Ponuka práce pre stolára a vodoinštalatéra

Pre všetkých, čo potrebujú pomoc - pri hľadaní práce, ubytovania, au-pair ...

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
truhlik
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 12
RegistrovanýCOLON Ned Okt 03, 2004 8:32 pm

Ponuka práce pre stolára a vodoinštalatéra

Poslať od truhlik » Sob Okt 30, 2004 8:59 pm

Hladam skuseneho STOLARA,angl.jazyk nieje podmienkou ale je vitany.S alebo bez vlastneho naradia.Dalej VODOINSTALATERA,tak isto jazyk nieje podmienkou ale s vlastnym naradim,nutnost ovladania angl. vodoinstalacnych systemov.O dalsie info volat Matus:07861685557

Bela
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 10
RegistrovanýCOLON Sob Sep 25, 2004 5:44 pm
BydliskoCOLON Galanta

Re: Ponuka práce pre stolára a vodoinštalatéra

Poslať od Bela » Pon Nov 01, 2004 11:29 am

truhlik píšeCOLONHladam skuseneho STOLARA,angl.jazyk nieje podmienkou ale je vitany.S alebo bez vlastneho naradia.Dalej VODOINSTALATERA,tak isto jazyk nieje podmienkou ale s vlastnym naradim,nutnost ovladania angl. vodoinstalacnych systemov.O dalsie info volat Matus:07861685557
AHOJ ešte stale mam zaujem o pracu ako vodoinštalater.

Ras
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Ned Okt 31, 2004 12:05 pm

Poslať od Ras » Pon Nov 01, 2004 11:33 pm

Bela píšeCOLON
truhlik píšeCOLONHladam skuseneho STOLARA,angl.jazyk nieje podmienkou ale je vitany.S alebo bez vlastneho naradia.Dalej VODOINSTALATERA,tak isto jazyk nieje podmienkou ale s vlastnym naradim,nutnost ovladania angl. vodoinstalacnych systemov.O dalsie info volat Matus:07861685557
AHOJ ešte stale mam zaujem o pracu ako vodoinštalater.
Ahoj ešte stale mám záujem o prácu stolára s vlas.nárad. ale to telefónne číslo pre info je nefunkčné

Ras
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Ned Okt 31, 2004 12:05 pm

Poslať od Ras » Pon Nov 08, 2004 5:48 pm

ešte stale mám záujem o tú pracu je možné sa kontaktovat ?
to číslo je v UK ?

Bela
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 10
RegistrovanýCOLON Sob Sep 25, 2004 5:44 pm
BydliskoCOLON Galanta

Poslať od Bela » Uto Nov 09, 2004 10:38 am

Ras píšeCOLON
ešte stale mám záujem o tú pracu je možné sa kontaktovat ?
to číslo je v UK ?
Ras prosim ta pošli truhlikovi sms aj ja som už poslal aj odpovedal ale on potrebuje takych ktori su už v UK a pracovali pre neho na čIERNO jeho tel:+447861685557

andrea a.
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 87
RegistrovanýCOLON Sob Aug 21, 2004 6:12 pm
BydliskoCOLON Essex, innit?

Poslať od andrea a. » Uto Nov 09, 2004 7:22 pm

Bela píšeCOLON Ras prosim ta pošli truhlikovi sms aj ja som už poslal aj odpovedal ale on potrebuje takych ktori su už v UK a pracovali pre neho na čIERNO jeho tel:+447861685557
Neviem, ci si mam otvorit vestiaren, ale podobny prispevok som tu ocakavala uz zo par dni.... :0]

truhlik
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 12

Poslať od truhlik » Ned Nov 28, 2004 8:10 pm

andrea a. píšeCOLON
Bela píšeCOLON Ras prosim ta pošli truhlikovi sms aj ja som už poslal aj odpovedal ale on potrebuje takych ktori su už v UK a pracovali pre neho na čIERNO jeho tel:+447861685557
Neviem, ci si mam otvorit vestiaren, ale podobny prispevok som tu ocakavala uz zo par dni.... :0]
Ja zasa neviem s kade bela vydedukoval ze zamestnavam na cierno asi je aj on nostradamov bratanec,poviem vam starajte sa o svoju @#&$!!! Zamestnam ludi co vedia robit a podla toho ich aj zaplatim,myslym ze je to 2nasobok toho co zarobia cez"uzasnu agenturu" a este musia z toho platit dane!!!!!

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Ned Nov 28, 2004 10:31 pm

truhlik píšeCOLONZamestnam ludi co vedia robit a podla toho ich aj zaplatim,myslym ze je to 2nasobok toho co zarobia cez"uzasnu agenturu" a este musia z toho platit dane!!!!!
Takze ludia, ktorych zamestnavas, neplatia dane? Ak neplatia, je to legalne?

truhlik
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 12

Poslať od truhlik » Str Dec 01, 2004 9:17 pm

Preco sa tu tvarime ako sme uzasne moralny?Kto si "BOMO" ze sudis inych nazory ,ked niekoho posielam do riti tak to tak myslym.Chod do Jazmynu a Ceskeho pubu napominaj slovenky co sa tam kur... s albancami....
Ak máte niekto informácie, že Truhlík zamestnáva ľudí na čierno, dajte nám vedieť.

Co tym chces povedat,ze by si ma dal udat?Taky sa zial nenajde,vsetci si vazia svoju pracu aj zarobok.
Otázka na Truhlíka - akým spôsobom zamestnávaš ľudí? Len im sprostredkuješ prácu? Aj Alebo pracujú pre teba? Aj Kto je ich zamestnávateľom?
Ja
Chcel by som vediet ako tu dlho zijes ked davas take otazky,Ucelom tejto website je aby sme si tu pomahali nie?Miesto toho ked davam niekomu sancu sa tu uchytit,zrazu tu kazdy obvinuje a zbytocne si roby starosti....BOMO mas moje cislo,preco mi nezavolas,alebo este lepsie trace me down though my tel.no. and report me 2 the inland rev.OK?

truhlik
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 12

Poslať od truhlik » Str Dec 01, 2004 9:19 pm

Takze ludia, ktorych zamestnavas, neplatia dane? Ak neplatia, je to legalne?
Pytas sa mna, alebo seba?

andrea a.
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 87
RegistrovanýCOLON Sob Aug 21, 2004 6:12 pm
BydliskoCOLON Essex, innit?

Poslať od andrea a. » Str Dec 01, 2004 11:17 pm

truhlik píšeCOLONChod do Jazmynu a Ceskeho pubu napominaj slovenky co sa tam kur...
Aj tak mam o tychto slecnach vyssiu mienku, nez o tebe (t.j. po precitani vsetkych tvojich doterajsich dodgy prispevkov).
truhlik píšeCOLONs albancami....
Keby to bolo s tebou, tak ti to az tak nevadi, ze? ;o)
truhlik píšeCOLONBOMO mas moje cislo,preco mi nezavolas
Asi nema cas ... :o(
truhlik píšeCOLONalebo este lepsie trace me down though my tel.no. and report me 2 the inland rev.OK?
Inland Revenue is quite busy anyway...
On second thoughts...

Yeah, bomo, why not? Let's have some fun. C'mon, man, it's Xmas !!!

:o )

toxi
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 31
RegistrovanýCOLON Pia Okt 22, 2004 6:32 pm
BydliskoCOLON Redbridge

Poslať od toxi » Sob Dec 04, 2004 11:33 am

truhlik píšeCOLONTakze ludia, ktorych zamestnavas, neplatia dane? Ak neplatia, je to legalne?
Pytas sa mna, alebo seba?
Fuška=Práca na čIERNO!!!!!
Kto napiše taku blbosť že nepozná ang.vod.systemy tak Nemôže pracovat v UK ako vodoinštalatér nerozumie VODOINšTALATéRSTVU!!!!!

BUTTON_POST_REPLY