Vulgarizmy in English

Čo znamená ..... po anglicky? Ako sa po anglicky povie ...? Aký je význam skratky ....? Máte problém s niektoru anglickou vetou? Hľadáte význam slangových výrazov?

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
rado_hovath
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 20
RegistrovanýCOLON Uto Aug 03, 2004 3:20 pm
BydliskoCOLON Presov

Vulgarizmy in English

Poslať od rado_hovath » Str Aug 11, 2004 2:57 pm

Caute vsetci,

chcem sa opytat jednu zvlastnu otazku. Sem tam zvyknem obcas hresit ale po anglicky resp.so si zvykol lebo mi to nepripada take ofenzivne - aj voci okoliu a tak. Ako velky problem s tym budem mat v Anglicku ked si nedam pozor a znenazdajky...

What the fuck?

Bitch.

Lucyfer
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 35
RegistrovanýCOLON Str Máj 12, 2004 5:25 am

rado_hovath

Poslať od Lucyfer » Str Okt 06, 2004 6:41 am

Keď Ti už nejaký ten vulgarizmus unikne a okolie bude na Teba bezprizórne čumieť, kľudne im povedz:
I don´t need you scaring the shit out of me. You really piss me off, now get the fuck out of my face and leave me alone.
Zaberá to spoľahlivo :)

Vláďa
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 139
RegistrovanýCOLON Uto Mar 01, 2005 1:27 am
BydliskoCOLON E14, London
CONTACTCOLON

Re: Vulgarizmy in English

Poslať od Vláďa » Štv Aug 17, 2006 8:24 pm

bomo píšeCOLON Ak sa ti to podarí v nejakom menej kultúrnom prostredí (east end štvrť napr., alebo niekde v krčme), tak môžeš mať problém.
Dnes jsem pouzil pri rozhovoru slovo, ktere se v cestine pouziva celkem bezne a povazoval jsem jej tez za klasicke anglicke slovicko invective. Kupodivu nikdo je neznal (asi 5 lidi), takze jsem je odkazal na Internet. Dostala se mi odpoved v tom smyslu, ze diky tomu, ze ziji v East endu, pouzivam Queen's English :-).

Marlowe
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 204
RegistrovanýCOLON Sob Apr 16, 2005 4:22 pm
BydliskoCOLON Westminster

Re: Vulgarizmy in English

Poslať od Marlowe » Štv Aug 17, 2006 9:44 pm

bomo píšeCOLONInak to bude kultúrnym ľuďom jedno, akurát budú na teba pozerať ako na primitíva :)
No tak to by som celkom netvrdil. Poznam par ludi "na urovni" a tiez sem-tam pouziju "fuck", "shit" a podobne... Skor by som povedal ze prave tu v anglicku ludia nie su taki puritani ako na Slovensku...

michal
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 134
RegistrovanýCOLON Ned Nov 21, 2004 8:21 pm

zdar

Poslať od michal » Štv Aug 17, 2006 11:07 pm

ja som bol na nahravke v BBC a tam aj moderatory obcas hresia pred obecenstvom a po 22:00 aj v televizii. takze tu v anglicku je to celkom pohoda.

BUTTON_POST_REPLY