Poznate Watford?

Vaše dojmy a skúsnosti z iných miest po celej Británii - v Anglicku, Škótsku a Severnom Írsku. Nielen Londýn.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Ivana
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 13
RegistrovanýCOLON Pia Nov 17, 2006 6:40 pm

Poznate Watford?

Poslať od Ivana » Sob Júl 07, 2007 11:58 am

Dobry den,

tento mesiac odchadzam spolu so svojim synom do mesta Watford a zaujimali by ma vase nazory co si o tomto meste myslite (kultura, moznosti pre deti...). Vopred velmi pekne dakujem.

stiko
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 31
RegistrovanýCOLON Uto Okt 17, 2006 11:31 am

watford

Poslať od stiko » Pon Júl 09, 2007 11:36 pm

zdravicko
byvam cca 15 min. odtial

raz za cas si tam zajdem na nakupi dobre nakupne centrum tam je... aj futbal aj rugby hraju najvysiu ligu resp. vo futbale teraz spadli o triedu nizsie

je tam aj dost baarov a zabava

mne sa v celku paci pokial ale viem tak nieje dobry spoj zo stanstedu ak sa nemylim

ale inak pekne mestecko !!

o historii moc neviem

Ivana
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 13

Poslať od Ivana » Uto Júl 10, 2007 2:36 pm

Velmi pekne dakujem za nazor. Zo Stanstedu to veru nie je nic moc. Spoj som si uz zistovala. Treba 2 krat prestupit: na Tottenham Hale a na Euston Station.

stiko
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 31

Poslať od stiko » Štv Júl 12, 2007 10:26 am

Ivana píšeCOLONVelmi pekne dakujem za nazor. Zo Stanstedu to veru nie je nic moc. Spoj som si uz zistovala. Treba 2 krat prestupit: na Tottenham Hale a na Euston Station.
jednoduchsie je ist z stanstedu do hatfield national expressom a odtial ist autobusom do watfordu casovo to je 45min cca do hatfieldu a odtialto len 20min cca busom :}} vela stastia prestupite len raz a z hatfieldu sa ide spojom unobus maju aj net tam si najdete ktora linka a listok na unobus sa kupuje v autobuse cize neni problem :}}

Ivana
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 13

Poslať od Ivana » Štv Júl 12, 2007 6:46 pm

Tak opat velmi dakujem :-). Pozerala som si tento spoj a urcite je omnoho lepsi a vyhodnejsi ako ten co som si zistila ja.

stiko
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 31

Poslať od stiko » Pia Júl 13, 2007 1:09 pm

Ivana píšeCOLONTak opat velmi dakujem :-). Pozerala som si tento spoj a urcite je omnoho lepsi a vyhodnejsi ako ten co som si zistila ja.
hmm v pohodke rad poradim mne nikto neporadil a siel som sem z londyna do hatfieldu za 40 libier spiatocny a to som siel cez 2 hodiny ale len prvy krat teraz ma to vyjde 8 a som v centre londyna za 50min. :}} problem bol ten ze na stanici vam povedia kedy ide autobus ale to ze som raz prestupoval a pojazdil cely londyn pretoze mi nepovedala o druhej spolocnosti ktora sidli hned vedla nej ktora ide priamo ked si nezistis nic ti nepovedia :} to je uk :}

tak vela stastia

BUTTON_POST_REPLY