Hladam letecke spojenie z Newquay do Londyna

Pre všetkých, čo potrebujú pomoc - pri hľadaní práce, ubytovania, au-pair ...

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Holbic
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Uto Sep 28, 2004 2:31 pm

Hladam letecke spojenie z Newquay do Londyna

Poslať od Holbic » Uto Sep 28, 2004 2:51 pm

Poradte prosim,mam koupenou letenku z Londyna[Gatwick] do Prahy na 19.12.04 [18:00]ale nepovedlo se mi vcas zabookovat letenku z Newquay a ted je uz draha.Zkousel jsem to u Ryanair i airsouthwest ani jedna nema levne letenky na 19.12. Poradte mi prosim nekdo alernativu nejlepe leteckou.Je mozno kombinace bus+letadlo do Londyna.Mam zjisteny bus NationalExpress - 41 pounds,ale radeji bych letadlo.Dik moc za odpovedi. -Holbic-

lubo
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 373
RegistrovanýCOLON Str Apr 07, 2004 12:10 am
BydliskoCOLON SW1A 1AA
CONTACTCOLON

Poslať od lubo » Uto Sep 28, 2004 3:15 pm

No neviem ake su tvoje ocakavania o cene, ale prave som si pozrel ceny air southwest a na 19. poobede mas pekny spoj priamo na gatwick za £54. Ak ti nevadi letiet ten den rano, tak letenka stoji len £34. Je to urcite lacnejsie ako napr vlak, takze na tvojom mieste by som nevahal. Lacnejsie to uz nebude.

Holbic
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3

Poslať od Holbic » Uto Sep 28, 2004 3:47 pm

diky moc za odpoved,ale o ty cene 34 liber za 1 letenku vim.Prave potrebuju najit podobnou cenu pro 2 letenky.Protoze cena 1 letenky je za krasnych 34 ale kdyz chci koupit 2 tak se mi okamzite zvedne cena na 54 za 1 letenku.Kdyby byla i ta druha za 34 tak nevaham.Mam strach zabookovat tu prvni ze ta druha bude uz za tech 54.Volal jsem i na Letiste ale tam mi to nebyly chopny vysvetlit.Kdybys nasel cestu jak koupit obe za 34+34 liber napis prosim.Dik -Holbic-

Wicanpe
Member
Member
PríspevkyCOLON 64
RegistrovanýCOLON Pia Sep 03, 2004 1:30 pm

Poslať od Wicanpe » Uto Sep 28, 2004 3:57 pm

Kdybys nasel cestu jak koupit obe za 34+34 liber napis prosim.Dik -Holbic-
Chces kupit letenku pre 2 ludi na rovnaky datum a cas alebo letenku pre jedneho cloveka tam a naspat? Ak je to ten prvy pripad, skus kupit letenky nezavisle od seba (najprv jednu, potom druhu), hoci nevylucujem, ze sa moze stat, ze po prvej kupe sa cena leteniek zdvihne a budes musiet platit za tu druhu viac. Vzdy ale lepsie ako platit viac za obidve letenky. Hlavne ti radim dlho nevyckavat, lebo ceny leteniek casom neklesaju, vzdy iba rastu.[/quote]

Holbic
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3

Poslať od Holbic » Uto Sep 28, 2004 4:13 pm

Diky,Jde mi o to jak jde zjistit jestli i ta druha bude za 34,-,protoze potrebuju 2 letenky ve stejnou dobu pro 2 lidi.OK ted sem to pocital 2x bus= Total 82,- , 1x letenka 34 + 1x let. 54 - Total 88,-. Dik moc kluci [holky].Du to booknout! -Holbic-

lubo
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 373
RegistrovanýCOLON Str Apr 07, 2004 12:10 am
BydliskoCOLON SW1A 1AA
CONTACTCOLON

Poslať od lubo » Uto Sep 28, 2004 7:05 pm

Holbic píšeCOLONPrave potrebuju najit podobnou cenu pro 2 letenky.Protoze cena 1 letenky je za krasnych 34 ale kdyz chci koupit 2 tak se mi okamzite zvedne cena na 54 za 1 letenku.
Podobna vec sa mi uz stala. Kazda spolocnost predava len urcity pocet leteniek za nizku cenu, cize cena odraza vytazenost lietadla. Pokial kupujes viac leteniek naraz a presiahnes ten limit, tak sa uvedie cena vyssia. Jednoducho si ich kup zvlast a aspon na jednej budes mat zlavu.

BUTTON_POST_REPLY