Má niekto skúsenosti s psychowalkmanom pri učení AJ?

Čo znamená ..... po anglicky? Ako sa po anglicky povie ...? Aký je význam skratky ....? Máte problém s niektoru anglickou vetou? Hľadáte význam slangových výrazov?

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Mr.Marcel
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Uto Jan 03, 2006 10:51 am

Má niekto skúsenosti s psychowalkmanom pri učení AJ?

Poslať od Mr.Marcel » Uto Jan 03, 2006 1:13 pm

Chcel by som isť pracovať do Anglicka ale ako to byva tak neovladam reč
Chcel by som vedieť či ma niekto skusenosťi s psychowalkmanom funguje to naozaj za mesiac po anglicky
aspon zaklad mne sa to osobne nejak nepozdava
Ale čo takto elektronicky prekladač ved cena je od 2500 sk zakladna verzia nepomohlo by mi to pri praci v anglicku samozrejme by som sa aj učil.

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Re: Ako po anglicky ale pravdu .

Poslať od jaro » Uto Jan 03, 2006 11:49 pm

Mr.Marcel píšeCOLONAle čo takto elektronicky prekladač ved cena je od 2500 sk zakladna verzia nepomohlo by mi to pri praci v anglicku samozrejme by som sa aj učil.
Ked chces pracu, potrebujes rozpravat po anglicky sam, nie s pomocou slovnika (ci uz v kniznej alebo elektronickej podobe). Odporucam ti intenzivne sa venovat anglictine predtym ako prides do UK.

Danniel
Member
Member
PríspevkyCOLON 64
RegistrovanýCOLON Sob Sep 11, 2004 3:41 pm
BydliskoCOLON Reading,Lower Earley

Poslať od Danniel » Str Jan 04, 2006 11:37 pm

Mal som ho,vyskusal som to a bol som rad,ked som ho so stratou predal.Mne to nepomohlo.Najlepsie sa kazdy nauci tu.Navyse to bolo v cestine,ktorej rozumiem,ale posobi to rusivo.

Obrázok užívateľa
engros.sk
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Uto Máj 28, 2013 12:40 pm
CONTACTCOLON

Re: Ako po anglicky ale pravdu .

Poslať od engros.sk » Uto Máj 28, 2013 2:04 pm

jaro píšeCOLON
Mr.Marcel píšeCOLONAle čo takto elektronicky prekladač ved cena je od 2500 sk zakladna verzia nepomohlo by mi to pri praci v anglicku samozrejme by som sa aj učil.
Ked chces pracu, potrebujes rozpravat po anglicky sam, nie s pomocou slovnika (ci uz v kniznej alebo elektronickej podobe). Odporucam ti intenzivne sa venovat anglictine predtym ako prides do UK.
Súhlasím, že jazyku sa treba intenzívne venovať ešte pred odchodom do Anglicka ale elektronický slovník (prekladač) je určite dobrou pomôckou v komunikácii. Veľmi často sa budete stretávať s novými výrazmi a v elektronickom slovníku si to viete rýchlo preložiť. Aj pri učeni cuzieho jazyka všetci používame slovník, či už priamo v učebnici alebo externý. A elektronický slovník ušetri množsttvo času oproti vyhľadávaniu v knihách.
Elektronický vreckový slovník je výborný pomocník na cestách i pri štúdiu cudzích jazykov www.engros.sk

BUTTON_POST_REPLY