Ne/opravnene vyhodenie?

Pre všetkých, čo potrebujú pomoc - pri hľadaní práce, ubytovania, au-pair ...

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Tomek
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Str Júl 04, 2007 12:09 pm

Ne/opravnene vyhodenie?

Poslať od Tomek » Str Júl 04, 2007 12:41 pm

Pracoval som pre agenturu v jednom vynikajucom warehouse. Je tam asi 15 slovakov, par poliakov na full time. Staral sa o nas section manager ktory mal v tom sklade polsku priatelku 3 roky. ako som zacal pracovat v tom istom case ho opustila a odstahovala sa. Po dvoch tyzdnoch prisiel za mnou s tym, ze som sa vyspal s jeho priatelkou /byvalou/ a ze ma jeho nadriadeny site controler vyhadzuje z toho dovodu, ze nechce prist o dobre managera ak by ma od zlosti v praci udrel a ja by som ho zazaloval :D:D. Manazerka agentury sa bala o buducnost v tom sklade tak s tym nespravila nic. Nie sme na Slovensku ale v Anglicku a ja myslim ze to bolo nepravom. Neplatim si USDAW ani ziadne odbory. Ak vie niekto na koho sa mam obratit alebo kto mi moze pomoct rad poslem plne znenie pribehu. Velka vdaka

hlohovcan
Member
Member
PríspevkyCOLON 64
RegistrovanýCOLON Pon Aug 16, 2004 7:57 pm
BydliskoCOLON Manchester ==> Toronto

Poslať od hlohovcan » Pia Júl 06, 2007 1:09 am

A vyspal si sa s nou? :-)

hawaiicanka
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 132
RegistrovanýCOLON Pia Sep 24, 2004 10:35 am
BydliskoCOLON Coventry
CONTACTCOLON

Mas smolu

Poslať od hawaiicanka » Pia Júl 06, 2007 1:48 pm

Kedze si pracoval cez agenturu, tipujem, ze si mal zmluvu "contract for services", cize si nebol zamestnanec, ale independent contractor. To znamena, ze aj ked ta vyhodili podla teba nepravom, kedze si ziadne prava ako zamestnanec nemal(kedze si nebol zamestnanec), tak to znamena, ze mas smolu. Ak by si bol zamestnancom danej firmy, to by bola uz ina kava, vsak Gina?
:-)

BUTTON_POST_REPLY