Praca pre dvoch v UK od sept. 2007

Pre všetkých, čo potrebujú pomoc - pri hľadaní práce, ubytovania, au-pair ...

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
piponet
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Sob Júl 07, 2007 9:45 am
BydliskoCOLON Košice

Praca pre dvoch v UK od sept. 2007

Poslať od piponet » Ned Júl 08, 2007 7:27 pm

zdravim vas...hladam si s priatelkou nejaku pracu v UK,tak do cca 20 septembra,nastup mozny ihned(nasa anglictina je dost dobra)....ak niekto o niecom viete prosim dajte vediet....a tiez ak niekto mate nejake linky na anglicke stranky s ponukou prace tak sem s nimi:)))aj nejake stranky websity anglickych supermarketov by som uvital,tam by som chcel napisat,ci by sa pre nas nenasla nejaka praca v sklade.

Xtina
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 31
RegistrovanýCOLON Štv Jún 14, 2007 9:24 pm

Poslať od Xtina » Ned Júl 08, 2007 9:57 pm

Obrázok užívateľa
carfaxcat
Power Pro Advisor
Power Pro Advisor
PríspevkyCOLON 1284
RegistrovanýCOLON Uto Sep 05, 2006 1:04 pm
BydliskoCOLON Hamm Tun/Bedeford

Re: praca pre dvoch v UK

Poslať od carfaxcat » Ned Júl 08, 2007 10:16 pm

piponet píšeCOLONzdravim vas...hladam si s priatelkou nejaku pracu v UK,tak do cca 20 septembra,nastup mozny ihned(nasa anglictina je dost dobra)....ak niekto o niecom viete prosim dajte vediet....a tiez ak niekto mate nejake linky na anglicke stranky s ponukou prace tak sem s nimi:)))aj nejake stranky websity anglickych supermarketov by som uvital,tam by som chcel napisat,ci by sa pre nas nenasla nejaka praca v sklade.
Ak je vaša angličtina je dosť dobrá, prečo nepoužijete pár kľučových slov v google? Už by ste mali dávno webky na Sainsbury's, Tesco, Morrisons, Lidl, Aldi etc. To isté sa týka pozícií v sklade. Googli warehouse. Ponuky práce sa tu rozoberali už veľakrat, na webe je veľa pracovných serverov.

xaxa
User Eater
User Eater
PríspevkyCOLON 655
RegistrovanýCOLON Uto Feb 07, 2006 12:40 pm
BydliskoCOLON Reinach BL, Switzerland

Poslať od xaxa » Pon Júl 09, 2007 10:04 am

carfaxcat píšeCOLON
piponet píšeCOLONzdravim vas...hladam si s priatelkou nejaku pracu v UK,tak do cca 20 septembra,nastup mozny ihned(nasa anglictina je dost dobra)....ak niekto o niecom viete prosim dajte vediet....a tiez ak niekto mate nejake linky na anglicke stranky s ponukou prace tak sem s nimi:)))aj nejake stranky websity anglickych supermarketov by som uvital,tam by som chcel napisat,ci by sa pre nas nenasla nejaka praca v sklade.
Ak je vaša angličtina je dosť dobrá, prečo nepoužijete pár kľučových slov v google? Už by ste mali dávno webky na Sainsbury's, Tesco, Morrisons, Lidl, Aldi etc.
Nevyznam sa v tomto, ale pochybujem, ze obchodne retazce inzeruju taketo pozicies same (mozno Lidl). Podla mna to vsetko je cez agentury.

liliana
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Štv Júl 05, 2007 5:18 pm
BydliskoCOLON Slovensko

Poslať od liliana » Pon Júl 09, 2007 4:20 pm

V UK je to teraz dost biedne prave som tu...s mojimi kamaratmi sedime uz 3 tyzdne doma a poviem ti nieje to sranda.Ale ak tam predsa len pojdete drzim vam palce mozno sa na vas usmeje stastie.
Ale never tomu ze ked viete po anglicky ze to bude jednoduche.Pracu najdes asi len cez agenturu a tie su tu momentalne tak preplnene ze ani my tu uz zrejme neostaneme dlho.....
Drzime Vam palce

fedjo
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 42
RegistrovanýCOLON Uto Feb 01, 2005 3:10 pm
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Poslať od fedjo » Pon Júl 09, 2007 9:33 pm

liliana píšeCOLONV UK je to teraz dost biedne
...zaciatkom leta sa samozrejme zvysuje pocet uchadzacov o pracu (hlavne studenti) - tu vsak podla mna neobstoji slovo "teraz". A "biedne" uz vobec nie...

...viem ze zaciatok nie je lahky, ale treba zatnut zuby a skusat a skusat. Neverim ze tri hlavne metody hladania prace (e-mailovanie CV-cok , behanie po agenturach a "od dveri k dveram" s CV-ckom v ruke) spolu s odhodlanim nevedu aspon k akej-takej praci...

...tu si este neodpustim dalsiu vec - ciele s ktorymi tu clovek ide: anglictina? peniaze? odchod z SK? dobrodruzstvo? spoznavanie noveho(ineho)? skusenosti? - ich poradie a vaha tiez nie su zanedbatelne.

Z naivity niektorich ludi mi je niekedy fakt az tazko pri srdci (no offence). Zabudnite na reci kamaratov, ze kto kolko zarobil, co vsetko zazil a podobne blah blah blah!
Odlahcite to trochu - urobte si zaujimave leto kde neviete co vas na druhy den stretne. A hlavne! - NESEDTE DOMA!!!

good luck ;)

qth
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 521
RegistrovanýCOLON Sob Mar 25, 2006 2:24 am
BydliskoCOLON Reading

Poslať od qth » Uto Júl 10, 2007 11:13 am

Hej zaciatky su celkom dost tazke a vascina ludi co sem
pride padne rovno na hubu. Po duokladnej pripave (napriklad
precitanim tohoto fora a jemu podobnych) by totizto
clovek vedel ze ma cakat aj par tyzdnov az mesiacov
hladania prace, dost velky pocet ziadatelov o pracu
obzvlast v lete, co znamena ze agentury sa nemusia
moc snazit zohnat ludi na pracu a tym padom si dost
vyberaju. Takze aj ked mozno ma clovek anglictinu
na urovni a dost skusenosti z SVK, tak ho aj tak nezoberu.
Proste si vyberaju a pokial nemate aspon rok skusenosti
z UK a aspon 2 referencie tak vas ani nezaregistruju
(samozrejme to nie je pravidlom ale ked som sem ja prisiel
tak som sa s tym celkom dost casto stretol).

Takze hold dobra priprava sa vzdy vyplaca. Plus
je to aj o snahe cloveka si nieco najst. Su ludia
ktory za den obehaju celu stvrt, kazdy obchod v snahe
si nieco najst (a vascinou do tyzdna aj nieco najdu)
a su ludia ktorym proste staci zaregistrovat sa v
jednej agenture cim ziskaju pocit ze pre to urobili
vsetko (ty sa dost casto vracaju spat na SVK s dlhym
nosom).

Este jedna poznamka: Necakajte ze ked sem pridete tak
vam tu nejaky Slovaci pomuozu a hned zozenu pracu
(teda ak to nie su vasi kamarati). Bohuzial Slovaci
tu v UK moc spolu nedrzia (na rozdiel od Poliakov)
co je celkom dost na skodu :(.

piponet
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Sob Júl 07, 2007 9:45 am
BydliskoCOLON Košice

Poslať od piponet » Uto Júl 10, 2007 12:10 pm

no my dvaja sme sa registrovali cez jednu slovensku agenturu,konkretne JOBWORLD AGENCY,asi pred dvoma tyzdnami...tvdili ze nam zozenu pracu v sklade do 2 tyzdnov,dneska som tam volal,tak mi povedali ,ze nabuduci tyzden sa uz isto ozvu...ale nejako im neverim...a problem je v tom,ze my mozeme ostat v UK len do 20 septembra,potom zial zacina skola..cize nas tlaci cas..snazime sa zohnat si nejaku pracu cez znamich co su tam,ale zatial sa zial nedari

BUTTON_POST_REPLY