Birmingham vs. Londyn

Vaše dojmy a skúsnosti z iných miest po celej Británii - v Anglicku, Škótsku a Severnom Írsku. Nielen Londýn.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
rado_hovath
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 20
RegistrovanýCOLON Uto Aug 03, 2004 3:20 pm
BydliskoCOLON Presov

Birmingham vs. Londyn

Poslať od rado_hovath » Štv Okt 28, 2004 5:09 pm

Ak sa nedari najst manualna praca v Londyne(resp. nie hned) a jedna ista je v Birminghamu, vyplati sa vycestovat?

Alebo sa radsej drzat Londyna - pre buducnost perspektivnejsie riesenie, vydrzat a cakat a radsej pracovat v Londyne?

Pre znalcov, ake mesto je Birmingham, dufam ze to nie je nejaka dedina :-0?

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Re: Birmingham vs. Londyn

Poslať od jaro » Štv Okt 28, 2004 5:26 pm

rado_hovath píšeCOLONPre znalcov, ake mesto je Birmingham, dufam ze to nie je nejaka dedina :-0?
Nie som znalec, nikdy som v Birminghame nebol. To mesto ma vsak nie prave najlepsiu povest. Po Londyne (a pred Nottinghamom) je to miesto najcastejsich ozbrojenych poulicnych konfliktov. Zije v nom velmi pocetna a pomerne malo integrovana azijska komunita. Nezamestnanost (ako i inde v Midlands) je pomerne velka. Kedze je tam vela priemyslu a ten sa pomaly a isto presuva na vychod a do Azie, velmi dobru perspektivu tento region teda nema, co sa tyka zamestnanosti.

Je to vsak pomerne velka dedina (1 017 700 obyvatelov, resp. 3 199 000 obyvatelov v celej metropolitnej oblasti), takze verim tomu, ze nie cely valal je taky a ze su tam i lepsie casti, mozno horny koniec je lepsi od dolneho a zahumie este lepsie. ;-)

BUTTON_POST_REPLY