Southampton vs. Londýn

Vaše dojmy a skúsnosti z iných miest po celej Británii - v Anglicku, Škótsku a Severnom Írsku. Nielen Londýn.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Str Okt 27, 2004 9:42 am

Southampton je naozaj nadherne mesto.
Nemozem povedat, ze poznam Southampton, bol som tam len 2-krat, no snazil som sa vidiet v nom cim viac. Mozno sa ti paci Southampton preto, lebo si nebola v inom meste. Rozhodne vsak Southampton nesiaha ani po paty mestam ako Oxford, Cambridge, Winchester, Brighton,....

Southampton ma tu smolu, ze ho pocas 2. svetovej vojny rozbombardovali a po vojne rychlo znovuvybudovali s hojnym pouzitim zelezobetonu. Nie som odbornik na architekturu, ale zo zelezobetonu nikdy nic pekne nevzniklo, si myslim. A jedna historicka vstupna brana v centre mesta (pod ktorou to zapacha ako v neudrziavanom verejnom WC) IMHO mestu sarm nedoda.

V UK je vela peknych miest, ktore urcite stoja za navstevu. Southampton by som vsak asi na zoznam mnou odporucanych destinacii nedal.

JanaF
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Str Okt 20, 2004 2:44 pm
BydliskoCOLON Bardejov

Poslať od JanaF » Str Okt 27, 2004 1:55 pm

jaro píšeCOLON
Southampton je naozaj nadherne mesto.
Nemozem povedat, ze poznam Southampton, bol som tam len 2-krat, no snazil som sa vidiet v nom cim viac. Mozno sa ti paci Southampton preto, lebo si nebola v inom meste. Rozhodne vsak Southampton nesiaha ani po paty mestam ako Oxford, Cambridge, Winchester, Brighton,....
Ahoj Jaro
Je to pravda, v ziadnom inom meste v UK som nebola :-(
Ved aj preto som napisala, ze je pre mna tazke porovnavat...
Bol to iba moj nazor.
Trochu ti zavidim, ze si mal tu moznost prejst viacero miest. Ale az budem "velka a bohata" urcite si ich pojdem pozriet :-)
Dik za tipy

frogie
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Ned Apr 24, 2005 5:23 pm
BydliskoCOLON zilina
CONTACTCOLON

Re: Southampton vs. Londýn

Poslať od frogie » Pia Nov 25, 2005 4:36 pm

ahoj no podla mna Winchester je ovela krajsi ako southampton.Winchester je sice mensi ale je ovela krajsi utulnejsi a najdes tu vela zaujimavyx miest a perfektne sa zrelaxujem v parku pri katedrale ci ides krmit kacky k rieke alebo si oddyxnes v leasure park.. a stale tu mas co objavovat.Podla mna Southamton je len obxody a puby.Na jednej stranke je to dobre ale xyba tomu stava... aspon podla mna...

speccyman
Member
Member
PríspevkyCOLON 53
RegistrovanýCOLON Ned Okt 24, 2004 11:02 pm
BydliskoCOLON Edgware, London
CONTACTCOLON

ked uz

Poslať od speccyman » Sob Nov 26, 2005 10:54 am

tu spominate Southampton tak velmi blizko je Portsmouth a je to uplna pecka - tak vela pokope v takom malom meste som este nevidel... od vojnovych muzei, cez trajekty, Isle of Wight, nova Spinnaker Tower, HMS Vistoria, podmorsky svet cez krasny vyhlad na celkove mesto z kopca kde su Royal Armouries Fort Neslon... bol som tam iba jeden den ale je to tak na 4-5 dni to tam cele pochodit...

Gabula
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 43
RegistrovanýCOLON Pon Jún 27, 2005 9:22 pm
BydliskoCOLON Edgware Road, London

Poslať od Gabula » Pon Nov 28, 2005 8:29 pm

Tak na the Isle of Wight som bola asi trikrat a je to fakt pecka, raj na zemi, a to som pochodila len severo-vychodne pobrezie (Bembridge, mam pocit). A normalne palmy tam clovek zoci:))) to ani nemate pocit, ze ste v GB:)

BUTTON_POST_REPLY