Portsmouth

Vaše dojmy a skúsnosti z iných miest po celej Británii - v Anglicku, Škótsku a Severnom Írsku. Nielen Londýn.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
brushie
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 116
RegistrovanýCOLON Pia Apr 01, 2005 12:41 pm
BydliskoCOLON Lee On The Solent, Hampshire, UK
CONTACTCOLON

Portsmouth

Poslať od brushie » Štv Júl 07, 2005 12:10 pm

Pozna niekto toto mesto na juznom pobrezi UK? Vie niekto porovnat Portsmouth vs. Southampton? samozrejme myslim z vlastnej skusenosti(cisto subjektivne porovnania mi stacia :-)) Dakujem

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Štv Júl 07, 2005 12:27 pm

Mesta su dost podobne. Southampton je vacsi a aj viac posobi dojmom velkomesta. Ani jedno z tychto dvoch miest nepatri medzi "the best of England", podla mojho skromneho nazoru. ;)

824
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 5
RegistrovanýCOLON Str Jún 22, 2005 5:07 pm
BydliskoCOLON Okolie Trencina

EASTBOURNE

Poslať od 824 » Pia Júl 08, 2005 8:23 pm

vie mi niekto povedat o Eastbourne nejaké klady a zápory, alebo ja neviem ake to tam je sice som si pozerala nanete fotky ale to je o nicom, chcela by som aj nieco KONKRÉTNE:) dik moc.

macko_usko
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 16
RegistrovanýCOLON Str Máj 11, 2005 10:10 pm

Re: Portsmouth

Poslať od macko_usko » Pia Júl 08, 2005 9:06 pm

brushie píšeCOLONPozna niekto toto mesto na juznom pobrezi UK? Vie niekto porovnat Portsmouth vs. Southampton? samozrejme myslim z vlastnej skusenosti(cisto subjektivne porovnania mi stacia :-)) Dakujem
V Southamptone a jeho okoli som byvala 8 rokov a mozem odporucit. Je to dost velke mesto v porovnani s Portsmouth a aj krajsie. Southampton ma znamu univerzitu ako aj Institute. Ma velku teaching hospital. Relativne nove, velikanske shopping centre (WestQuay), dobry nocny zivot. Je tam aj City College, Ocean Village a vela velkych firiem na najdenie potencialne dobreho jobu. Velke parky a vsetko, co ma velke mesto mat. A este, aby som nezabudla, je tam aj letisko a prostredie okolo je nadherne (napr: v blizkosti je velikansky les "New Forest" a najblizsia plaz je len 20 min autom, podla toho, v ktorej casti clovek byva). Portsmouth velmi nepoznam, ale jeho reputacia je znacne horsia , nez Southamptonu. No, aby som nebola az tak prilis harsh, tak v Portsmouth su niektore casti naozaj pekne (hlavne tie pri vode ako je Port Solent and krasne shopping a entertaintment centre Gunwharf) ale tym padom aj znacne drahzsie. Vraj trafika v Portsmouth je dost hrozna a parkovania je tam poskrze...

brushie
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 116
RegistrovanýCOLON Pia Apr 01, 2005 12:41 pm
BydliskoCOLON Lee On The Solent, Hampshire, UK
CONTACTCOLON

Poslať od brushie » Ned Júl 10, 2005 7:38 am

Dakujem pekne, pomohlo nam to pri rozhodovani.

BUTTON_POST_REPLY