Kde v Anglicku je ?najkrajšie? a ?najlepšie?

Vaše dojmy a skúsnosti z iných miest po celej Británii - v Anglicku, Škótsku a Severnom Írsku. Nielen Londýn.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Judit
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Ned Nov 07, 2004 10:04 pm

Kde v Anglicku je ?najkrajšie? a ?najlepšie?

Poslať od Judit » Pon Nov 15, 2004 9:38 pm

Ahojte, keďže začínam vážne uvažovať nad prácou v Anglicku, rada by som vedela, ktorá časť Anglicka je "najkrajšia" a "najlepšia". Viem, že je to hlavne otázka vkusu a toho, čo kto hľadá. Takže ja hľadám:
1. miesto s peknou prírodou
2. kus histórie
3. mesto ani veľké ani malé /nemusia to byť zrovna lazy ale ani Londýn/
Chcem sa opýtať aj na mentalitu Angličanov. Akí sú? Vidíte nejaké rozdiely medzi nimi a nami? A vidíte rozdiely medzi nimi podľa toho, z ktorej časti Anglicka sú?
Díky moc za podelenie sa s Vašimi skúsenosťami.

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Re: Kde v Anglicku je "najkrajšie" a "najlepš

Poslať od jaro » Uto Nov 16, 2004 10:01 pm

Judit píšeCOLON1. miesto s peknou prírodou
Mne sa velmi paci juzny Wales. V Anglicku sa mi paci juzne pobrezie.
Judit píšeCOLON2. kus histórie
Okrem novych miest okolo Londyna a na juhu (Harlow, Stevenage, Swindon, Slough, Basingstoke,...) je vsade vela historie.
Judit píšeCOLON3. mesto ani veľké ani malé /nemusia to byť zrovna lazy ale ani Londýn/
Niekde som cital, ze Salisbury bolo vyhodnotene ako mesto s idealnou polohou, sluzbami, velkostou... ale je to velmi individualne, urcite by sa Londyncanom zdalo Salisbury totalny vidiek.
Judit píšeCOLONChcem sa opýtať aj na mentalitu Angličanov. Akí sú?
Hociaki. Aki su Slovaci?

Ak chces prist do UK pracovat, malo by ta skor zaujimat co chces robit a ako to dosiahnes, kedze dolezite je platit ucty. Pozri, ja som prisiel do mesta, ktore sa mi velmi paci, no teraz sa stahujeme do ineho mesta, ktore sa mi vobec nepaci - kvoli praci. Taky je zivot. :(

BUTTON_POST_REPLY