Nevite o jakekoliv praci v Londyne?

Pre všetkých, čo potrebujú pomoc - pri hľadaní práce, ubytovania, au-pair ...

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
4tune
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 6
RegistrovanýCOLON Uto Sep 14, 2004 4:10 pm
BydliskoCOLON London E10

Nevite o jakekoliv praci v Londyne?

Poslať od 4tune » Štv Nov 11, 2004 7:46 am

Lidicky prosim vas, nevite o jakekoliv praci v Londyne? Asi jsem naprosto neschopna, ale penize mizi a ja jsem porad nezamestnana...

Predem dik

Daniela

danielliska@yahoo.com
E10 7ES

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Štv Nov 11, 2004 11:00 am

McDonalds, Burger King, KFC, Tesco, Sainsbury's, Asda, Waitrose, Boots, Superdrug, Primark, WH Smith, .... tam vsade si sa uz bola opytat na pracu?

A co miestne hotely, restauracie, puby? Obvolala si naozaj vsetky cleaning services z yellow pages a naozaj nik nehlada cleanera?

A co ti povedali v zamestnaneckych agenturach? Nemaju nic?

A v nemocniciach? Tam skoro vzdy hladaju ludi (cleaning, kitchen porters, etc.).

No neviem, ale nechce sa mi verit, ze nie je praca. Urcite si vycerpala vsetky moznosti?

juzek
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 15
RegistrovanýCOLON Uto Nov 09, 2004 7:22 pm
BydliskoCOLON poprad, golders green

Re: Nevite o jakekoliv praci v Londyne?

Poslať od juzek » Štv Nov 11, 2004 3:41 pm

4tune píšeCOLONLidicky prosim vas, nevite o jakekoliv praci v Londyne? Asi jsem naprosto neschopna, ale penize mizi a ja jsem porad nezamestnana...

Predem dik

Daniela

danielliska@yahoo.com
10 7ES
dani, ked si nemozes najst, pracu (koki jazyku) tak mi napis. sme dvaja.... a bolo nas tri....nam sa uz asi nieco crta.. dodo slavo dodopucik@post.sk

Dadka
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 143
RegistrovanýCOLON Str Okt 06, 2004 5:15 pm

Poslať od Dadka » Štv Nov 11, 2004 5:47 pm

Ja viem ze to je mozno stupidna otazka ale uz ste skusali tieto adresy najst si pracu:
[/url]http://www.gumtree.com/
http://www.londonjobs.co.uk/ alebo si ... dchadzaju.

4tune
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 6
RegistrovanýCOLON Uto Sep 14, 2004 4:10 pm
BydliskoCOLON London E10

Poslať od 4tune » Pia Nov 12, 2004 6:43 am

jaro píšeCOLONMcDonalds, Burger King, KFC, Tesco, Sainsbury's, Asda, Waitrose, Boots, Superdrug, Primark, WH Smith, .... tam vsade si sa uz bola opytat na pracu?

A co miestne hotely, restauracie, puby? Obvolala si naozaj vsetky cleaning services z yellow pages a naozaj nik nehlada cleanera?

A co ti povedali v zamestnaneckych agenturach? Nemaju nic?

A v nemocniciach? Tam skoro vzdy hladaju ludi (cleaning, kitchen porters, etc.).

No neviem, ale nechce sa mi verit, ze nie je praca. Urcite si vycerpala vsetky moznosti?
Nemocnici jsem naozaj nezkusila, ale obchodni retezce chteji account a s tim to jde tezko, protoze moje banka mi odmitla dat na vypis anglicku adresu. Na cleanera se moc nehodim(alergie), ale pro zacatek to muzu zkusit...kazdopadne dik.

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Pia Nov 12, 2004 9:45 am

4tune píšeCOLONobchodni retezce chteji account a s tim to jde tezko, protoze moje banka mi odmitla dat na vypis anglicku adresu.
Ak je skutocne problem to, ze nemas ucet, tak si pozri prispevky vo fore v rubrike Financie. Pise sa tam tusim aj o tom, ze Halifax ti otvori ucet na cesky obciansky preukaz, ak dostatocne tlacis na nich s ich prospektom v ruke (kde to slubuju). S otvorenym uctom mozes opat skusit stastie v obchodoch.

BUTTON_POST_REPLY