Kde v Brightone kúpim slovenské denníky?

Pre všetkých, čo potrebujú pomoc - pri hľadaní práce, ubytovania, au-pair ...

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
jessbrighton
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Str Okt 27, 2004 12:35 pm

Kde v Brightone kúpim slovenské denníky?

Poslať od jessbrighton » Str Okt 27, 2004 12:44 pm

Ahoj,

vedel by mi niekto poradit so slovenskymi novinami? Ja byvam v Brightone a v jednom stanku mi pani povedala, ze v Londyne je mozne dostat kazdy den slovenske noviny, lepsie povedane, akekolvek noviny.
Uz som sa snazila ich aj objednat zo Slovenska, ale tam su este trochu pozadu, neakceptuju kreditne karty. A platit £ 12.00 za noviny s £ 8.00 poplatkom sa mi zda tiez trochu vela.

Dakujem
jess

Gina
Moderator Ginuska
Moderator Ginuska
PríspevkyCOLON 942
RegistrovanýCOLON Uto Apr 20, 2004 5:51 pm
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Poslať od Gina » Str Okt 27, 2004 1:36 pm

vedel by mi niekto poradit so slovenskymi novinami?
A co tak citat ich na internete? Nic to nestoji (okrem niektorych spoplatnenych clankov na Sme) a nikam pre ne nemusis ist.
:-)

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Re: Kde v Brightone kúpim slovenské denníky?

Poslať od jaro » Str Okt 27, 2004 2:04 pm

jessbrighton píšeCOLONJa byvam v Brightone a v jednom stanku mi pani povedala, ze v Londyne je mozne dostat kazdy den slovenske noviny, lepsie povedane, akekolvek noviny.
Skus sa opytat tej pani kde presne sa daju kupit, ak mozes. Inac mi to pripada ako informacia typu "v Londyne je vsetko, tam sa da kupit hocico".

Uz davnejsie som videl v polskych autobusoch na Victoria Greenline Station oznamy o tom, ze predavaju cerstvu polsku tlac. Nerobia to iste aj slovenski vodici?

jarec
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 30
RegistrovanýCOLON Pia Jún 18, 2004 3:24 pm

Poslať od jarec » Ned Nov 07, 2004 2:07 am

Hej, Sme si obcas precitam, len necitaj tie komentare lebo uvidis aki su Slovaci vlastne debili.

BUTTON_POST_REPLY