Kontakty na hostely a agentúry v Bristole

Vaše dojmy a skúsnosti z iných miest po celej Británii - v Anglicku, Škótsku a Severnom Írsku. Nielen Londýn.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
elle
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 28
RegistrovanýCOLON Sob Feb 26, 2005 1:58 pm

Kontakty na hostely a agentúry v Bristole

Poslať od elle » Pia Mar 04, 2005 6:12 pm

Chcela by som Vas poprosit o kontakt na nejaky hostel v Bristole. Popripade typ na nejake dobre agentury v Bristole. Chcem sa tam prestahovat a na zaciatok si nechcem prenajat dom (lebo to je dlhodobe na 3 az 6 mesiacov). Dakujem.
Kazda informacia ohladne Bristolu mi velmi pomoze.
PS: Ja som nasla len hostely za 30 libier na noc a to mi pride prehnane. Co myslite vy?
elle

Dali
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Str Mar 09, 2005 4:50 am
BydliskoCOLON Swindon, Wiltshire
CONTACTCOLON

Re: Kontakty na hostely a agentúry v Bristole

Poslať od Dali » Ned Mar 20, 2005 2:37 am

Kousek od Bristolu na JZ{asi 9.5 mile}je camp, vypada slusne za max.18liber na noc. Je to blizko Bristolskeho letiste

Brook Lodge Farm
Cowslip Green
Redhill

T: 01934 862311
F: 01934 862311

Podivej se na www.visitbristol.co.uk

lubo
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 373
RegistrovanýCOLON Str Apr 07, 2004 12:10 am
BydliskoCOLON SW1A 1AA
CONTACTCOLON

Poslať od lubo » Ned Mar 20, 2005 12:56 pm

Take 3-4 roky dozadu som spal za £12.50 v jednom hosteli, co bol celkom v strede mesta. Presnu ulicu si nepamatam, ale vychadzalo sa z neho rovno na take dlhe namestie s fontanami. A pamatam si, ze hned za rohom bol klub Slinky Creation.

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Ned Mar 20, 2005 1:24 pm

lubo píšeCOLONTake 3-4 roky dozadu som spal za £12.50 v jednom hosteli, co bol celkom v strede mesta. Presnu ulicu si nepamatam, ale vychadzalo sa z neho rovno na take dlhe namestie s fontanami. A pamatam si, ze hned za rohom bol klub Slinky Creation.
Tak to asi bude YHA hostel v Bristole. Je fakt v centre, blizko pristavu pre vyhliadkove lode, pri hoteli Mariot, katedrale a toho namestia s fontanami (Staugustine's Parade). Jedna noc tam stoji £18. viac info: http://www.yha.org.uk/hostel/hostelpages/81.html
elle píšeCOLONPopripade typ na nejake dobre agentury v Bristole.
Ked vyjdes z hostela, pojdes vpravo, obides vodu (ten mini pristav) a potom hore kopcom vlavo na ulicu, co sa vola College Green, tak tam uvidis minimalne 20 pracovnych agentur. Dalsie su v centre v uliciach blizsie k pesej zone.

BUTTON_POST_REPLY