Problém s makovými buchtami

Čo znamená ..... po anglicky? Ako sa po anglicky povie ...? Aký je význam skratky ....? Máte problém s niektoru anglickou vetou? Hľadáte význam slangových výrazov?

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
weakest
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Pon Mar 14, 2005 1:43 am
BydliskoCOLON skoro Manchester

Problém s makovými buchtami

Poslať od weakest » Pia Sep 23, 2005 12:14 am

Tak uz je to tu, po takmer rocnom, cisto pasivnom zucastnovani sa na stranke som sa rozhodol aktivne zapajat, pravidelne od dnesneho dna. Ten problem s anglictinou mam, ale uvediem ho az na konci mojho prispevku. Cela tato stranka mi pripada ako jedna velka rodina, vemlmi sa mi tu paci. Prispievatelia, clanky, zabava, no proste vsetko je super. Keby som mal do toho hlbsie preniknut a hlavne okomentovat najvernejsich prispievatelov, tak by som to urobil asi takto. Na tejto stranke zije moja virtualna rodina, moja sexi priatelka Hawaiicanka, velky brat Bomo, dohliadajuci ocino Jaroslav a samozrejme nemozem zabudnut na moju emancipovanu milenku Ginu. Mojim cielom na tejto stranke je vypracovat sa na velke "zviera", co pre mna znamena, mat pod svojim menom oznacenie "master" a nie "reader". A teraz k tomu anglickemu problemu. Mam zopar kolegov a chcel by som im vysvetlit, ze moje naj jedlo su parene buchty zabite makom(rozumej posypane makom), ale nemozem najst spravny ekvivalent pre slovo "zabite", ak vobec existuje. Mozno sa vam zda tento moj problem banalny, ba dokonca detinsky, ale mne na tom naozaj zalezi, lebo nie kazda parena buchta posypana makom je aj zabita makom. Dakujem vopred za vsetky odpovede a tesim sa na dalsiu spolupracu, packo.

Gina
Moderator Ginuska
Moderator Ginuska
PríspevkyCOLON 942
RegistrovanýCOLON Uto Apr 20, 2004 5:51 pm
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Poslať od Gina » Pia Sep 23, 2005 2:00 pm

a samozrejme nemozem zabudnut na moju emancipovanu milenku Ginu
Just so we are clear: only if you are very rich and very very old my friend! (already have tooooooo many poor, young, fit & good looking lovers) :-))).

Mam taky pocit ze to, ze Searcher (RIP LASKA MOJA) je gone, uz az tak nevadi, kedze tu mame dalsieho zabavneho drahusika. Life is soooooooo much better.

Gina
Moderator Ginuska
Moderator Ginuska
PríspevkyCOLON 942
RegistrovanýCOLON Uto Apr 20, 2004 5:51 pm
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Poslať od Gina » Pia Sep 23, 2005 2:01 pm

K buchtam nemam co povedat (CAAARBS!!!!) Zabit kill-nutim ich mozes ako Bomo spravne naznacil.

andrea a.
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 87
RegistrovanýCOLON Sob Aug 21, 2004 6:12 pm
BydliskoCOLON Essex, innit?

buchty s makom

Poslať od andrea a. » Štv Sep 29, 2005 8:15 pm

S tym 'killed by' sa mi to moc nepozdava... neznie to dostatocne anglicky :o)

Ja napriklad nedokazem existovat bez Chocolate Cake smothered in chocolate sauce. Hm, smothered in poppy seeds? Snad by to pochopili.

A buchty? Dumplings? Problem je v tom, ze dumplings su vacsinou plnene masom alebo zeleninou... Este som tu nevidela, aby ludia vedeli o sladkych mucnych jedlach (okrem palaciniek).

melisa
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Sob Aug 13, 2005 10:31 am

Poslať od melisa » Pia Sep 30, 2005 7:23 pm

nemozem si pomoct ale tu bohuzial plati ze raz vidiet je lepsie ako to stokrat opisat. Aj keby ste nasli slova ktore presne opisuju konkretne jedlo tunajsi obyvatelia nikdy nepochopia co nas k nemu tak viaze ako my nepochopime co ich nadchyna napr na minced pie,christmas pudding, shepperd's pie a pod...

BUTTON_POST_REPLY