Neviete niekto o nejakej pracicke v londyne?

Pre všetkých, čo potrebujú pomoc - pri hľadaní práce, ubytovania, au-pair ...

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
milllllacik
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Sob Júl 21, 2007 7:51 pm

Neviete niekto o nejakej pracicke v londyne?

Poslať od milllllacik » Sob Júl 21, 2007 7:58 pm

ahojte vsetci dobri ludkovia, neviete niekto o nejakej pracicke v londyne? suhre nieco zhanam. ci uz casnicku, alebo hotel, no proste hocico co viete, ze je volne a je to normalna robotka:) dakujem vam vsetkym za pomoc

fazon
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 6
RegistrovanýCOLON Pon Júl 16, 2007 11:03 am
BydliskoCOLON Košice
CONTACTCOLON

Poslať od fazon » Uto Júl 24, 2007 2:19 pm

Ja tiež zháňam prácu! Pomôžte...

stiko
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 31
RegistrovanýCOLON Uto Okt 17, 2006 11:31 am

Poslať od stiko » Str Júl 25, 2007 11:20 am

fazon píšeCOLONJa tiež zháňam prácu! Pomôžte...
toto sa mi lubi inak ako slovenska mentalila prosim chcem robotu nespadne mi nejaka len tak bez pohnutia prstom ?

och joj ludia je to des preco len ocakavate ze vam nieco len tak spadne ??

Xtina
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 31
RegistrovanýCOLON Štv Jún 14, 2007 9:24 pm

Poslať od Xtina » Str Júl 25, 2007 11:54 am

Naozaj, takých by bolo viac než dosť, takže aj ja sa pridávam, ale mám záujem len o seriózne ponuky (-:

Please no "time wasters"

PS Ja sa nevysmievam, len sa skúste pozrieť pre zaujímavosť na http://www.gumtree.com/london/2541_1.html
koľko ľudí tam hľadá job, ja sama som si tam dávala inzerát zo srandy a po hodine som mala problém nájsť, na ktorej strane v poradí sa momentálne môj inzerát nachádza. A samozrejme som nedostala žiadnu ponuku (okrem voľákeho business predajcu self employed či čo, to nájdem aj tu na Slovensku habadej takých vynikajúcich ponúk)

stiko
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 31
RegistrovanýCOLON Uto Okt 17, 2006 11:31 am

Poslať od stiko » Str Júl 25, 2007 12:51 pm

Xtina píšeCOLONNaozaj, takých by bolo viac než dosť, takže aj ja sa pridávam, ale mám záujem len o seriózne ponuky (-:

Please no "time wasters"

PS Ja sa nevysmievam, len sa skúste pozrieť pre zaujímavosť na http://www.gumtree.com/london/2541_1.html
koľko ľudí tam hľadá job, ja sama som si tam dávala inzerát zo srandy a po hodine som mala problém nájsť, na ktorej strane v poradí sa momentálne môj inzerát nachádza. A samozrejme som nedostala žiadnu ponuku (okrem voľákeho business predajcu self employed či čo, to nájdem aj tu na Slovensku habadej takých vynikajúcich ponúk)
oki tak pridam cosi mudreho

len pre info oplati sa pozerat sa aj na stranky vacsich firiem bo vela z nich ma na stranke aj pracovne ponuky s vyhladavanim podla pozicii takze nielen tie vyhladavace ale aj stranky firiem odporucam pozerat !!!
samoska nehovorim o skladnikoch a podobne prace

BUTTON_POST_REPLY