ohladom študia anglického jazyka v anglicku na škole

Čo znamená ..... po anglicky? Ako sa po anglicky povie ...? Aký je význam skratky ....? Máte problém s niektoru anglickou vetou? Hľadáte význam slangových výrazov?

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
stiko
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 31
RegistrovanýCOLON Uto Okt 17, 2006 11:31 am

ohladom študia anglického jazyka v anglicku na škole

Poslať od stiko » Uto Okt 24, 2006 11:45 am

má tu niekto skúsenosti so študiom na anglickej škole ?? proste idem robit do londyna a rad by som tam chodil niekde na anglictinu cenovo to tam ako letí ?? sú aj zdarma nejaké konverzačné kurzy či niečo takého ??

bajka
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 345
RegistrovanýCOLON Pia Sep 10, 2004 3:14 pm

Re: ohladom študia anglického jazyka v anglicku na škole

Poslať od bajka » Uto Okt 24, 2006 1:04 pm

Neviem ako je to priamo v Londyne, ale na univerzite, kde chodim ja(Thames Valley University) su aj kurzy zadarmo(Effective English Writing a Effective English Speaking). Zapis je v septembri a pocas roka je vpodstate nemozne sa tam zapisat. Existuje nieco ako cakaci list, ale minuly rok, nas bolo na kurze stale menej a menej, niekdy len dvaja a nikoho noveho k nam napriek cakaciemu listu nedali.
Tento rok si anglictinu platim a stala ma okolo £350 na rok - 4 hodiny do tyzdna. Kvalita je celkom slusna.
Este je tu sukromna skola, kde je anglictina zadarmo, lebo tam ucia studenti pedagogiky. Ale robia tam len zaciatocnicku uroven.
Neviem, ci je to pravidlo, ale z mojej skusenosti viem, ze kurzy na univerzitach maju vyssiu kvalitu ako v sukromnych skolach. Zalezi to sice hlavne na konkretnom ucitelovi, ale na univerzite sa mi zda, ze su vseobecne kvalitnejsi. A tiez mam studentsku kartu, ktoru pouzivam na zlavy a tiez tam teraz zaviedli internetovy portal, ktory doplna hodiny anglictiny. Zda sa to byt velmi uzitocne, lebo kto chce, moze studovat aj doma naviac ako doplnok k lekciam.

peter_SX
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 26
RegistrovanýCOLON Uto Sep 19, 2006 11:01 pm

Poslať od peter_SX » Uto Okt 24, 2006 1:13 pm

nemozes napisat link?a este nepoznas nejaku stranku kde su spominane free kurzy Aj?

dikes

bajka
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 345
RegistrovanýCOLON Pia Sep 10, 2004 3:14 pm

Poslať od bajka » Uto Okt 24, 2006 1:43 pm

peter_SX píšeCOLONnemozes napisat link?a este nepoznas nejaku stranku kde su spominane free kurzy Aj?
dikes
Stranku neviem najst, ale pisala som o kurzoch len v Readingu. V Londyne toho moze byt viac.

peter_SX
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 26
RegistrovanýCOLON Uto Sep 19, 2006 11:01 pm

Poslať od peter_SX » Uto Okt 24, 2006 7:56 pm

bajka píšeCOLON
peter_SX píšeCOLONnemozes napisat link?a este nepoznas nejaku stranku kde su spominane free kurzy Aj?
dikes
Stranku neviem najst, ale pisala som o kurzoch len v Readingu. V Londyne toho moze byt viac.
skoda :( ale nevadi, kebyze nieco najdes, tak napis :) caf

BUTTON_POST_REPLY