Existuje nejaka pomoc od government pri rakovine?

Pre všetkých, čo potrebujú pomoc - pri hľadaní práce, ubytovania, au-pair ...

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
henrieta
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 14
RegistrovanýCOLON Pia Jan 28, 2005 10:43 am
BydliskoCOLON Kosice-Londyn
CONTACTCOLON

Existuje nejaka pomoc od government pri rakovine?

Poslať od henrieta » Str Júl 18, 2007 12:51 pm

Ahojte.
Potrebujem poradit v danej situacii.V maji mi nasli rakovinu v prsniku.Som na PN, liecim sa tu, beriem chemoterapiu momentalne.Po nej ma caka operacia a potom radioterapia. Od juna som na SSP, co nie je nic moc, kedze treba platit rent, ucty, cestovne,....Ked to tak pocitam do prace sa asi do konca roka nedostanem.Ale budem velmi stastna, ked sa vyliecim.
Zamestnavatel mi zaplatil 1 a pol tyzdna sick pay a potom je to SSP. Chcem sa spytat, ci je tu nejaka moznost dostat nejaku financnu pomoc od govetnment? Kde by som sa mala obratit? Bola som v job centre, citizens advice bureaux, ale neuspesne, neochota, nik nevie kde a co mam robit? Uz som to aj vzdala, ale peniazky sa mi minaju. Nejaka cesta tu musi byt.
Ak viete niekto o niecom, prosim poradte.
Majte sa pekne a budte zdravi.
Heny

mary326
Member
Member
PríspevkyCOLON 52
RegistrovanýCOLON Pia Feb 11, 2005 2:37 pm
BydliskoCOLON London-Warlingham

Poslať od mary326 » Str Júl 18, 2007 6:42 pm

Ahoj Heny,mrzi ma to so si napisala...Verim ze sa z toho dostanes
Nieco som na nete nasla ,neviem ci to pomoze ,skus sa na to pozriet
http://www.cancerbackup.org.uk/Resourcessupp...

neviem co je to ta skratka ktoru si spominala SSP...zrejme sa jedna o nejaku formu marodky .Mne niekto povedal ze tu akonahle si diagnostikovana na rakovinu mala by si poberat nejaky dochodok...Sorry ak sa mylim...
Prajem skore vyzdravenie.

oslo1
Wannabe Expert
Wannabe Expert
PríspevkyCOLON 163
RegistrovanýCOLON Uto Jan 24, 2006 7:45 pm
BydliskoCOLON London

pn

Poslať od oslo1 » Str Júl 18, 2007 10:36 pm

Ahoj,
momentalne ti nemozem poradit, zajtra zavolam cancer research nurse a zistim co sa da.
Ak chodis na chemo na onkologiu, tam by ti mali dat aj zakladne informacie aj ohladom financi, vsak rakovina sa neda vyliecit za tyzden.
Drzim ti palce, nech sa z toho dostanes.

BUTTON_POST_REPLY