Ako sa v Anglicku zaobísť bez referencií?

Všetko na tému práca v Londýne, práca v Anglicku alebo inde v UK.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
jal
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 8
RegistrovanýCOLON Pon Mar 13, 2006 8:40 pm
BydliskoCOLON West London

Ako sa v Anglicku zaobísť bez referencií?

Poslať od jal » Uto Mar 14, 2006 5:05 pm

Mám problém s odporúčaniami nakoľko som v Londýne len 3 týždeň a mám len príležitostné práce. vie mi niekto poradiť ako sa zaobísť aj bez nich?

ubeno
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 377
RegistrovanýCOLON Sob Nov 12, 2005 10:22 pm
BydliskoCOLON naspat v Bratislave

Re: Referencie

Poslať od ubeno » Uto Mar 14, 2006 6:02 pm

jal píšeCOLONMám problém s odporúčaniami nakoľko som v Londýne len 3 týždeň a mám len príležitostné práce. vie mi niekto poradiť ako sa zaobísť aj bez nich?
Skus sa radsej zamysliet ako nejake ziskat. Skontaktuj predoslych zamestnavatelov, pripadne niekoho zo skoly...

jal
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 8
RegistrovanýCOLON Pon Mar 13, 2006 8:40 pm
BydliskoCOLON West London

Poslať od jal » Uto Mar 14, 2006 8:42 pm

Snažím sa nejaké získať robím v dvoch part time, ale som len začal tretí deň. Nejako sa mi nedarí získať full time job.

bhrkova
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Uto Apr 11, 2006 10:38 pm
BydliskoCOLON banska bystrica

Re: Ako sa v Anglicku zaobísť bez referencií?

Poslať od bhrkova » Pia Apr 14, 2006 9:52 pm

jal píšeCOLONMám problém s odporúčaniami nakoľko som v Londýne len 3 týždeň a mám len príležitostné práce. vie mi niekto poradiť ako sa zaobísť aj bez nich?
Referencie su tu cennejsie ako zlato,no niekedy postaci aj ak si das poslat zo slovenska velmi strucne par slov v anglictine + peciatka a podpis uznavaju dokonca aj referencie od rodinych prislusnikov a stretla som sa aj s referenciou od farara/to tu ma velku hodnotu a nemusis ist pracovat do cirkevneho zboru/je dobre ked je tam spatny teklefonny kontak.
ak robis u niekoho leh par dni aj tak si pytak referenciu oni su tu na to zvyknuti.
Vela stastia. Bea

Marlowe
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 204
RegistrovanýCOLON Sob Apr 16, 2005 4:22 pm
BydliskoCOLON Westminster

Re: Ako sa v Anglicku zaobísť bez referencií?

Poslať od Marlowe » Sob Apr 15, 2006 7:05 pm

bhrkova píšeCOLONReferencie su tu cennejsie ako zlato...
Netreba to zase prehanat. Referencie su samozrejme uzitocne, ale zlato je zlato... Ale vazne - referencie ani zdaleka nie su vsetko

clarion
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 40
RegistrovanýCOLON Štv Jan 26, 2006 12:11 am
BydliskoCOLON Hertford

Mne nepomohli

Poslať od clarion » Ned Apr 16, 2006 3:54 pm

Ja som mal krasne referenice, samozrejme pravdive priamo od najvyssej sefky HR oddelenia, v krasnej anglictine...a nikoho nezaujimali a aj tak ma zobrali :) Takze od pripadu k pripadu.

mjurci
Member
Member
PríspevkyCOLON 70
RegistrovanýCOLON Pia Apr 28, 2006 10:48 am
CONTACTCOLON

Poslať od mjurci » Sob Máj 13, 2006 9:05 am

Vezmú Angláni aj prefotené referencie alebo mám rovno šéfovi povedať, že potrebujem od neho podpísať tak 50 papierov?

mato.X
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 35
RegistrovanýCOLON Pia Aug 05, 2005 3:35 pm
BydliskoCOLON BOGNOR REGIS (west sussex)
CONTACTCOLON

re

Poslať od mato.X » Sob Máj 13, 2006 3:30 pm

mjurci píšeCOLONVezmú Angláni aj prefotené referencie alebo mám rovno šéfovi povedať, že potrebujem od neho podpísať tak 50 papierov?
maj pre istotu par originalov, ale ukaz im to a povedz ze nech si spravia kopiu :))
a ten telefonny kontakt je tiez dobra vec... lebo niekedy sa potrebuju porozpravat a netrapi ich nejaky papier...

(viac bude neskor doplnene v blogu :) http://cyber.php5.sk )

BUTTON_POST_REPLY