Edinburg

Vaše dojmy a skúsnosti z iných miest po celej Británii - v Anglicku, Škótsku a Severnom Írsku. Nielen Londýn.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
pjelinek
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 23
RegistrovanýCOLON Str Júl 12, 2006 6:25 pm

Edinburg

Poslať od pjelinek » Pia Dec 21, 2007 12:35 pm

Ahojte vsetci! Momentalne zijem a pracujem v juhozapadnom anglicku v meste Plymouth. Velmi rad by som si pozrel aspon na vikend mesto Edinburg. Chcel by som poprosit o typ na nejake lacne ubytovanie v Edinburgu. A pripadne o typ na par peknych miest ktore sa oplati v Edinburgu vidiet? A nevedel by niekto poradit ako sa tam dostat vlakom? Teda aspon myslim, ze to bude najlacnejsie vlakom, alebo sa mylim? Vopred moc dakujem.

Obrázok užívateľa
carfaxcat
Power Pro Advisor
Power Pro Advisor
PríspevkyCOLON 1284
RegistrovanýCOLON Uto Sep 05, 2006 1:04 pm
BydliskoCOLON Hamm Tun/Bedeford

Poslať od carfaxcat » Pia Dec 21, 2007 7:30 pm

Ak si kúpiš lístok na vlak dosť zavčasu, tak ťa môže single vyjsť od 26 libier, skús sa mrknúť na www.thetrainline.com. Edinburgh sa mne osobne nepáčil, v tých pamiatkach a pekných miestach ti neporadím. Ubytovanie som mala vtedy v Northumberlande, dúfam, že ti niekto poradí aj s tým.

Gringo
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Pia Júl 19, 2013 1:58 pm

Re: Edinburg

Poslať od Gringo » Pia Júl 19, 2013 2:10 pm

V Edinburghu sa urcite oplati ist pozriet Carlton Hill a Arthur's seat, je tam nadherny vyhlad. Neodporucal by som ist na hrad, je to zbytocne predrazene a nic moc akurat kopa turistov. Tiez skus pozriet na Stockbridge a Water of Leith walkway

BUTTON_POST_REPLY