno
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 377
RegistrovanýCOLON Sob Nov 12, 2005 10:22 pm
BydliskoCOLON naspat v Bratislave

Re: Hladam pracu v Londyne

Poslať od ubeno » Str Mar 15, 2006 12:04 pm

kerim píšeCOLONZháňam súrne prácu pre seba aj môjho priateľa. Pre neho zháňam niečo v oblasti stavebníctva - pomocník na stavbe, alebo ako pomoc v reštikách - pomocník v kuchyni pretože jeho anglina je na basic úrovni. Pre seba potrebujem tiež zohnať nejakú prácu v hoteloch, kaviarňach alebo reštikách alebo hocikde.Ja s anglinou nemám problémy.Neviete mi niekto poradiť, už som mierne zúfalá. Máme priletieť 13. mája.
Dík za pomoc.
Takychto postov tu je tolko... Jedine co ti mozem poradit je. Pridte, uvidite. Mate relativny naskok pred hordami sezonnych studakov, co sem pridu na leto. Vsetko zalezi len od vas. Kedze vies po anlicky, ako pises - budes to mat ovela lahsie. Chce to len vytvalost, nebyt fajnovy a zobrat co sa pritrafi.

Vela stastia obom.

Petra2000Petra
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Str Mar 15, 2006 9:23 pm

Praca

Poslať od Petra2000Petra » Str Mar 15, 2006 9:29 pm

ahojte pracujem momentalne ako aupair v Londyne ale chcela by som sa uz osamostatnit
neviete mi niekto poradit o nejakom volnom mieste aj s pomocou ubitovania
dakujem
ak by ste niekto o niecom vedeli prosim kontaktujte ma na moj email Petra2000Petra@seznam.cz

jal
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 8
RegistrovanýCOLON Pon Mar 13, 2006 8:40 pm
BydliskoCOLON West London

Poslať od jal » Štv Mar 16, 2006 9:21 am

Petra je teraz veľmi ťažké nájsť job skús cez prac.agentúry

tinka25
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Štv Mar 30, 2006 9:21 pm

ahoj,našiel by sa niekto ako sa dostať do uk,a pracovať??

Poslať od tinka25 » Pia Mar 31, 2006 9:07 pm

Alebo by mi pomohol zohnať nejaku pracu?Bola by som velmi rada...

krokodil
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Uto Apr 11, 2006 6:45 pm

Hladam pracu

Poslať od krokodil » Uto Apr 11, 2006 7:07 pm

Caute vsetci,som 29-rocny Slovak a hladam akukolvek pracu,brigadu v GB,Irsko...,mam prax v staveb.profesiach maliar-natierac,dlazdic-obkladac a nevadi mi hociaka narocna fyzicka praca v pripade zaujmu piste prosim na e-mail:dandy_2@zoznam.sk.Za pripadne ponuky vopred Diky.[/list][/list][/quote][/i][/b]

Romix
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4
RegistrovanýCOLON Pon Apr 17, 2006 10:55 am

Plz help me, hledam jakoukoli praci v Londonu. I na chvili.

Poslať od Romix » Pon Apr 17, 2006 11:00 am

Moc diky za jakykoli info, Romix

domi
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Pia Apr 21, 2006 10:03 am

Hladam poziciu Oracle Developer

Poslať od domi » Pia Apr 21, 2006 2:22 pm

Cawte,

som v Londone zatial relativne kratko (cca 2 mesiace) a hladam pracu prevazne na www.jobserve.com, ale bolo mi doporucene, ze mozem skusit aj tu hodit "inzeratik", ze mozno niekto o niecom vie..

Hladam poziciu ako Oracle vyvojar. Mam 5rocnu prax (Oracle 8i/9i, SQL, PL/SQL, Oracle Forms/Reports, ..).

Ak by ste nahodou niekto o niecom vedeli, dajte vediet na domi.dx@gmail.com .

Diky..

Domi

xaxa
User Eater
User Eater
PríspevkyCOLON 655
RegistrovanýCOLON Uto Feb 07, 2006 12:40 pm
BydliskoCOLON Reinach BL, Switzerland

Re: Hladam poziciu Oracle Developer

Poslať od xaxa » Pia Apr 21, 2006 2:43 pm

domi píšeCOLON Hladam poziciu ako Oracle vyvojar. Mam 5rocnu prax (Oracle 8i/9i, SQL, PL/SQL, Oracle Forms/Reports, ..).
Domi
Odporucam ZAREGISTROVAT SVOJE CV na jobsite, jobserve a cwjobs. Jobsite je jednoznacne najlepsi, aj ked vyhladavanie v nom je idiotske, najviac agentur ho pouziva ako zdroj. Na viac stranok sa nema vyznam registrovat, ani pozerat, lebo sa to dost opakuje.

Treba hlavne trpezlivost, nebude to velmi easy, ale da sa (najma pokial si pripraveny sa stahovat).

mariastan
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Sob Apr 22, 2006 10:56 pm

neviete o nejakej praci v care homes, cleaner/housekeeper?

Poslať od mariastan » Sob Apr 22, 2006 11:11 pm

hladam pracu ako cleaner/housekeeper som zdravotna sestra ale potrebujem si zdokonalit anglictinu.super by bol job v nemocnici ako cleaner zo zaciatku neviete o nejakej agenture ktora sprostredkuvava taky typ prace?vdaka maria

BUTTON_POST_REPLY