Cardiff- aký je a aké su jeho prácovné možnosti?

Vaše dojmy a skúsnosti z iných miest po celej Británii - v Anglicku, Škótsku a Severnom Írsku. Nielen Londýn.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
cunti
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4
RegistrovanýCOLON Uto Jún 07, 2005 10:28 pm

Cardiff- aký je a aké su jeho prácovné možnosti?

Poslať od cunti » Str Jún 08, 2005 12:55 am

Čaute

Poznáte niekto Cardiff?
Za týždeň tam idem hladať prácu resp. brigádu na prázdniny a ak niekto vie ako to tam chodí tak napište? Je tam vôbec v takomto čase možné zohnať niaku prácu?

Za každú odpoveď Dakujem...

andrea a.
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 87
RegistrovanýCOLON Sob Aug 21, 2004 6:12 pm
BydliskoCOLON Essex, innit?

Re: Cardiff- aký je a aké su jeho prácovné možnosti?

Poslať od andrea a. » Str Jún 08, 2005 7:19 pm

bomo píšeCOLON...ale mám pre teba jednu radu: nepoužívaj v Anglicku prezývku "cunti"; vyhneš sa tak rôznym trápnym situáciam :)
Tiez ma to napadlo, len som ta nechcela nahnevat pouzivanim nadavok... ale na druhej strane mu ten nick celkom pristane, clovek, ktory si zacne hladat info o UK/Cardiffe az tyzden pred odchodom, musi byt riadny c**t, innit?

zonixx
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 6
RegistrovanýCOLON Pon Jún 28, 2004 3:59 pm

Poslať od zonixx » Str Jún 08, 2005 8:24 pm

preco tak kruto? :) mozno len ma rad adrenalin :)

cunti
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4

Poslať od cunti » Str Jún 08, 2005 10:34 pm

Tak dik za kritiku mojho nicku. To je pochopitelné,že tam nebudem použivať "čunti" ale tu je to však jedno či vam to vadi?

cunti
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4

Poslať od cunti » Str Jún 08, 2005 11:08 pm

Tak to nieje moc pekné slovíčko no ono by to malo byť s mekčenom takto: "čunti" ale angličania nepoužívajú mekčene a preto sa to tak skomolilo. Aspoň viem čo znamená moja prezívka v anglicku a nie je to moc príjemné musím si vymyslieť niaku lepšiu dam si asi "kofi" to dufam nieje žiadna nadavka?
Keď budete niečo vedieť niečo bližšie o Cardiffe tak napište.

cunti
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4

Poslať od cunti » Str Jún 08, 2005 11:24 pm

andrea a. píšeCOLON...ale na druhej strane mu ten nick celkom pristane, clovek, ktory si zacne hladat info o UK/Cardiffe az tyzden pred odchodom, musi byt riadny c**t, innit?
Ja tam už mám sesternicu 3 mesiace takže tak na blink nejdem. Ja som chcel len vedieť ako to tam chodí a či to tam náhodov niekto nepozná???

andrea a.
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 87
RegistrovanýCOLON Sob Aug 21, 2004 6:12 pm
BydliskoCOLON Essex, innit?

Poslať od andrea a. » Štv Jún 09, 2005 7:56 pm

cunti píšeCOLONJa som chcel len vedieť ako to tam chodí a či to tam náhodov niekto nepozná???
A co tvoja sesternica? Jej skusenosti ti nestacia? Chapem, ze sa snazis zohnat info/postrehy aj od inych ludi, nez je ona, ale asi hladas na nespravnom mieste... inac by sa ti tu niekto uz davno ozval.

Good luck mate !

armor1
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 29
RegistrovanýCOLON Pia Aug 06, 2004 10:10 am

Cardiff

Poslať od armor1 » Pon Júl 11, 2005 4:00 pm

Ahoj. Ja som bol v Cardiffe minulé leto 3 mesiace a v auguste sa tam chystám späť tak na 2roky. Cunti daj kontakt na ICQ ak máš tak pokecáme. A čo tvoja sesternica?? čo ona tam robí????

BUTTON_POST_REPLY