Hladam Elektrikara

Pre všetkých, čo potrebujú pomoc - pri hľadaní práce, ubytovania, au-pair ...

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
truhlik
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 12
RegistrovanýCOLON Ned Okt 03, 2004 8:32 pm

Hladam Elektrikara

Poslať od truhlik » Ned Nov 28, 2004 8:15 pm

Hladam elektrikara<angl.jazyk nieje potrebny Kontakt:07861685557
Ludia zo slovenska nevolajte prosim.

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Ned Nov 28, 2004 10:33 pm

Chces elektrikara zamestnat legalne, alebo opat na cierno (ako pise Bela v inom prispevku)?

truhlik
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 12
RegistrovanýCOLON Ned Okt 03, 2004 8:32 pm

Poslať od truhlik » Str Dec 01, 2004 9:45 pm

Chces elektrikara zamestnat legalne, alebo opat na cierno (ako pise Bela v inom prispevku)?

Ak naozaj pracujes s umyslom pomoct,tak by si tento prispevok vobec nenapisal.Odradil si par "desperate" ludi co by mohli od pondelka zacat pracovat.Podakujem sa za nich.
Ako pise Bela? On je na Slovensku,Kontaktoval ma cez sms.Ako vie ze zamestnavam na cierno?Bela nema skusenost s Uk systemom.sorry moja chyba mal som byt na zaciatku viac specificky.Polozim otazku: A keby aj na Slovensku je to inak?alebo lepsie?Dam ti tucet kontaktov na slov. firmi v Uk ak mas zaujem overit si kto ,co a ako.Nicim inym by si sa uz zivit nemusel.
Je mi to velmi luto ale potvrdili sa moje obavy o slovakoch!!!IAC TU UZ NEBUDEM INZEROVAT zasa len budu odkazany na hyenyzmus agentur a ustnym podanim.

S pozdravom
Matus

Mko
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 7
RegistrovanýCOLON Sob Okt 30, 2004 6:14 pm
BydliskoCOLON Nová Dubnica

Poslať od Mko » Str Dec 01, 2004 11:04 pm

truhlik píšeCOLON
jaro píšeCOLONChces elektrikara zamestnat legalne, alebo opat na cierno ?
Ak naozaj pracujes s umyslom pomoct,tak by si tento prispevok vobec nenapisal.Odradil si par "desperate" ludi co by mohli od pondelka zacat pracovat.
Preco si myslis, ze Jaro svojim prispevkom odradil nejakych ludi? Racionalne zmyslajuceho cloveka odpoved na vyssie uvedenu otazku urcite zaujima.

Ja si nedovolim tvrdit ci sprostredkovavas pracu legalne, alebo nie. Jedine co si dovolim povedat je to, ze v okamihu ked by ma niekto z niecoho takeho obvinil, tak by som sa vsetkymi moznymi prostriedkami snazil verejne ( lebo toto je verejne forum ) dokazat legalnost svojej cinnosti. A tym by si sa vyhol vyssie citovanym otazkam. Zial v Tvojom pripade som nic take nepostrehol.
truhlik píšeCOLONJe mi to velmi luto ale potvrdili sa moje obavy o slovakoch!!!
Specifikuj prosim ake su to tie obavy. Zaujimali by ma.
truhlik píšeCOLONIAC TU UZ NEBUDEM INZEROVAT zasa len budu odkazany na hyenyzmus agentur a ustnym podanim.
Ked im chces pomoct, dokaz im to verejne. Myslim si, ze v tomto fore je dost ludi co ludom pomahaju svojimi radami. Je ale len na Tebe ci sa medzi nich pridas.

andrea a.
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 87
RegistrovanýCOLON Sob Aug 21, 2004 6:12 pm
BydliskoCOLON Essex, innit?

Poslať od andrea a. » Str Dec 01, 2004 11:28 pm

truhlik píšeCOLON Je mi to velmi luto ale potvrdili sa moje obavy o slovakoch!!!
Aj moje !!!
Uz davno som sa tak nehanbila ... :o(
truhlik píšeCOLON INAC TU UZ NEBUDEM INZEROVAT
Jaro, tak sme sa dockali! Nase modlitby neboli zbytocne... :o]

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Štv Dec 02, 2004 10:38 am

Truhlik, dal som ti jasnu otazku a namiesto odpovede "ano, chcem ich zamestnat a budem za nich odvadzat dan a NIC" si ma zacal napadat a pisat veci akoze ty chces pomoct a ja ti to kazim. Mne to skor pripada tak, ze trafena hus zagagala.
truhlik píšeCOLONAk naozaj pracujes s umyslom pomoct,tak by si tento prispevok vobec nenapisal.
Napisal som ho prave preto, lebo chcem pomoct a varovat naivnych a zufalych ludi pred podvodnikmi. Su aj v UK Slovaci i Cesi, ktori zamestnaju rodakov na cierno, aby usetrili na ich povinnych odvodoch. Tito ludia, ktori pridu do UK s cielom zarobit si, dostat sa z mizernej situacii v ktorej su doma, sa casto dostanu do kritickej situacie ked sa stanu zavislymi na podvodnikoch, pretoze neovladaju anglictinu. A to rozhodne nikto nechce, ze?
truhlik píšeCOLONOdradil si par "desperate" ludi co by mohli od pondelka zacat pracovat.Podakujem sa za nich.
Odradil si ich ty sam tym, ze si sa jasne nevyjadril o legalnosti svojich aktivit. Vsetko tu zahmlievas, rozmazavas, vyhybas sa jasnej odpovede. Namiesto toho napadas tych, ktori sa pytaju. Co ine si mam mysliet ak nie to o trafenej husi??? Ak naozaj zamestnavas nelegalne a ja som niekoho odradil od toho aby sa vydal do tvojich ruk, tak som rad.
truhlik píšeCOLONJe mi to velmi luto ale potvrdili sa moje obavy o slovakoch!!!
Ako pise Andrea, aj moje obavy sa potvrdili. :(
truhlik píšeCOLON TU UZ NEBUDEM INZEROVAT
Dakujem, ze tu uz nebudes inzerovat joby, o ktorych legalnosti su vazne pochybnosti.

Bela
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 10
RegistrovanýCOLON Sob Sep 25, 2004 5:44 pm
BydliskoCOLON Galanta

Poslať od Bela » Sob Dec 04, 2004 11:08 am

Už ma unavuju tvoje výhovorky Truhlik a preto oznamujem tebe ale aj ostatnym že jenoducho a jasne tvoja Sms-ka obsahovala ponuku -fušiek na vodoinštalaciu v našej brandži to znamená čIERNA PRáCA-MIMOCHODOM MA NEURážAJ žE NEPOZNAM ANGL.VODOVOD.SYSTEM BRANžI Už PRACUJEM 20 r.

BUTTON_POST_REPLY